SODYBOS NUOMA

SODYBOS NUOMA
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

WWW.ADOMOSODYBA.LT

MMaloniai kviečiame Jūsų šeimas, kolektyvus apsilankyti ramiame Lietuvos kampelyje, esančiame tik 37 km nuo Vilniaus miesto, Sidabrių kaime, ant graža..

KAINOS:     Parai: 500.00€

Šeimos namelis Adomo sodyboje

Jūsų ramiam poilsiui skirtas namelis prie Gaveikių ežero Adomo Sodyboje Nuo Vilniaus 35 km. Name gali miegoti iki 4 žmonių. Puiki vieta ramiai pails..

KAINOS:     Parai: 60.00€

Kaimo turizmas

„Senoji sodyba“įsikūrusi senajame Mickūnų palivarke, šalia Šventosios upės. Tai vienkiemis, apsuptas pušynų, tyro oro ir šimtamečių medžių. Čia rasite..

Gražios turizmo sodybos nuoma prie Druskininkų savivaldybės Naujas

Gražios turizmo sodybos nuoma prie Druskininkų savivaldybės

Gražios kaimo turizmo sodybos nuoma Dzūkijoje nacionaliniame parke, šalia Druskininkų. Priimame 12 - 18 žmonių kolektyvus. Sodyba yra apsupta miško, p..

Sodybos nuoma nedideliam kolektyvui Naujas

Sodybos nuoma nedideliam kolektyvui

Stilingos kaimo turizmo sodybos nuoma pušyne, Dzūkijos nacionalinio parko upių ir ežerų apsuptyje, 18 km nuo Druskininkų. "Dzūkijos uoga" sodyboje ra..

Sodybos nuoma

Jeigu Jūs ieškote išskirtinos vietos vietos vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ar kitoms šventėms, tuomet siūlome rinktis kaimo sodybos nuomą. Sodybos nuoma tiks ne tik išskirtinoms šventėms, bet ir ramiam ar net ir aktyviam poilsiui - tiesiog atraskite sodybą, kuri atitiks visus Jūsų lūkesčius. Sodybos  – tinkamas pasirinkimas tiems, kurie nori atitrūkti nuo miesto triukšmo ir laisvalaikį praleisti gamtoje prie ežero. Čia rasite tikrus sodybų nuomos paslaugomų profesionalus, kurie pasirūpins visomis ir net pačiomis mažiausiomis smulkmenomis, kurios užtikrins, kad poilsis, šventė, seminaras ar konferencija būtų suorganizuota be jokių priekaištų.

Sodybų nuoma - ištisus mentus

Sodybų nuomos paslaugomis galite pasinaudoti ne tik šiltuoju metų laiku, bet žiemą. Ir visai nesvarbu ar sninga sniegas ar lyja ar kaitina saulė - čia galite atrasti sodybą, kuri patekinkins Jūsų norus bet kuriuo metu laiku ar bet kokiomis oro sąlygomis.

Sodybos nuoma
sodybos nuoma
yra vertinama 5/5 atsižvelgiant į 5 vertinimus ir komentarus, kurios gavome.

Sodybos nuoma - poilsiui, vestuvėms, šventėms, konferencijoms, seminarui. Sodybos prie EŽERO. Rinkitės sodybą tiesiogiai interaktyviame žemėlapyje.

Sodybos nuomos kaina nuo 30EUR iki 1500EUR, tačiau dėl tikslios kainos kreipkitės nurodytais kontaktais.

Sodybos nuoma poilsiui

Atėjo laikas, kai daugumai miesto gyventojų vis daugiau norisi tikrojo poilsio ir tokio noro dažniausiais pasirinkimas yra sodybos nuoma atokiau nuo miesto dulkių, triukšmo ir chaoso. Nieks taip geriau žmogaus neatpalaiduoja, kaip pabuvimas gamtoje, kaime ar prie atokesnio vandens telkinio. Ir kadangi tokios paslaugos vis tampa populiaresnės ir pasiūla vis didėja, todėl galima drąsiai teigti, kad ir žmonių įpročiai šiek tiek keičiasi ir renkasi ramesnį ir atokesnį nuo miesto poilsį.

 

Sodybos vestuvėms

Atkreipiame dėmesį ir į tai, kad dauguma sodybų būna rezervuojamos iš anksto, kartais net neprasidėjus vasaros sezonai arba netgi prieš pusmetį ar metus. Tačiau tokia rezervacija prasideda tuomet kai planuojama ypatinga šventė ar renginys. Dažniausiai išankstine rezervacija pasirūpina jaunavedžiai, kadangi sodybos nuoma vestuvėms tampa labai populiaru ir netgi patogu. Todėl jeigu ruošiatės ypatingai šventei, renginiui, konferencijai ar kitam renginiui būtinai rezervuokite tinkamiausią sodybą iš anksto, nes kitu atveju teks rinktis kitas likusias sodybas, kurios gali būti ne itin patrauklios dėl kainos atstumo ir panašiai.

 

Kaimo sodybos pasirinkimas

Prieš sodybos rezervaciją ar nuomą būtina įsitikinti, kad gausite tai ką užsakote. Jeigu turite galimybę siūlome būtinai apsilankyti  toje sodyboje, o tik po to rinktis nuomą. Taip pat išsiaiškinkite ir kitus svarbius aspektus, tokius kaip paslaugų teikimas, apgyvendinimas, maitinimas ir jums reikalingos pramogos. Ypač aktualu tiems, kurie organizuoja tam tikrą tarptautinę ar tiesiog svarbią konferenciją / seminarą. Įsitikinkite ar sodyba turi reikalingas sąlygas seminarui ir konferencijai. Tačiau paprastai tokią informaciją rasite sodybos tinklapyje, kurioje būna pabrėžtos konkrečios sąlygos ir galimybės ir visa reikalinga įrangą, salės ir patalpos seminarams.

 

Sodybų nuoma Lietuvoje

Sodybų nuomos Lietuvoje paslaugos nuolat plečiasi dėl padidėjusio klientų poreikio ir paklausos. Net dauguma renginių organizatorių vis dažniau pasiūlo renginius organizuoti sodybose, nes juose galima organizuoti pačius įvairiausius renginius. Renginiai gali būti tiek įvairios šventės, tiek verslo susitikimai arba seminarai ir konferencijos. Todėl kiekvienas sodybų nuomos paslaugos tiekėjas Lietuvoje stengiasi  atitikti visus keliamus reikalavimus, kad sodyboje galima būtų organizuoti visus įmanomus renginius ir šventes.

 

Sodybos prie ežero

Dauguma klientų pageidauja sodybos prie ežero. Būtent išskistinai dėl daugumos klientų poreikių buvo ir paruoštas atskiras filtras, kuriame galima pasirinkti ir atrūšiuoti būtent tas sodybas, kurios yra šalia ežero. Taip pat minėtas filtras leidžia pasirinkti ir tik tas sodybas, kurios yra šalia tvenkinio arba šalia miško ir t.t.  Tai itin palankus pasirinkimas tiems, kuriems aktualios pramogos šalia minėtų objektų: ežeras, tvenkinys, jūra, miškas ar kitas sodybos paslaugoms aktualus objektas.

 

Sodybos nuoma ant ežero kranto

Pačios populiariausios ir daugiausiai klientų sulaukiančios yra sodybos prie ežero. Ne visi gali pasiūlyti sodybą ant ežero kranto, todėl kaip alternatyva tokių sodybų savininkai pasirūpina bent nedideliu tvenkiniu arba kubilu. Nėra geresnio ir patrauklesnio varianto kai yra ir sodyba ir ežeras, nes kiekvienam yra ganėtinai svarbios vandens pramogos. Taip pat labai patrauklus ežeras yra žūklės mėgėjams. Dažnai pasirenkama sodyba vien dėl to, kad šalia puikus ežeras, kuriame galima puikiai pažvejoti. Žvejyba yra neatsiejamas nuo aktyvaus laisvalaikio, nes tai ne gulėti paplūdimyje ir degintis saulėje, o tai pramoga, azartas ir geras laiko praleidimas. Tačiau kiekvienas žmogus atostogas supranta savaip. Vieni įsivaizduoja, kad atostogos tai nieko neveikimas, gulėjimas pliaže. Tokį poilsį mėgsta ne visi. Kiti poilsi supranta kitaip – tai kelionės, žygiai ir įvairios aktyvios pramogos. Vieni žmonės pailsi tik aktyviai ilsėdamiesi, o kitiems reikia visiškos ramybės ir nieko neveikimo. Todėl kiekvienas turėtų rinktis tai kas jam labiausiai patinka. Tačiau poilsiui ir atostogoms turi daug įtakos oro sąlygos. O kita problema, kad tai sodybos rezervacija iš anksto, o orų gerų juk nerezervuosi. Taigi atsižvelgiant į Lietuvoje esamas klimato sąlygas, kad ir vasaros viduryje gali pliaupti lietus, tad visuomet reikia sugalvoti atitinkamą alternatyvą ir atsakyti į klausimą ką veiksime jeigu lis lietus? Todėl pasirinkus sodybą prie ežero papildomai reiktų atkreipti dėmesį ir į galimas kitas pramogas ar užsiėmimus, nes kitu atveju atostogos gali būti šiek tiek pagadintos. Tačiau sodybų savininkai tikrai turi įvairios patirties įvairiomis oro sąlygomis, klientų užimtumu ir alternatyvių programų organizavimo blogomis oro sąlygomis. Bet visuomet prieš nuomą reikėtų aptarti visus galimus variantus ir atsakyti į kas jeigu?

 

Pasirink sodybos nuomos vietą

Kiekvienas turi tam tikros patirties ir įgytų žinių bagažą, kiekvienas vadovaujasi savaip – vieni logiškai, praktiškai, o kiti daugiau vadovaujasi jausmais ir matomu vaizdu. Jeigu jau apsilankėte šiame portale tai galime spręsti, kad Jums yra aktuai sodybos nuoma arba Jūs patys turite ją ir dairotės kaip geriau pateikti informaciją, kad Jūsų skelbimas būtų patrauklesnis ir pritrauktų daugiau klientų. Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsiu sodybų variantus. Renkantis gali būti sudėtinga išsirinkti iš gausios pasiūlos, tačiau peržvelgsime keliolika aspektų į ką reikėtų atkreipti šiek tiek daugiau dėmesio. Sodybos vieta gali būti:

 • Sodyba prie ežero
 • Sodyba ant kalno
 • Sodyba atvirame lauke
 • Sodyba miške
 • Sodyba vienkiemyje
 • Sodyba gyvenvietėje

 

Sodybos prie ežero. Viena iš patraukliausių vietų yra tada, kai sodyba yra šalia ežero arba praktiškai ant ežero kranto. Tokia sodyba bus patraukliausia, bet tuo pačiu gali būti ir šiek tiek brangesnė, nei atitinkama sodyba šalia kurios nėra vandens telkinio. O jeigu jūs esate užkietėjęs žvejys, tuomet  ežeras kieme bus didelis privalumas. Tokiose sodybose visada pakaks klientų, nes dauguma poilsiautojų mėgsta vandenį ir be jo negali leisti savo atostogų, poilsio ar kitos šventės. Vanduo yra viena iš tų gamtos stichijų, kuri raminamai veikia. Taigi pasirinkus nuomai tokią sodybą bus suprantamas daugumai jūsų svečių, draugų, pažįstamų ir giminaičių, kuriuos pasikviesite į šventę.

Sodyba ant kalno. Jeigu Jums reikia didžiulės erdvės tuomet tai tokia sodyba tiks Jums. Ieškantiems sodybos aukštumose reikėtų daugiau pasidairyti Aukštaitijoje. Pasirinkus sodybą aukštumoje bus galimybė turėti gerą gamtos panoramą ir vaizdingo saulėtekio vaizdą. Kitas įdomus tokios sodybos privalumas - paprastai vasarą jose daug mažiau vabzdžių, nei sodybose prie ežero.

Sodyba atvirame lauke. Šią sodybą rinksis tie kuriems nereikia ypatingų poreikių, o svarbiausia vieta, kur galima praleisti norimą laiką. Tai galėtų būti bet kokia proga ar renginys.

Sodybos nuoma miške. Renkasi tie, kurie ne tik kad nori bet būtina tyla ir ramybė. Miškas gerai apsaugos ne tik nuo miesto triukšmo, bet ir suteiks pageidaujamą privatumą ir ramybę. Tai idealus pasirinkimas tiems, kuriem jau įgriso miestas, žmonės, triukšmas ir t.t. Sodyba miške ar šalia miško bus tikra atgaiva kiekvienam miestiečiui. Čia nebent sutiksite užklydusį grybautoją ar uogautoją. Miškas tai puiki vieta atitrūkti nuo civilizacijos.

Sodyba vienkiemyje. Tai taip pat geras pasirinkimas, kuriems norisi atitrūkti nuo miesto, nes paprastai vienkiemiuose kaimynas bus tik už 100 ar 200 metrų ar et yuž kilometro.

Sodyba gyvenvietėje. Tiems, kuriems ne tiek svarbu atitrūkti nuo miesto tuomet tiks sodyba ir pačioje gyvenvietėje. Dažnai tie kurie turi pakankamai didelį sklypą žemės pasistato ir sodybos tipo namelį ar tiesiog pirtį ir naudoja.

Visų svarbiausia žinoti ko Jūs norite ir ko Jums reikia iš sodybos. Turint šiuos kriterijus bus kurkas lengviau pasirinkti ir nuspręsti kuri sodyba yra Jums tinkamiausia.


Ideali sodyba

Pasvajokime apie idealią kaimo turizmo sodybą. Kokia ji turėtų būti? Sodybos pasirinkimas kartais būna gana rimtas iššūkis, todėl vertėtų žinoti, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis sodybą.

Ežeras. Jeigu upė, upelis ar  iškastas tvenkinys  nelabai tinka ir priimtina tuomet tyro vandens ežeras su smelėta pakrante yra praktiškai ideali vieta kaimo turizmo sodybai. O kai sodyboje yra tinkama žvejybai meškerė, tai galima sakyti - idealumo viršūnė. Nors žvejybos leidimu teks pasirūpinti jau patiems, nes baudos didžiulės ir dėl to neverta gadinti atostogų. Tiesa, tai padaryti galima tiesiog telefonu per kelias minutes. Dviejų dienų žvejo leidimas kainuoja apie 1,40 EUR , o atsiskaityti galima net ir el. bankininkyste. Taigi pasirūpinkite tuo ir jūsų sėkmingas savaitgalis garantuotas!

Pirtis ir šalia kubilas. Sodybos yra neįsivaizduojamos be pirties pramogų. Tačiau visi joje gali būti. Yra žmonių kurie pirčių vengia, tačiau neatsisako pasėdėti kelias valandas karštame kubile. Dėl to visada malonu pasėdėti ir pirtyje ir garuojančiame kubile. Aišku, žiemą tai tikras iššūkis, nes per šalčius ledėja plaukai, tačiau čia ir yra visa to žavesys. O pirties rūšis nebėra jau tokia svarbi – lietuviška pirtis ar suomiška – viskas pagal kiekvieno skonį ir norus. Svarbiausia, kad kubilas lauke būtų...

Pramogos sodyboje. Atvažiavę į sodybą, turite kažką nuveikti įdomaus gryname ore. Tiesiog privalote. Paprastai sodybų nuoma yra naudojama įvairiems renginiams ir šventėms, tad visi iš karto puola prie maistų, o paskui – prie stalų. Nė velnio! Tačiau tai ne idealu. Prieš malonumus reikia dar truputi ir pajudėti, sudeginti nors šiek tiek kalorijų, kad šašlykas būtų dar gardesnis, o degtinė – žinoma skalsesnė (jei jau kitaip neįsivaizduojate poilsio be to...). O pramogos gali būti ir tokios paprastos – supynės, lipynių parkelis, ūkininko gyvulių šėrimas ir glostymas, pasivažinėjimas vežimaičiu ar kitu egzotišku ar specifiniu transportu, treniruočių laukas ir t.t. Ilgam pramogų nereikia – užteks ir kokią valandą pabūti gryname ore. O jei neužteks – tuomet jau teks organizuotis pramogas papildomai ir už tam tikrą papildomą mokestį. Nėra ko čia svajoti viską gauti nemokamai, pramogų niekada neperdaug...

Ugniakuras lauke. Paprastai kaimo sodybos turi ir židinį. Taip, bet ir namuose židinį turime. Be to, dabar ir butuose galima biožidinį pasistatyti, kuriam nereikia kamino, tad ši romantiška detalė nėra jau tokia retenybė. Tuo tarpu lauke esantis ugniakuras su vieta aplink jį susėsti, ir susigaubus į šiltą pledą pasėdėti po atviru dangumi yra retenybė. Ne pavėsinė, o normalus ugniakuras, kad būtų nuo šilta ir rudenį, ir net žiemą. Aišku, kai lyja ir vėjas, geriau nosies nekišti laukan – tada tiks ir židinys.

Nakvynė sodybos kambarėliuose. Paprastai pirmas sodybos aukštas yra skirtas šventėms, o antras – nakvynei. Ten tiesiog sudėtos lovos, ar tiesiog pakloti čiužiniai ir visi svečiai anksčiau, ar vėliau suguža miegoti. Tada prasideda naktinis „barščių virimo“ čempionatas, „šernų choras“, jei dar nesupratote, apie ką mes čia, tai prisiminkite kaip jaučiatės, kai iš visų pusių aplink jus knarkia žmonės, o jūs tiesiog nebegalite užmigti, nors jau švinta... Jei lovos kambarėliuose, tai tokio choro galite išvengti. Greičiausiai miegosite su žmogumi, prie kurio knarkimo jau esate įpratę.

Sodybos nuomos kaina. Viskas būtų praktiškai idealu, jei visa tai, kas išvardinta aukščiau būtų iki 100 km  - 150 km atstumu nuo jūsų namų ir vos už 200-250 eurų parai. Tuomet - idealu. Deja, geros sodybos nuoma  kainuoja kur kas daugiau...


Sodybos nuoma

Sodybos nuomojamos visais metų laikais, tačiau be abejo šiltuoju metų lauku jos ypač populiarios ir kartais ne visada rasite, o jeigu rasite tai gali būti gan didelė kaina. Šiame straipsnyje trumpai aprašysiu, kokiomis progomis dažniausiai pasirenkama sodyba. Dažniausiai pasirenka sodybos nuoma:

 • Aktyviam laisvalaikiui
 • Jaunimui
 • Seminarui
 • Konferencijai
 • Pažintiniam poilsiui
 • Poilsiui su šeima
 • Ramiam poilsiui
 • Vestuvėms
 • Šventėms
 • Įmonės renginiams

Sodybos nuoma aktyviam laisvalaikiui. Aktyviam laisvalaikiui tai reiškia tokioje sodyboje bus gausu pramogų ir renginių. Sodybos savininkai pasirūpina, kad klientams nebūtų liūdna net ir blogomis oro sąlygomis. O netgi kartai blogo oro sąlygos netgi privalumas. Kaip pavyzdžiui būna organizuojamos išgyvenimo išvykos/žygiai, kuriuos dar gali apsunkinti ir netinkamos oro sąlygos, tačiau tai papildomai prideda rizikos azarto ir po tokių rungčių visada bus kuo pasididžiuoti ir pasigirti. Žinoma būtina pasitikslinti su sodybos savininku kokias aktyvaus laisvalaikio pramogas siūlo, nes pasitaiko ir tokių atvejų, kai nuomotojas prirašo daug veiklų, tačiau ne visada taip yra. Kaip minimume turėtų būti įvairios galimybės įvairioms sporto šakoms, taip pat įvairiems užsiėmimams viduje.

Sodybų nuoma jaunimui. Ne visi sodybų savininkai drįsta pasiskelbti, kad jų sodyba pritaikyta jaunimui, nes kaip sako faktai su jaunimu būna šiek tiek daugiau problemėlių, nei su brandesnio amžiaus klientais. Jaunimo poilsis (žinoma nevisam) dažnai neatsiejamas su nemažu kiekiu alkoholio, o kai jo per daug tuomet ir netvarkos palieka nemažai. Tačiau tenka pastebėti, kad šiuolaikinis jaunimas vis dažniau atsisako alkoholio ir atostogas leidžia tvarkingai, linksmai ir saugiai. Tai itin geras ženklas visiems, kas numoja namą, sodybą ar pirtį. Tačiau kai sodyba reikalinga tam, kad smagiai praleisti bernvakarį tuomet visad būna neramiau, nes per šią šventę visada pasitaiko ypatingų siurprizų. Pasitaiko ir atvejų su policija ir su ugniagesiais ir kitomis įstaigomis, nes bernvakario metu linksmybės liejasi laisvai. Ir visiškai atvirkštinis variantas per mergvakarį. Šios šventės visada būna šiek tiek ramesnės ir santūresnės ir dažniausiai nebūna didelio bardako  išvykus joms namo.

Sodybos nuoma seminarui. Visų pirma seminaras seminarui nelygus, tačiau norint organizuoti seminarus sodyboje būtina tam turėti atitinkamas sąlygas ir reikiamą įrangą. Seminarai gali trukti nuo vienos dienos iki savaitės, todėl tiek miegamų vietų tiek salių seminarams turi būti pakankamai. Dažniausiai kai organizatoriai ieško sodybos seminarui tuomet ieško pagal atsiliepimus arba pagal siūlomą kokybę. Į seminarus suvažiuoja įvariusio plauko žmonių, tačiau norima tvarkos ir paslaugų kaip penkių žvaigždučių viešbutyje, tad aukšto lygio seminarus ne kiekviena sodyba gali priimti.


Sodybos nuoma konferencijai. Tai praktiškai tokios pat sąlygos kaip ir organizuojant seminarą. Tiesiog būtinos reikiamos patalpos, salės ir aparatūra. Taip pat reikia nepamiršti ir apie galimybę surengti prestižinę vakarienę ar pietus. Kartasi žmonės konferencijos kokybę vertina per „skrandį“ t.y. ne tiek svarbu kas kaip vyko, bet svarbiausiai, kad skaniai pavalgė.


Sodybu nuoma pažintiniam poilsiui. Pažintinis poilsis daugiau domina užsieniečius ir Lietuvius, kurie atvyksta į Lietuvą atostogų. Pažintinis poilsis siejamas su edukacija ir įvairiomis pažintinėmis edukacinėmis programomis. Gali būti supažindinam su Lietuvių liaudies tradicijomis ir kitokiomis įvairiomis kultūromis. Be visa to gali būti organizuojamos tam tikros išvykos su tikslu susipažinti su tam tikra istorine ar žymia vieta. Tačiau tikrai ne visi sodybų savininkai tai gali pasiūlyti, tad norintiems pažintinio poilsio reikia konkrečiai susipažinti su kokiomis pažintinėmis edukacinėmis programomis bus galima susipažinti ar sudalyvauti.


Sodybu nuoma poilsiui su šeima. Tai itin pageidaujami klientai, nes kiekviena žino, kai atvyksta poilsiui šeima, tuomet nuomotojas gali būti visiškai ramus ir tikrai nesukels jokių problemų ar netikėtų siurprizų. Tokį poilsį gali pasiūlyti praktiškai visos sodybos, nes atvykus  su šeima svarbiausia, kad būtų tinkamos sąlygos tėvams ir jų vaikams, tam  tikros pramogos ir pageidautina vandens telkinys.


Sodyba ramiam poilsiui. Tai gali pasiūlyti ne visi, tai pasiūlyti gali tie, kurių sodybos yra atokiau nuo miesto, kurios yra vienkiemyje ar tiesiog atokiau nuo visų kitų namų ir pan. Čia išskirtinumas yra tas, kad svarbiausia užtikrinta kliento ramybė, nes paprastai į tokias sodybas atvyksta verslininkai, kurie nori atitrūkti nuo visų darbo reikalų ir ramiai pailsėti.


Sodybos Vestuvėms. Čia gan svarbu tinkamos sąlygos ilgam baliui ir šokiams. Jeigu sodyboje visa tam pakanka vietos tai sodyba tinka ir vestuvėms. Tačiau kadangi ta išskirtinė šventė, kuri paprastai vyksta tik kartą gyvenime, todėl renkasi ir išskirtinės sodybos. Jaunieji renkasi sodyba net prieš pusę metų ir anksčiau, nes geriausios sodybos būna rezervuotos iš anksto. Ypač ankstyva rezervacija pasirūpina profesionalūs vestuvių organizatoriai, nes jie tikrai žino, kad norint geros sodybos reikia rezervuoti kuo anksčiau.


Sodyba šventėms. Tai praktiškai gali pasiūlyti kiekviena sodyba. Šventės gali būti įvairios: gimtadieniai, vardadieniai, krikštynos ir visos kitos įmanomos šventės

Sodybų nuoma Įmonės renginiams. Tai sodyba, kuriai nebūtinas kažkoks išskirtinumas, tačiau žinoma viskas priklauso nuo poreikio. Tokius renginius organizuoja įmonės vadovai, kad įmonėje sukurtų draugišką aplinką ir kad įmonėje darbuotojai būtų ne tik kolegos bet ir draugai. Per tokius susiėmimus darbuotojai geriau vienas kitą pažįsta ir tuomet būna ir darbas sklandesnis ir nesusipratimų mažiau.


Sodybos prie ežero

Dirbate vasaros metu karštame ofise, tačiau galvojate apie atostogas, ar ne? Kai karšta ir triukšminga karštame miesto ofise tuomet nenumaldomai kyla noras pailsėti ir atsigaivinti, o tam geriausiai tiktų sodybos prie ežero. Kodėl sodybos prie ežero? Vien pagalvojus apie karštą vasaros dieną visuomet norisi atsigaivinti, o ypač kai tenka dirbti, bėgti, skubėti... Nors galima pastebėti, kad renkamos dažniau prie ežero sodybą ir šaltuoju metu. Ypač tų, kurie nori atitrūkti nuo miesto gniaužtų ir ramiai pažvejoti, pasikaitinki pirtelėje ir įšokti žiemą į ledinį vandenį. Tai super antistreso procedūra, kuri rekomenduotina kiekvienam, kuris patiria nemažą kiekį streso teik darbe tiek namie ir t.t.
Taigi vasaros periodu ežeras, vanduo, sodyba ir pirtis yra neatsiejamas nuo bet kokių pramogų ar švenčių (vestuvės, krikštynos, gimtadieniai ir pan. Sodybos prie ežero teikia daug papildomų paslaugų ir pasiūlymų pramogoms, kurių galima rasti beveik visoje Lietuvoje.


Sodyba prie ežero vestuvėms

Viena iš populiaresnių švenčių sodyboje yra vestuvės, kurioms ypač svarbi aplinka ir tuo pačiu vestuvių organizatoriai daugiausiai siūlo sodybas prie ežero. Prie ežero net tik kad gražesnė gamta ir visa aplinka (ypač tai aktualu kai norima įspūdingų nuotraukų), bet galima sugalvoti ir daug daugiau pramogų. Paprastai sodybos esančios šalia ežero turi ir daug daugiau erdvės, nes praktiškai tiek kiemas tiek visa teritorija iki pat ežero būna prieinama visą sodybos nuomos laikotarpį ir taip kiekvienam svečiu tikrai užteks erdvės tiek šokiams, tiek pramogoms ar kitokiems pasilinksminimas. Papildomai vestuvininkai visuomet labiau įsimins tas vestuves, kurios buvo suorganizuotos prie ežero puikioje ramioje vietoje gamtos apsuptyje, nei vestuvės kavinėje ar panašiai.


Sodyba prie ežero poilsiui

Taip vestuvės sodyboje prie ežero  - puiku, tačiau o kaip poilsis. Drįsčiau teikti, kad kai žmonės nori pailsėti ir atsipalaiduoti jei net neįsivaizduoja poilsio be vandens telkinio: ar tai tvenkinys, ar baseinas ar upė ar Jūra, bet patraukliausia yra sodyba prie ežero, kuri puikiai tiks kad ir išrankiausiam klientui.  Sodyba prie ežero užtikrins maksimalų poilsį kiekvienam svečiui, nes sodybose būna įrengtos ir papildomos erdvios poilsio zonos tiek po atviru dangumi, tiek ir patalpų viduje. Taip pat sodybų savininkai visuomet pasirūpina ir žaidimų erdvėmis mažiesiems šventės dalyviams, kad pastaroji jiems neprailgtų ir tokiu būdu teiktų kuo daugiau gerų emocijų bei paliktų neišdildomų įspūdžių. O kai smagu mažiesiems sodybos lankytojams tuomet smagu ir jų tėveliams.