Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma

Čia rasite naujų ir nenaujų 8 - 20 vietų mikroautobusų nuomą. Mikroautobusai - patogu kelionėms, laisvalaikiui, verslo kelionėms ar didesnėms keleivių grupėms nuvykti į norimą vietą. Čia rasite tris mikroautobusų kategorijas: mikroautobusai iki 9 vietų mikroautobusai iki nuo 16 vietų ir mikroautobusai kroviniams pervežti.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Keleivinio mikroautobuso nuoma Naujas

Keleivinio mikroautobuso nuoma

Nuomis.lt - turi platų automobilių asortimentą, todėl galime pasiūlyti geriausia kainą ir kokybę. Visi mūsų automobiliai ne tik gražus, bet ir puikios..

KAINOS:     Parai: 60.00€

Mikroautobusų nuoma

Nuomojame naujus 9-ių vietų mikroautobusus Renault Trafic (ne senesnius kaip 2 metų) su galiojančia garantija. Mūsų mikroautobusai yra geros techninės..

Mikroautobusų nuoma Panevėžyje ( 9-21-24 vietų ) www.mersbusnuoma.lt

Nuomojame komfortiškus keleivinius mikroautobusus MERCEDES-BENZ 9-21-24 vietų kelionėms Lietuvoje ir užsienyje. Nuomojame mikroautobusus įvairioms ..

KAINOS: Valandai: 20.00€

Balto, naujo, 19+1+1 vietų, Mercedes Benz Sprinter nuoma

Jūsų patogumui siūlome naują, baltą, patogų 19+1+1 vietų Mercedes Benz Sprinter mikroautobusą, atitinkantį EURO5 standartą, su: oro kondicionierium..

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA - 9 VIETŲ

Ford turneo custom - Metai: 2023 - Tamsinti langai gale - Kėbulas: komercinės klasės 4 durų, pailgintas - Variklis: 2,0 turbodyz..

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

Nuomojami tvarkingi 2018-2023 m. ("B" kategorijos vairuotojo pažymėjimas). 8+1 vietų Opel Vivaro, Renault Trafic, Ford Tourneo Custom mikroautobusai -..

Krovininių mikroautobusų nuoma

Nuomis.lt - turi platų automobilių asortimentą, todėl galime pasiūlyti geriausia kainą ir kokybę. Visi mūsų automobiliai ne tik gražus, bet ir puikios..

KAINOS:     Parai: 60.00€

Mikroautobusu,traliuku, priekabu nuoma

ILGALAIKĖ ir TRUMPALAIKĖ automobilių nuoma. Galimas pristatymas į didžiuosius Lietuvos miestus. Išnuomojami KROVININIAI, KELEIVINIAI mikroautob..

KAINOS: Valandai: 45.00€     Parai: 45.00€     Mėnesiui: 800.00€

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma – patogus, patrauklus ir finansiškai optimaliausias pasirinkimas,tokiais atvejais kai reikia pervežti didesnę grupę žmonių. Kokias dažniausiais atvejais pasirenkami mikroautobusai ir jų nuoma?


Mikroautobuso nuomos paslaugomis užsiimantys verslininkai dažniausiai pamini šiuos atvejus:


Mikroautobusai

Kelionėms po Lietuvą. Tai tiesiog labai patogu. Ypač patogu, kai atvyksta draugai iš užsienio (Anglijos, Airijos, Norvegijos, Vokietijos ir .t.t,). Tokio atveju bus nepatogu keliauti po Lietuvą su keliais asmeniniais automobiliais, todėl nuomojamas patogus, erdvus ir komfortiškas mikroautobusas. O kad būtų patogu ir komfortiška rekomenduojame nuomotis ne senesnius, kaip kelių metų amžiaus.


Minivenų nuoma

Minivenų nuoma Ekskursijoms. Į ekskursijas dažniausiai vyksta gana didelė grupė žmonių, kurie gali būti mokiniai, įmonės darbuotojai, turistai iš užsienio, kiti keleiviai. Dažnai pasirenkama mikroautobusų nuoma, nes keliauti minivenu yra žymiai patogiau, o plius ir patogiau privažiuoti prie ekskursijos vietos. Su dideliu autobusu ne visuomet galima privažiuoti į visas pageidaujamas ekskursijos vietas dėl transporto dydžio, todėl ir renkasi mikroautobusus. Mikroautobusai yra vairuojami profesionalių vairuotojų, kurie turi visus leidimus ir licencijas. Minivenų nuoma labiausiai populiari Vilnius mieste, nes į sostinę atvyksta pakankamai didelis kiekis žmonių iš įvairiausių šalių ir jiems organizuojamos pačios įvairiausios ekskursijos tiek po Lietuvos sostinę tiek po visą Lietuvą. Atvykę į Lietuvą turistai dažniausiai pageidauja išlikti su grupe, todėl kelionių organizatoriai stengiasi pasiūlyti įvairias ekskursijas su nedideliu ir patogiu mikriuku.


Mikroautobusai

  • Mikroautobusu vaikų ekskursijoms. Yra pastebima, kad vis dažniau mokyklos organizuoja įvairių išvykų. Ypač padaugėja užsakymų prieššventiniu laikotarpiu, nes tiek vaikai, tiek mokytojai tiek vaikų tėveliai pageidaują kažką ypatingo nuveikti, suorganizuoti išvyką prieššventiniu laikotarpiu. Labai dažnai į ekskursiją vyksta ne visa klasė todėl renkasi nedidelį mikroautobusą, nes ir pigiau, ir patogiau. Vaikų ekskursijos būna pačios įvairiausios: muziejai, gamtos paveldo vietovės, istorinės vietovės, pramogos ir kiti renginiai. Taip pat būna nemažai išvykų kurios neatsiejamos nuo pamokų, tokios kaip planetariumo paskaitų ciklas ir panašiai.
  • Mikroautobusais kelionei į užsieni. Stebint šios paslaugos tendencijas yra pastebima, kad ši mikriukų nuomos paslauga darosi vis populiaresnė, nes žmonės labai mėgsta keliauti tiek su draugais, tiek su šeima ar keliomis šeimomis kartu. O kad patogiai keliauti pasirenka patogų mikroautobusą ir važiuoja paslidinėti (ypač populiari nuomos kryptis) į Slovakiją, Italiją ar netgi į Šveicariją. Vasaros laikotarpiu keliauja po pažintines keliones, tačiau šiuo atveju atsiranda gana didelė konkurencija su kemperių nuomos paslauga. Kita kategorija žmonių keliauja į užsienį ne pramogauti, bet sutaupyti pinigų ir kadangi neturi didesnio transporto, todėl nuomojasi mikroautobusą ir vyksta apsipirkti į Lenkiją, o šiais metais padažnėjo vykimai ir į Latviją. Dar kita kategorija žmonių keliauja grupėmis į sporto renginius kaimyninėse šalyse arba įvairių atlikėjų koncertus. Mikriuku vidutiniškai keliaujama nuo 1000 km iki1500 km spinduliu nuo Lietuvos (dažniausiai vykstama į šias šalis: Lenkija, Vokietija, Ukraina, Slovakija, Čekija, Danija, šiek tiek rečiau Olandija, Kroatija, Belgija).
  • Mikroautobusu - Pervežimo paslauga. Viena iš populiarių pervežimo paslaugų mikroautobusų yra transportavimas iš oro uosto į Viešbutį. Taip pat vykdomi pervežimai ir į kitus Lietuvos miestus arba net kaimynines šalis (Lenkiją, Latviją ar Estiją).
  • Mikroautobusai - įmonių poreikiams. Ne paslaptis, kad įmonės dažnai nuomoja automobilius. Kam įmonei mikroautobusas? Pirmiausia, ne visos įmonės turi savo automobilių parką, o tuo labiau mikroautobusų. Mikroautobusas dažniausiai reikalingas nuvežti darbuotojus į komandiruotes, mokymus, renginius, ekskursijas ir t.t.
  • Mikroautobusai -proginėms kelionėms. Kad ir kaip būtų keista ar ne itin maloni proga, bet dažnai mikroautobusai nuomojami liūdno renginio metu - per laidotuves. Mikroautobusas patogu nuvežti žmones į kapines, ypač, kai velionis vežamas laidoti toliau ar net į kitą miestą. Kita proginė priežastis jau žymiai linksmesnė – vestuvės. Vestuvininkai vežami į bažnyčią, gamtą, kaimo turizmo sodybą ir t.t..
  • Mikroautobusu - svečių išvežiojimui į namus. Vis dažniau organizuojamos šventės ne namuose, o renkasi restoranus, kaimo turizmo sodybas, kavines. Organizatoriai norėdami, kad šventė būtų maksimaliai puiki pasirūpina ir svečių išvežiojimu. Šiam reikalui dažniausiai pasirenka mikroautobusų nuomą, nes tai tiesiog patogu. Labai patogu, kadangi svečiai niekada neišeina vienu metu, taip pat svečiai negyvena vienoje vietoje, todėl keletas mikroautobusų labai gerai tinka šiai paslaugai atlikti. Taigi šventė nebus sugadinta, jokiam svečiui nereikės rūpintis kaip grįžti namo ir šventė būna įsimintina ir tiesiog nuostabi.
  • Mikroautobusu į kaimo turizmo sodybą. Vis dažniau yra organizuojama seminarų ar konferencijų kaimo sodyboje (pritaikytos konferencijoms, seminarams) patogiau vykti vienu transportu, nes šalia sodybos ne visuomet bus pakankamai vietos lengviesiems automobiliams, nes visi atvyks laiku į sodybą ir nereikės rūpinti maršrutu ir kaip geriau ir greičiau atvažiuoti. Ypač patogu seminaro organizatoriams, nes vienu metu atvykusgrupei žmonių paprasčiau informuoti apie administracinę veiklą vienu kartu, nei kiekvienai grupelei atskirai. Taip pat į sodybas vykstama pailsėti ir tokiu atveju mikriukas puiki transporto priemonė (nedidelis,talpus ir patogus). Tinka tiek didesnei šeimynai, tiek draugų būreliui ar darbuotojų kolektyvui.
  • Mikroautobusai– Mergvakariams ir bernvakariams bei Vestuvės. Nors šią aplinkybę galima būtų priskirti prie švenčių, tačiau pastebima kad mergvakariai ir bernvakariai yra dažnai švenčiami taip sakant „ant ratų“. Mikroautobusų nuoma besiverčiančių įmonių vadovai pastebi ir akcentuoja, kad tai tikrai nėra jų labai mėgstama nuomos aplinkybė, kadangi pasitaiko kai mikroautobusai grąžinami ne itin švarūs ir tvarkingi. Ypač dauguma nuomininkų nemėgsta bernvakarių, nes jie švenčiami pakankamai audringai ir dažniausiai su nuotykiais, tad vairuotojai netgi atsisako tokių švenčių „ant ratų“ kaip bernvakaris. Visai kita situacija su vestuvėmis – tokio tipo šventėmis nuomos įmonių atstovai su malonumu vežioja.


Keleivinių mikroautobusų nuoma

Keleivinių mikroautobusų nuoma – tinkamiausias pasirinkimas kelionėms, šventėms, išvykoms ir komandiruotėms.

Rekomenduojame rinktis tuos keleivinius mikroautobusus kurie yra ne senesni kaip 3-5 metų, nes ne paslaptis, kad su šia transporto priemone yra važiuojama tikrai daug ir ilgus atstums, todėl senesnis transportas gali ir sukelti tam tikrų nedidelių techninių nesklandumų. Tačiau jeigu minivenas yra apdraustas, pasirūpinta techninės pagalbos galimybe arba pakaitiniu transportu, tuomet nereikt bijoti ir senesnių transporto priemonių, svarbiausia, kad mikriukas būtų techniškai tvarkingas ir paruoštas kelionei. Paruoštas kelionei tai – sutvarkytas, patikrinti visų tepalų lygiai, užpildyti/papildyti visi reikalingi skysčiai (aušinimo, langų plovimo), patikrinta važiuoklė ir t.t. Gal bene svarbiausias akcentas tai yra 24/7 techninės pagalbos galimybė, tačiau atkreiptinas dėmesys, kad tikrai ne visos įmonės tai gali sau leisti (nors teigia, kad užtikrina šią paslaugą), nes tai tikrai brangus malonumas ir tai gali sau leisti tik didžiosios įmonės. O mažesnės įmonės paprasta yra visuomet pasiruošusios verčiau nusiųsti pakaitinį mikroautobusą, nes užsakyti 24/7 techninės pagalbos paslaugą visoje Europoje. Ir kaip minėta – per brangu. Todėl nuomojantis mikroautobusą reikia tiksliai išsiaiškinti ką turi omenyje įmonė sakydama, kad užtikriną techninę pagalbą kelyje visoje Europoje.

Keleivinių mikroautobusų pristatymas į Jums patogią vietą visoje Lietuvoje – patogu, nes nereikės vykti į nuomos punktą su savo transportu. Tačiau paprastai reikia už tai susimokėti, bet atsižvelgiant į tai, kad galima pasiderėti bendrą nuomoskainą, todėl gerai pasiderėjus galima šią paslaugą gauti ir nemokamai.


Keleivinių mikroautobusų nuoma 

Keleivinių mikroautobusų nuoma su profesionaliai ir mandagiais vairuotojais. Atrodytų keista, bet tai labai svarbu, nes kitu atveju gali kilti nesklandumų. Viskas priklauso nuo poreikių, tačiau jeigu reikia atvežti užsieniečius, kurie kalba angliškai – tuomet svarbu, kad vairuotojas mokėtų nors kažkiek angliškai ir atitinkamai elgtųsi su keleiviais (padeda su bagažu tiek sulipant tiek išlipant), tad esant galimybei pasidomėkite apie vairuotoją, gal yra kokių atsiviepimų ir tuomet rinkitės geriausią.


Keleivinių mikroautobusų nuoma kelionėms

Galbūt pageidaujate aplankyti kitas Europos šalis, galbūt norite pasigrožėti nematytais gamtos peizažais, ar iš arti stebėti kitą kultūrą, tačiau neturite su kuo nuvykit? Tam puikiai tinka devynių vietų keleiviniai mikroautobusai, kurie dažniausiai turi ir prailgintą bagažinę tad lengvai sutilps ir visas reikalingas bagažas. O su draugų būreliu kelionėje patiriamais malonumais galėsite mėgautis drauge. Transporte esanti paprasta ir patogi sėdynių konfigūracija užtikrins komfortą kelionės metu, o jeigu transportas bus dar su panoraminis įstiklinimas tuomet maksimaliai išpildys keliautojų lūkesčiai. Keleivinių mikroautobusų nuoma įvairiausioms kelionėms, nes jis ekonomiškas, praktiškas ir finansiškai optimalus sprendimas, norintiems keliauti tiek patogiai, tiek taupiai. O kas svarbiausia yra tai, kad, vairuoti tokį mikroautobusą gali visi, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, tad vairuodami pakaitomis nepavargsite.

Keleivinių mikroautobusų nuoma šventėms. Visai nesvarbu, kokia šventė artėja: vestuvės, gimtadienis, krikštynos, mergvakaris, bernvakaris – Jums būtinas patikimas, tvarkingas ir erdvus transportas. Reikia transporto, kurioje užtektų vietos Jums ir Jūsų draugams, todėl keleivinių mikroautobusų nuoma šioms progoms – labai patogus ir praktiškas pasirinkimas.