Mikroautobusai 16-21 vietų

Mikroautobusai 16-21 vietų

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Siūlome 16,19 ir 21 vietų mikroautobusus. Tokių mikroautobusų nuoma galima tik su vairuotoju. Mikroautobusai apdrausti TVPC, KASKO draudimais ir keleivių draudimu.

Mikrautobusų nuoma su vairuotoju nuomojami įvairioms šventėmis ir progomis. Ypač populiari mikroautobusų nuoma vestuvėms. Be vestuvių mikroautobusai nuomojami: mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, gimtadieniams, ekskursijoms ir kitomis įvairiausiomis kelionėms.

Patikslinkite paiešką

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

VIP klasės Mikroautobuso nuoma 20 vietų

VIP Mikroautobuso nuoma Vilniuje!

Susisiekite: 86 72 65674 (nuomamapigiau.lt)

20 Patogių vietų keleiviams, Kondicionierius kiekvienam keleiviui, TV/Muzikos aparatūra, Gražus salono apšvietimas ir kiti privalumai!!

 

0.00€

Mikroautobusų nuoma Vilniuje 19 vietų

19 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju 19 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų miktoautousas keleiviams Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yra19 vietų mikroautobusų ..

0.00€

Keleivinių 16,20 vietų mikroautobusų nuoma Kaune

2013 m.Keleivinio MB SPRINTER nuoma - 865635803 Siūlome išsinuomoti 2013 m. MERCEDES BENZ SPRINTER(20,16 vietų) mikroautobusą( KONDICIONIERIUS, MINKSTOS, ATLENKIAMOS SEDYNES, TELEVIZORIUS).Nuoma su firmos vairuotoju. * Keleivius vežame užsakomaisiais reisais po Lietuvą ir visoje Europoje. Iš..

1.00€

VIP Mikroautobuso Volkswagen Crafter 20 vietų nuoma KAUNE ir visoje Lietuvoje

  VIP Mikroautobusų Volkswagen Crafter 20 ir 21 vietų nuoma įvairioms progoms, visoje Lietuvoje bei Europoje. Vežame užsakomaisiais reisais keleivių grupes, mokinių grupes, vestuvės, mergvakariai, bernvakariai, krikštynos, jubiliejai, sodybos, pramogų parkai. Žmonių grupių vežimas į ve..

0.00€

Limobuso nuoma

Limobusas Šventei ne tik patogu ir smagu, bet ir prabangu. Jeigu organizuojate vestuves, mergvakarį, bernvakarį ar bet kokią kitą šventę tuomet mes Jums norime pasiūlyti išskirtinį Šventinį limobusą. Modernus ir patogus Mercedes Benz sutalpins net 12 keleivių.Mūsų siūlomas VIP Mercedes Benz baltos s..

10.00€

Mikroautobuso nuoma Panevėžyje (20 vietų)

20 (20+1) vietų mikroautobusų nuoma  Panevėžyje Šis 20 vietų mikroautobusas nuomojamas Panevėžyje su kuriuo galite važiuoti po visą Lietuvą ir užsienį. Tinka tiek vestuvėms, tiek ekskursijoms ir visom kitom progom. 20 vietų mikroautobusų nuoma: tik su vairuotoju Nuoma: iš Panevėžio i..

1.00€

7 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

  7 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju 7 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius keleiviams: 7 Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2010 metai. Mikroautobuso spalva: juoda Kondicionierius: yra..

0.00€

16 vietų Mikroautobuso nuoma

  16 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju 14 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 14 vietų miktoautousas keleiviams (itin patogios sėdynės, kurios ne tik atsilenkia, bet ir pasistumia į šonus) Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoj..

0.00€

14 vietų Balto Mikroautobuso nuoma

  14 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju 14 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 14 vietų miktoautousas keleiviams (itin patogios sėdynės, kurios ne tik atsilenkia, bet ir pasistumia į šonus) Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoj..

0.00€

Mikroautobusų nuoma

Puikios būklės VIP klasės mikroautobusas VW Crafter nuomojamas svečių aptarnavimui, transportavimui, išvykoms, kelionėms. Vietų skaičius - 16; Video audio aparatūra; Navigacija; Autom.šildymas ir kondicionavimas; Kuro sąnaudos - 12 -14 L; Reikalinga vairotojo pažym. B kategorija. ..

0.00€

Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms

Mikroautobusų nuoma Vestuvėms Mikroautobusų nuoma Vestuvėms: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų keleiviams Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yraKita informacija apie mikroautobusą: Navigacija (užtikrins tikslaus maršruto pasirink..

0.00€

Mikroautobuso nuoma Vilniuje 17 vietų

  17 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 17 vietų miktoautousas keleiviams Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2004 metai. Mikroautobuso spalva: Balta Kondicionierius: yra ..

0.00€

Mikroautobusas nuomai (18 vietų Vilnius)

  18 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 17 vietų miktoautousas keleiviams Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2003 metai. Mikroautobuso spalva: Juoda Kondicionierius: yra Mikroautobusų nuoma Vilniuje - visomis pr..

0.00€

Balto, naujo, 19+1+1 vietų, Mercedes Benz Sprinter nuoma

  Jūsų patogumui siūlome naują, baltą, patogų 19+1+1 vietų Mercedes Benz Sprinter mikroautobusą, atitinkantį EURO5 standartą, su: oro kondicionieriumi, individualiu oro srauto ir apšvietimo reguliavimu, vaizdo/garso (DVD/CD) sistemomis, gido mikrofonu, panoraminiais lang..

0.00€

Vežame į Kukurūzų labirintą

Dėl mikroautobuso nuomos kreipkitės pas mus el. paštu: info@nuomapigiau.lt Dėl pramogų KUKURŪZŲ LABIRINTE - www.kukuruzulabirintas.lt Mikroautobusų nuoma vestuvėms Mikroautobusų nuoma vestuvėms - patogus, erdvus tvarkingas 19 vietų mikroautobusas puikiai tiks Jūsų vestuvėms ar betkuiria kit..

0.00€

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju Ekskursijai

Mercedes Benz Sprinter Mikroautobuso nuoma Vilniuje su vairuotoju Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų keleiviams Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yra Šis mikroautobusas taip pat nuomo..

0.00€

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

9 vietų mikroautobusų nuoma: tik su vairuotoju Nuoma: iš Vilniaus ir visos Lietuvos Europinė licenzija: vežame keleivius į užsienį Draudimas: transportas apdraustas CASCO Keleivių draudimas: YRA Vietų skaičius: 8 vietų keleiviams Pagaminimo metai: 2010 MB Vito CDI 111 Spalva: pilka ..

0.00€

Mikroautobuso nuoma Vilniuje su priekaba

Mikroautobusas su priekaba: Mikroautobuso nuoma: tik SU VAIRUOTOJU Vietų: 19 vietų mikroautobusas Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 m. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: YRA PRIEKABA: švari, tvarkinga, dengta, todėl puikiai tinka sudėti keleivių bagažą. Ypač reko..

0.00€

Mikroautobuso nuoma Vilniuje Mergvakariui

Mikroautobusas Mikroautobusų nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų keleiviams Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yra Šis mikroautobusas taip pat nuomojamas ir vestuvėms: Mikroautobusų nuoma vilniuje ..

0.00€

Vežame į nuotykių akademiją Laikinai nėra

Vežame į nuotykių akademiją

Nuotykių akademija Jums gali pasiūlyti nemažai pramogų 16 - 19 vietų mikroautobusų nuoma Vilniuje kreipkitės: El.p.:  info@nuomapigiau.lt Norite pramogų vaikams? Norite gerai praleisti laiką? Norite suteikti džiaugsmo ir nepakartojamų įspudžių Jūsų vaikui? Galime nuvežti va..

0.00€