Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos Jums

Perkraustymo paslaugosČia rasite įmones, kurių veikla yra perkraustymo paslaugos.  Kraustymo paslaugos įmonėms ir gyventojams: lengvų ir sunkių daiktų (baldų, pianinų, seifų, katilų, akvariumų, didelių augalų ir pan.) pervežimas, pernešimas, užnešimas arba nunešimas.

Čia rasite tokias teikiamos paslaugas - perkraustymo paslaugos, iškraustymo paslaugos, nugabensime Jūsų namo, buto ar sodybos, ofiso ar ūkio, baldus, įrenginius, buitinę techniką ar net statybines medžiagas visoje Lietuvoje. rasite ir įmonių, kurios pasirūpins ir buitinės technikos ar visos kitos nereikalingos įrangos utilizavimu. Galimas ir statybinių atliekų arba šiukšlių išvežimas. Perktaustymo ir pervežimo paslaugų įmonės visuomet stengiasi, kad Jums niekuo nereikėtų rūpintis. Šiame portale taip pat rasite ir tokias paslaugas, kaip mikroautobusu nuoma.

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:

Perkraustymo paslaugos

PERKRAUSTYMO / KROVINIŲ GABENIMO PASLAUGOS VISOJE LIETUVOJE NUO 9 EUR
SKELBIMO ID:396 / Taškai: 5

PERKRAUSTYMO / KROVINIŲ GABENIMO PASLAUGOS VISOJE LIETUVOJE NUO 9 EUR

KONTAKTAI: +37069060006 , info@krovininiai.lt
Paremta 0 įvertinimais.
  Krovinių pervežimas / perkraustymas visoje Lietuvoje nuo 9 Eur. Vežame krovinius iki 1,5 tonos 15 m³ tūrio. Krovininio mikroautobuso VW Crafter matmenys: ilgis 4,30 m, plotis 1,78 m, aukštis 1,94 m.   KONTAKTAI: Tel.: +37069060006 , El. paštas: info@krovininiai.lt   ..
Kaina: Sutartinė
Kraustukai perkraustymo paslaugos
SKELBIMO ID:360 / Taškai: ---

Kraustukai perkraustymo paslaugos

KONTAKTAI: 860922064, perkraustysime@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Perkraustymo paslaugos Vilniuje ir visoje Lietuvoje.Dirbame tik jums visomis dienomis.Dirbame savaitgaliais be pabrangimo. Krovininis mikroautobusas ir du krovėjai – 20 Eur/val. Krovėjas pakuotojas – 6 Eur/val. Krovininis mikroautobusas – 11 Eur/val. Krovininis mikroautobusas užmiestyje – 0.30 Eur/km. Užsakant tik krovėjus minimalus darbo laikas dvi valandos. Pianino pervežimo paslauga, pilnas įrangos komplektas ir darbas nuo 40 Eur (kaina tikslinama užsakymo metu). Pakavimo medžiagos: Specialios perkraustymo dėžės ..
Kaina: Sutartinė
Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos - tai toks veiksmų ir organizavimo procesas, kuris prasideda tuomet kai užsakovas užsako daiktų, įrangos, priemonių ir turto perkraustymo paslaugą. Prieš perkrautyma atliekama numatomų perkraustyti daiktų apžiūra ir sudaroma kraustymo darbų sąmata ir taip prasideda pasiruošimo darbai.

Dažnai klientai pageidauja asmeninius daiktus susipakuoti patys, todėl pristatomos specialios perkraustymui skirtos dėžutės. Atvykus kraustymo įmonės darbuotojams perkraustomi daiktai yra paruošiami būsimam pervežimui saugiai supakuojant ir pakraunant į transporto priemones. O jei reikia perkraustyti baldus galima tokia paslauga ir baldų išrinkimas ir surinkimas. Pervežus viską į naujają vietą daiktai iškraunami, sunešami iki patalpų. Perkraustymo paslaugų įmonės darbuotojai perkraustytus daiktus išpakuoja, išnešioja bei sustato ten kur pageidauja klientas.

Perkraustymo ir arba kraustymo paslaugos tai paslaugos tai tokie darbai kurie apima asmeninių ar kitokių daiktų suskaičiavimą, surašymą, supakavimą, pakrovimą į transporto priemones, gabenimą - transportavimą, iškrovimą, užnešimą ir išpakavimą.