Sodybos nuoma Vilniuje

Sodybos nuoma Vilniuje

Gyvendami mieste Jūs nuolat girdit miesto triukšmą, jaučiate miesto smogą, matote žmones, kurie vis skuba, skuba ir tai yra gyvenimas mieste, kuriame gyvenimo tempas vis didėja ir taip dažnam miestiečiui sukelia nemažą streso dozę. Nėra gerai nuolat gyventi įtampoje ir strese, todėl reikia atsisukti į gamtą ir miestiečių atostogos turėtų būti gamtoje, kaime ar sodyboje. Vilniečiams rekomenduojame rinktis sodybas esančias netoliese t.y. pasirinkti sodybos nuomą Vilniuje. Tik ištrūkus iš miesto gniaužtų ir atsijungus nuo visų telekomunikacijų galima puikiai pailsėti gamtoje, sodyboje arba kaime. Gyvendami mieste, o ypač Vilniaus rajone patiriame daug neigiamo poveikio. Tai poveikis nuo užteršto oro, nuolat sklindančio miesto triukšmo, nervų tampymas transporto kamščiuose ir t.t. O blogiausia, kad visa tai kaupiasi žmoguje ir susideda į patiriamą stresą. Vienas iš gerų streso mažinimo būdų yra sportas, tačiau gyvenant Vilniuje ar Vilniaus rajone ne visada ir tam turime laiko sportui, todėl atostogas pasirinkite užsisakydami sodybos nuomą Vilniaus rajone, tuomet nereiks važiuoti kažkur toli ir poilsis bus šalia Vilniaus gamtoje.

Sodybos nuoma Viliuje  yra vertinama 5.0 balais iš 5 , atsižvelgiant į 17 atsiliepimų ir komentarų

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

WWW.ADOMOSODYBA.LT

MMaloniai kviečiame Jūsų šeimas, kolektyvus apsilankyti ramiame Lietuvos kampelyje, esančiame tik 37 km nuo Vilniaus miesto, Sidabrių kaime, ant graža..

KAINOS:     Parai: 500.00€

Šeimos namelis Adomo sodyboje

Jūsų ramiam poilsiui skirtas namelis prie Gaveikių ežero Adomo Sodyboje Nuo Vilniaus 35 km. Name gali miegoti iki 4 žmonių. Puiki vieta ramiai pails..

KAINOS:     Parai: 60.00€

Sodybos nuoma nedideliam kolektyvui Naujas

Sodybos nuoma nedideliam kolektyvui

Stilingos kaimo turizmo sodybos nuoma pušyne, Dzūkijos nacionalinio parko upių ir ežerų apsuptyje, 18 km nuo Druskininkų. "Dzūkijos uoga" sodyboje ra..

Sodybos nuoma Vilniuje

Dauguma miestiečių nori, kad viskas būtų šalia ir darbas ir poilsis ir linksmybės, todėl ir siūlome pasirinkti sodybos nuoma Vilniuje. Kad ir kažkiek keista būtų, kad norėdami ištrūkti į gamtą nevažiuojame kažkur į Labanoro miškus, bet renkamės sodybos nuoma Vilniuje. Kodėl? Viena iš priežasčių – nereikia kažkur toli važiuoti, o kita priežastis, tai, kad vis dėlto Vilniuje galima rasti puikių sodybų, kurios yra atokiau nuo miesto ir ne ką prasčiau nei kažkur tolimame rajone. Tačiau galima rasti ir visai nemažai sodybų, kurios visai netoli miesto centro ir jas daugiausiai renkasi, kad nėra tiek svarbi gamta ir aplinka. Šias sodybas renkasi ir Vestuvėms ir įvairiems jaunimo renginiams, bei seminarams ir konferencijoms.

Sodybos Vilniuje yra populiarios, todėl jeigu planuojate nuomotis sodybą Vilniuje jums reikėtų apie tai pagalvoti prieš keliolika mėnesių, nes geriausios sodybos užsakomos žymiai anksčiau.

Taip pat norime pabrėžti kad populiaresnės erdvios sodybos, kuriose yra pakankamai švęsti didesnes šventes, tokias kaip Vestuvės ar krikštynos ar kitas šventes, kai susirenka pakankamai didelis kiekis žmonių. Sodybos turi būti erdvios ne tik pastatuose (pobūvių salės, pirtys ir pan.), bet ir itin svarbi erdvi aplinka, kurioje gali vykti ir pati šventė ar jos dalis. Taip pat yra labai vertinamos tos sodybos prie kurių yra vandens telkinys – ežeras, upė, tvenkinys arba bent baseinas. Nes dauguma poilsiautojų atostogas sieja su gamta, gražia aplinka, geru oru ir šalia esančiu vandens telkiniu, kuriame galima bet kada atsivėsinti ar pasimėgauti vandens pramogomis (valtis, vandens dviratis, žvejyba ir pan.)

 

Rekomenduojamos Sodybos Vilniuje

Vienas iš sudėtingesnių dalykų yra pasirinkti Jums tinkamiausią sodybą. Sodybos Vilniuje gali pasiūlyti įvairias paslaugas, pramogas ir kitus  atostogų malonumas, bet ar Jums tai tiks sužinosite tik tuomet kai apsiakysite pasirinktoje sodyboje. Visuomet rekomenduojame pasižiūrėti gal pasirikta sodyba turi atsiliepimų ir įvertinimų, kuriuos paliko jau buvę ar apsilankę žmonės. Tai vienas iš puikių kriterijų, tačiau ne visada įmanoma pagal tai pasirinkti, nes ne visada būna pakankamai daug atsiliepimų ar jų išvis nėra, tuomet ką tada daryti. Tokiu atveju yra keli varianta pasikliauti nuojauta ir užsisakyti tas sodybas Vilniuje, kurios Jums patiko labiausiai pagal sodybos aprašymą ir nuotraukas. Arba jeigu norite, kad būtų tikrai geros atostogos kaime ar sodyboje rekomenduojame į ją nuvykti iš anksto ir apsižiūrėti visas sąlygas, nes svarbiausia, kad viskas atitiktų, kas parašyta apie sodybą ir būtų tikrovėje. Juk nepaslaptins, kad kiekviena sodybos savininkas norėdamas pritraukti kuo daugiau klientų sodybą Vilniuje aprašo tik iš gražiosios pusės ir maksimaliai gražiai, o nuotraukas įdeda pačias gražiausias ir plius dar padailintas su photoshop ar kita programa. Tad jeigu nesate tikri, tuomet rekomenduojame apsižiūrėti, o tik po to nuspręsti dėl sodybos nuomos Vilniuje arba bet kuriame kitame rajone ar mieste.

 

Sodybos Vilniuje pasirinkimas

Sodybos Vilniuje pasirenkamos nuo daugelio faktorių, tokių kaip nuo teikiamų paslaugų ir siūlomų pramogų, bet vienas iš svarbesnių ir aktualiausių tai yra sodybos kaina. Todėl šiame sodybų portale pasirinksodyba.lt Jūs turite galimybe pasinaudoti sodybų filtravimo sistema su kuria galite nusistatyti sodybos kainas ir atsirinkti tik tas sodybas, kurios pagal jūsų kišenę. Be vis to galėsite ne tik atsirinkti pagal kainą bet ir pagal tai kiek sodyboje yra miegamų vietų. Juk dažniausiai renkantis sodybą joje apsistojame ne vienai dienai, o kelioms ir daugiau. Taip pat rasite informaciją ir kiek žmonių gali apskritai švęsti sodyboje, nes ne visuomet reikalingos miegamos patalpos visiems šventės dalyviams, ne kai kurie svečiai atvyksta tik visai dienai, o kiti pasilieka ir nakčiai.

Kaip jau turbūt ir pastebėjote galėsite atsirinkit sodybas pagal įvairius atributus. Vienas iš aktualiausių atributų tai dėl vandens telkinio (ežero, upės, tvenkinio), nes tokios sodybos yra populiaresnės, tačiau jų ir kaina didesnė. Taip pa visi puikiai žinome, kad ir miestiečiai mėgsta laikyti butuose gyvūnus (kates, šunis), todėl čia rasite galimybę atsirinkti sodybas Vilniuje pagal tai ar į sodybą galima atsivežti gyvūnus ar ne.

 

Sodybos Vilniuje su pirtimi

Sodybos nuoma Vilniuje ir pirtis turėtų būti neatsiejami dalykai, tačiau pasitikslinkite ar pasirinktoje sodyboje yra pirtis. Pirtis be ne vienas iš svarbesnių sodybos atributų be kurio praktiškai neįsivaizduojama sodyba. Dauguma Vilniečių rinkdamiesi sodybas pageidauja kad joje būtų ir pirtis. Be pirties dar gali būti ir kubilas, tačiau tai jau turi žymiai mažiau sodybų. Bet jeigu turite sodybą, kurioje nėra kubilo, tuomet galima kita išeitis – tai mobilus kubilas, kuris gali atvažiuoti į bet kurią pageidaujamą vietą. Taigi prieš renkanti visų pirma Jums reikėtų žinoti ko Jūs norite, o šiame portale Jums paliktos visos galimybės atsirinkti tai ko norite.