www.gamalangai.lt

Mediniai langai yra geriausias ir patikimiausiais pasirinkimas vertinantiems individualumą, natūralumą ir ilgaamžiškumą.

 

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma - viena iš transporto nuomos rūšių, kuri pagelbėja įvairiomis situacijomis. Privalumas yra tas, kad Jūs išlanksto galite rezervuoti ir susitarti dėl konkretaus transporto t.y. mikroautobuso nuomos ir būti ramūs, kad reikiamą dieną ir reikiamu laiku Jūs turėsite pageidautiną transportą. O esant poreikiui galėsite pasirašyti sutartį, kurioje bus detaliai aprašyta transporto paslauga. Sutartyje būtina nurodyti datą, laikus ir maršrutą, bei kainą. Nes kelionės metu dažnai planai keičiasi. Taigi, kad išvengti nesusipratimų Jums būtina atkreipti dėmesį į kainą už papildomus kilometrus. Arba jeigu Jūs nuomojatės mieste tuomet kaina skaičiuojama pagal valandas, todėl būtina atkreipti dėmesį ir į papildomos valandos kainą ir sąlygas, kad vėliau nebūtų klausimų dėl papildomo užmokesčio už papildomas nuomos valandas.

Mikroautobusu nuoma Vilniuje su vairuotoju:

  • Mikroautobusų nuoma vestuvėms – ne tik svečiams, bet ir jauniesiems (patogu ir daug linksmiau važiuoti drauge, o ne atskirais automobiliais).
  • Mikroautobusų nuoma ekskursijoms – visoms ekskursijoms po Lietuvą ir užsienį mikroautobusu. Mikroautobusu patogiau ir greičiau, nei dideliu autobusu.
  • Mikroautobusų nuoma išvykai – susidarė didelė draugų kompanija? Kam važiuoti atskirais automobiliais? Mikroautobusu – patogiau, linksmiau.
  • Mikroautobusų nuoma Krikštynoms – visada smagu, kai svečiams nereikia rūpinti transportu ir juos į ir iš krikštynų nuves nuomotas mikroautobusas.
  • Mikroautobusų nuoma mergvakariui arba bernvakariui – patogu, smagu.
  • Mikroautobusu nuoma Vilniuje su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobusų nuoma vestuvėms – patogu, praktiška ir smagu. Dauguma vestuvių vis dar organizuojamos su atskirais lengvaisiais automobiliais, kuriuose telpa 4-5 keleiviai. O kaip žinome visuomet juk smagiau važiuoti drauge su visais draugais. Tokiu atveju mikroautobusų nuoma vestuvėms bus tinkamiausiais sprendimas. Vienas mikriukas ir visi sutilpsite – patogu, smagu ir praktiška.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Didesni mikroautobusai t.y. nuo 16 vietų siūlo paslaugą tik mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju. Jeigu norite mikroautobuso be vairuotojo Jums galite nuomotis tokius mikroautobusus, kaip 8-9 vietų Opel Vivaro, Renault trafic, kuriems užtenka ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimo. O vairuoti didesnius tokius kaip  16 – 19 vietų mikroautobusus reikia ir atitinkamo vairuotojo pažymėjimo ir licenzijos keleivių vežimui.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Kada mikroautobusu nuoma su vairuotoju bus parankiau, negu taxi? Tuomet, kai vyksta didelis koncertas ir į jį atvyksta labai daug žmonių. O toks koncertas dažniausiai pasibaigia, kai viešasis transportas nebevažiuoja. Tada koncerto dalyviai bando išsikviesti, bet kai visi bando išsikviesti taxi paslaugas būna ne taip lengva, nes prisiskambinti būna ne taip jau paprasta. Tuomet patogiau išanksto suplanuoti transporto paslaugas. O kad suplanuoti transportą Jums reikalinga mikroautobusu nuoma su vairuotoju. Kodėl su tik vairuotoju? Nuomodami transportą su vairuotoju Jums nereikės varžytis savęs, kad ir dėl nedidelio kiekio alkoholio. O mikroautobuso vairuotojas nuveš Jus į reikiamą vietą numatytu laiku ir parinktu maršrutu.

mikroautobusu nuoma  su vairuotoju

Mikroautobusai 16-21 vietų

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Siūlome 16,19 ir 21 vietų mikroautobusus. Tokių mikroautobusų nuoma galima tik su vairuotoju. Mikroautobusai apdrausti TVPC, KASKO draudimais ir keleivių draudimu.

Mikrautobusų nuoma su vairuotoju nuomojami įvairioms šventėmis ir progomis. Ypač populiari mikroautobusų nuoma vestuvėms. Be vestuvių mikroautobusai nuomojami: mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, gimtadieniams, ekskursijoms ir kitomis įvairiausiomis kelionėms.

Patikslinkite paiešką

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:

Mikroautobusai 16-21 vietų

VIP klasės Mikroautobuso nuoma 20 vietų
SKELBIMO ID:355 / Taškai: 101

VIP klasės Mikroautobuso nuoma 20 vietų

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 2 įvertinimais.

 

VIP Mikroautobuso nuoma Vilniuje!

Susisiekite: 86 72 65674 (nuomamapigiau.lt)

20 Patogių vietų keleiviams, Kondicionierius kiekvienam keleiviui, TV/Muzikos aparatūra, Gražus salono apšvietimas ir kiti privalumai!!

 

Kaina: Sutartinė
Mikroautobusų nuoma Vilniuje 19 vietų
SKELBIMO ID:53 / Taškai: 100

Mikroautobusų nuoma Vilniuje 19 vietų

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS 19 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju 19 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų miktoautousas keleiviams Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yra 19 vietų mikroautobusų nuoma Šis mikroautobusas taip pat nuomojamas ir vestuvėms: Mikroautobusų nuoma - vestuvėms Kita informacija apie mikroautobusą: Navigacija (užtikrins tikslaus maršruto pas..
Kaina: Sutartinė
Mikroautobuso nuoma Panevėžyje (20 vietų)
SKELBIMO ID:139 / Taškai: 50

Mikroautobuso nuoma Panevėžyje (20 vietų)

KONTAKTAI: +37069993849, augustinas33@gmail.com
Paremta 5 įvertinimais.
20 (20+1) vietų mikroautobusų nuoma  Panevėžyje Šis 20 vietų mikroautobusas nuomojamas Panevėžyje su kuriuo galite važiuoti po visą Lietuvą ir užsienį. Tinka tiek vestuvėms, tiek ekskursijoms ir visom kitom progom. 20 vietų mikroautobusų nuoma: tik su vairuotoju Nuoma: iš Panevėžio ir visos Lietuvos Europinė licenzija: vežame keleivius į užsienį Draudimas: transportas apdraustas CASCO Keleivių draudimas: YRA Vietų skaičius: 20 vietų keleiviams Pagaminimo metai: 2010 MB 518 CDI Spalva: Balta Minkštos sėdynės (atsile..
Kaina: Sutartinė
7 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju
SKELBIMO ID:363 / Taškai: 50

7 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
  7 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju 7 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius keleiviams: 7 Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2010 metai. Mikroautobuso spalva: juoda Kondicionierius: yra Garso/Vaizdo sistema Kita" DVD, navigacija, odinis salonas.   KONTAKTAI: Tel: 867265674, El.paštas: valdas.nuoma@gmail.com ..
Kaina: Sutartinė
16 vietų Mikroautobuso nuoma
SKELBIMO ID:368 / Taškai: 40

16 vietų Mikroautobuso nuoma

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
  16 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju 14 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 14 vietų miktoautousas keleiviams (itin patogios sėdynės, kurios ne tik atsilenkia, bet ir pasistumia į šonus) Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: sidabrinė Kondicionierius: yra KLIMA.   KONTAKTAI: Tel: 867265674, El.paštas: valdas.nuoma@gmail.com ..
Kaina: Sutartinė
14 vietų Balto Mikroautobuso nuoma
SKELBIMO ID:398 / Taškai: 40

14 vietų Balto Mikroautobuso nuoma

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
  14 vietų Mikroautobuso nuoma su vairuotoju 14 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 14 vietų miktoautousas keleiviams (itin patogios sėdynės, kurios ne tik atsilenkia, bet ir pasistumia į šonus) Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje Mikroautobuso spalva: balta Kondicionierius: yra   KONTAKTAI: Tel: 867265674, El.paštas: valdas.nuoma@gmail.com ..
Kaina: Sutartinė
Mikroautobusų nuoma
SKELBIMO ID:342 / Taškai: 30

Mikroautobusų nuoma

KONTAKTAI: +37068567777, marketing@via-baltica.lt
Paremta 0 įvertinimais.
Puikios būklės VIP klasės mikroautobusas VW Crafter nuomojamas svečių aptarnavimui, transportavimui, išvykoms, kelionėms. Vietų skaičius - 16; Video audio aparatūra; Navigacija; Autom.šildymas ir kondicionavimas; Kuro sąnaudos - 12 -14 L; Reikalinga vairotojo pažym. B kategorija.     KONTAKTAI: +37068567777; +370 61412000  marketing@via-baltica.lt; www.via-baltica.lt ..
Kaina: Sutartinė
Mikroautobuso Volkswagen Crafter 20 vietų nuoma KAUNE ir visoje Lietuvoje
SKELBIMO ID:366 / Taškai: 30
Paremta 0 įvertinimais.
  Mikroautobusų Volkswagen Crafter 20 ir 21 vietų nuoma įvairioms progoms, visoje Lietuvoje bei Europoje. Vežame užsakomaisiais reisais keleivių grupes, mokinių grupes, vestuvės, mergvakariai, bernvakariai, krikštynos, jubiliejai, sodybos, pramogų parkai. Žmonių grupių vežimas į verslo renginius, konferencijas, seminarus, kultūros renginius. Sporto komandų vežimas i varžybas. Ekskursijos vaikams, turai, pažintinės kelionės. Galime parvežti iš oro uostų nuvežti į oro uostus, taip galime pasitikti jūsų svečius iš oro uosto. Vairuoto..
Kaina: Sutartinė
Keleivinių 16,20 vietų mikroautobusų nuoma Kaune
SKELBIMO ID:376 / Taškai: 30

Keleivinių 16,20 vietų mikroautobusų nuoma Kaune

KONTAKTAI: 869910561 arba +37065635803, liutauras1@yahoo.com
Paremta 0 įvertinimais.
2013 m.Keleivinio MB SPRINTER nuoma - 865635803 Siūlome išsinuomoti 2013 m. MERCEDES BENZ SPRINTER(20,16 vietų) mikroautobusą( KONDICIONIERIUS, MINKSTOS, ATLENKIAMOS SEDYNES, TELEVIZORIUS).Nuoma su firmos vairuotoju. * Keleivius vežame užsakomaisiais reisais po Lietuvą ir visoje Europoje. Išrasome PVM sąskaitas faktūras. *Kelionės laikotarpiui keleiviai apdraudžiami.   KONTAKTAI: UAB "EXTRA BUS" - visos keleivinio transporto paslaugos Tel.: 869910561 Tel. : +37037 553191 Email.: liutauras1@yahoo.com ..
Kaina: Sutartinė
Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms
SKELBIMO ID:51 / Taškai: 25

Mikroautobusų nuoma Vilniuje vestuvėms

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 5 įvertinimais.
MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Mikroautobusų nuoma Vestuvėms Mikroautobusų nuoma Vestuvėms: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų keleiviams Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yra Kita informacija apie mikroautobusą: Navigacija (užtikrins tikslaus maršruto pasirinkimui) Vaizdo kamera - automobilio juodoji dėžė - užtikrins saugumą (filmuoja eismą mikroautobuso priekyje) Minkštos sėdynės Yra saugos diržai visiems keleiviams Gražus LED salono apšvie..
Kaina: Sutartinė
Mikroautobuso nuoma Vilniuje 17 vietų
SKELBIMO ID:315 / Taškai: 25

Mikroautobuso nuoma Vilniuje 17 vietų

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
  17 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 17 vietų miktoautousas keleiviams Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2004 metai. Mikroautobuso spalva: Balta Kondicionierius: yra ..
Kaina: Sutartinė
Mikroautobusas nuomai (18 vietų Vilnius)
SKELBIMO ID:317 / Taškai: 25

Mikroautobusas nuomai (18 vietų Vilnius)

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 2 įvertinimais.
  18 vietu Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 17 vietų miktoautousas keleiviams Vieta: mikroautobusų nuoma Vilniuje Mikroautobuso pagaminimo metai: 2003 metai. Mikroautobuso spalva: Juoda Kondicionierius: yra Mikroautobusų nuoma Vilniuje - visomis progomis! ..
Kaina: Sutartinė
Balto, naujo, 19+1+1 vietų, Mercedes Benz Sprinter nuoma
SKELBIMO ID:362 / Taškai: 25

Balto, naujo, 19+1+1 vietų, Mercedes Benz Sprinter nuoma

KONTAKTAI: 8-685-16709, mbbusas@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
  Jūsų patogumui siūlome naują, baltą, patogų 19+1+1 vietų Mercedes Benz Sprinter mikroautobusą, atitinkantį EURO5 standartą, su: oro kondicionieriumi, individualiu oro srauto ir apšvietimo reguliavimu, vaizdo/garso (DVD/CD) sistemomis, gido mikrofonu, panoraminiais langais, šaldytuvu, reguliuojamomis sėdynėmis, bagažo skyriumi.   KONTAKTAI: Tel: 8-685-16709, 8-699-86308 El.paštas: cesoniene.rasa@gmail.com, mbbusas@gmail.com ..
Kaina: Sutartinė
Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju Ekskursijai
SKELBIMO ID:55 / Taškai: 10

Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju Ekskursijai

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 2 įvertinimais.
MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Mercedes Benz Sprinter Mikroautobuso nuoma Vilniuje su vairuotoju Mikroautobuso nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų keleiviams Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yra Šis mikroautobusas taip pat nuomojamas ir vestuvėms: Mikroautobusų nuoma vestuvėms Kita informacija apie mikroautobusą: Navigacija (užtikrins tikslaus maršruto pasirinkimui) Vaizdo kamera - automobilio juodoji dėžė - užtikrins saugumą (f..
Kaina: Sutartinė
Mikroautobusų nuoma Vilniuje
SKELBIMO ID:326 / Taškai: 10

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 1 įvertinimais.
9 vietų mikroautobusų nuoma: tik su vairuotoju Nuoma: iš Vilniaus ir visos Lietuvos Europinė licenzija: vežame keleivius į užsienį Draudimas: transportas apdraustas CASCO Keleivių draudimas: YRA Vietų skaičius: 8 vietų keleiviams Pagaminimo metai: 2010 MB Vito CDI 111 Spalva: pilka Klimato kontrole Garso-vaizdo aparatura Geras salono apšvietimas DVD+ kompaktinių diskų grotuvas ..
Kaina: Sutartinė
Mikroautobuso nuoma Vilniuje su priekaba
SKELBIMO ID:52 / Taškai: 10

Mikroautobuso nuoma Vilniuje su priekaba

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 1 įvertinimais.
MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Mikroautobusas su priekaba: Mikroautobuso nuoma: tik SU VAIRUOTOJU Vietų: 19 vietų mikroautobusas Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 m. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: YRA PRIEKABA: švari, tvarkinga, dengta, todėl puikiai tinka sudėti keleivių bagažą. Ypač rekomenduojame pasitinkant grupę žmonių oro uoste, nes dauguma keleivių turi didelį bagažą. Šis mikroautobusas gali būti nuomojamas ir be priekabos, todėl tekiame paslaugą ir 19 vietų mkroautobusų nuoma Vilniuje. O jeigu š..
Kaina: Sutartinė
Mikroautobuso nuoma Vilniuje Mergvakariui
SKELBIMO ID:50 / Taškai: 10

Mikroautobuso nuoma Vilniuje Mergvakariui

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 2 įvertinimais.
MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Mikroautobusas Mikroautobusų nuoma: nuoma tik su vairuotoju Vietų skaičius: 19 vietų keleiviams Mikroautobuso pagaminimo metai: 2008 metai. Mikroautobuso spalva: Vyšninė Kondicionierius: yra Šis mikroautobusas taip pat nuomojamas ir vestuvėms: Mikroautobusų nuoma vilniuje Kita informacija apie mikroautobusą: Navigacija (užtikrins tikslaus maršruto pasirinkimui) Vaizdo kamera - automobilio juodoji dėžė - užtikrins saugumą (filmuoja eismą mikroautobuso priekyje) Minkštos sėdyn..
Kaina: Sutartinė
Vežame į nuotykių akademiją
SKELBIMO ID:57 / Taškai:

Vežame į nuotykių akademiją

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 1 įvertinimais.
Nuotykių akademija Jums gali pasiūlyti nemažai pramogų 16 - 19 vietų mikroautobusų nuoma Vilniuje kreipkitės: El.p.:  info@nuomapigiau.lt Norite pramogų vaikams? Norite gerai praleisti laiką? Norite suteikti džiaugsmo ir nepakartojamų įspudžių Jūsų vaikui? Galime nuvežti vaikų grupę iš Vilniaus į Nuotykių akademiją (www.nuotykiuakademija.lt), kurioje siūloma: Vaiko gimtadienis su mėlynakiais haskiais Vaikų šventė su indėnais Vasaros stovykla su haskiais ir indėnais Kalėdinė programa moksleiviams"Svečiuose p..
Kaina: Sutartinė
Vežame į Kukurūzų labirintą
SKELBIMO ID:59 / Taškai: ---

Vežame į Kukurūzų labirintą

KONTAKTAI: 867265674, valdas.nuoma@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Dėl mikroautobuso nuomos kreipkitės pas mus el. paštu: info@nuomapigiau.lt Dėl pramogų KUKURŪZŲ LABIRINTE - www.kukuruzulabirintas.lt Mikroautobusų nuoma vestuvėms Mikroautobusų nuoma vestuvėms - patogus, erdvus tvarkingas 19 vietų mikroautobusas puikiai tiks Jūsų vestuvėms ar betkuiria kitai progai. Limuzinų nuoma - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje! ..
Kaina: Sutartinė