Krovininių Mikroautobusų Nuoma

Krovininių Mikroautobusų Nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma


Šioje skelbimų kategorijoje rasite krovininių mikroautobusų nuomą. Krovininiai mikroautobusai nuomojami be vairuotojo ARBA su vairuotoju. Atsifiltruokite kas Jums aktualu ir pasirinkite tinkamą krovininį mikroautobusą. Filtro pagalba pasirinkite norimą krovininio transporto tipą, pageidaujamus metus, ar reikalingas vairuotojas, nuomos vieta, krovininio mikroautobuso markę, nuomos vietą, ir netgi ar nuomininkas įmonė ar privatus asmuo.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Krovininių mikroautobusų nuoma

Nuomis.lt - turi platų automobilių asortimentą, todėl galime pasiūlyti geriausia kainą ir kokybę. Visi mūsų automobiliai ne tik gražus, bet ir puikios..

KAINOS:     Parai: 60.00€

Mikroautobusu,traliuku, priekabu nuoma

ILGALAIKĖ ir TRUMPALAIKĖ automobilių nuoma. Galimas pristatymas į didžiuosius Lietuvos miestus. Išnuomojami KROVININIAI, KELEIVINIAI mikroautob..

KAINOS: Valandai: 45.00€     Parai: 45.00€     Mėnesiui: 800.00€

Krovininių mikroautobusų nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma – tai tokia transporto nuomos paslauga, kada reikia pervežti vidutinio dydžio krovinį, įvairias prekes arba kitus daiktus. Ypač patogu, nes šioje transporto nuomos kategorijoje įmanoma nuomotis krovininius mikroautobusus ne tik su vairuotoju, bet ir be vairuotojo ir vairuoti pačiam. Taigi pagrindinis šios paslaugos privalumas yra tas, kad atsiranda galimybė vairuoti šį mikroautobusą turint tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Todėl  būtent tokio tipo paslauga labai patogi įvairiausiais gyvenimo atvejais. Kaip pavyzdžiui vis dažnėjanti nuomos kryptis į Lenkiją. Tenka pastebėti, kad vis dažniau su krovininiu mikroautobusu vyksta asmenys, kurie statosi individualius namus. O vyksta dėl paprasčiausios priežasties, nes dauguma statybinių medžiagų yra pigesnės. Tai tik viena iš daugelio nuomos paskirčių, nes į Lenkija su krovininiu mikroautobusu vykstama tiek maisto prekių, tiek įv. Buitinės technikos, sodo reikmenų ir aksesuarų ir t.t. Kita populiarėjanti krovininio mikroautobuso nuomos paskirtis – įmonių ar ofisų poreikiams, kurie turi keletą ar keliolika atstovybių mieste ir jiems vis dažniau reikia pervežti vidutinio dydžio krovinius kurie tepa į krovininį mikroautobusą.


Krovininių mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Krovininių mikroautobusų nuoma be vairuotojo – pigiau, patogiau ir važiuoji ten kur reikia ir kada reikia. Šią paslaugą visuomet dažniau renkasi privatūs asmenys, kai prireikia susitvarkyti asmeninius reikalus ir tam būtinas didesnis transportas, nes bus vežami didesni kroviniai, o savo asmeninio transporto neverta gadinti. Pasitaiko, kai privatus asmuo nori sutaupyti, bet gaunas atvirkščiai. Kodėl? Kai perkraunamas asmeninis automobilis, dažnai galite pažeisti kelių eismo taisykles kuomet krovinys išlindęs pro langą ar bagažinę. Būna ir tokiu atveju, kai nuo per didelio svorio asmeniniai automobiliai neatlaiko svorio ir lūžta viena ar kita detalė ir tuomet tenka vis tiek nuomoti krovininį mikroautobusą plius tempti asmeninį į servisą. TODĖL būtina įvertinti ar tikrai sutaupysite jeigu vidutinio dydžio krovinį vešite asmeniniu automobiliu, nes galite pažeisti kelių eismo taisykles, sukelti pavojų sau ir aplinkiniams arba netgi sugadinti savo automobilį.


Krovininių mikroautobusų nuoma su vairuotojo

Krovininių mikroautobusų nuoma su vairuotoju – paslauga, kurią dažniau pasirenka įmonės. Įmonės, kurios turi daug atstovybių visoje Lietuvoje visuomet turi poreikį pervežti tam tikrus krovinius iš vieno ofiso į kitą. Tai didesnės įmonės turi ir savo transportą, tačiau kai jo neužtenka arba kai turimas transportas yra nepritaikytas didesniam kroviniui pervežti tuomet pasinaudoja krovininio mikroautobusų nuoma. Taip pat įmonių vadovai nenori apsiimti papildoma rizika ir neliepia įmonės ofiso darbuotojui (kuriam nepriklauso nešioti krovinius) nešti pakrauti krovinį, po to iškrauti. Juk visko būna, o jeigu kažkas atsitiks darbo metu, kas nenumatyta ofiso darbuotojui pagal darbo aprašymą, tuomet visa atsakomybė krenta ant įmonės vadovo. Taigi su vairuotoju krovininis mikroautobusas nuomojamas daugiau įmonių arba privačių asmenų, kai neturi galimybės patys vairuoti.


Kita krovininio mikroautobuso nuomos paskirtis

Retesnė krovininio mikroautobusų nuoma, bet aktuali renginių organizatoriams. Žinoma daugiau aktualu tiems organizatoriams, kurie organizuoja didesnius renginius ir būtina į renginio vieta atsivežti pačių įvairiausių dekoracijų ir meno instaliacijų. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai specifinė instaliacija netelpa net į didžiausią krovininį mikroautobusą nors vaizdžiai dekoracija būna mažesnė, o kas svarbiausia visai lengva, todėl manoma, kad tikrai tilps. Taigi prieš vežant specifinius krovinius būtina įsitikinti, kad krovinys tilps ir negalima pasitelkti tik nuojautą, nes krovininis taksi juk neguminis.

Taip pat krovininių automobilių nuoma pasinaudoja ir įvairūs teatrai, spektakliai, nes jie visuomet turi įvairių specifinių dekoracijų, įrangos ir daug drabužių, tad krovininių automobilių nuoma tam tinkamiausia, nes nereiks net papildomo vairuotojo, kai pats turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Ir galiausiai krovininio mikroautobuso nuoma pasirenka muzikantai, kurie vežasi nemažai aparatūros ir kitų renginiui reikalingų rakandų. Paprastai užsakoma tiek su vairuotoju tiek be vairuotojo, viskas priklauso nuo muzikantų poreikio, norų ir pageidavimų.


Krovininio mikroautobuso nuoma

Ne išimtis ir kaimo turizmo sodybų savininkai, kuri ne tik nuomoja sodybą, bet ir atlieka įvairų organizatoriaus darbą. Sodybose pastaruoju metu padaugėjo konferencijų ir seminarų. Ypač populiaru šaltuoju metų laiku, nes tuomet sodybos yra mažiau populiarios ir renginių organizatoriai visuomet parekomenduoja pasirinkti tinką sodybą seminarui ar kitam renginiui, kai neaktualios oro sąlygos. Ne visuose sodybose yra pakankamai inventoriaus ir kitų priemonių reikalingų suorganizuoti seminarą didesnei grupei žmonių, tad vėl pasinaudojama krovininio mikroautobuso nuoma paslaugoms ir reikiami kroviniai pristatomi į reikiamą sodybą.