Sodeliškių dvaro sodyba

+37061... rodyti
Naujas
Sodeliškių dvaro sodyba- vieta Jūsų šventei ir poilsiui.

Prabanga, elegancija ir jaukumu alsuojanti pobūvių salė, erdvus kiemelis su fontanu, išpuoselėta viešbučio aplinka neleis nuobodžiauti ir antrąją vestuvių dieną, viešbutyje yra baseinas su pirtimis ir daug kitų romantiškų pramogų. Jūsų šventei turime erdvią pobūvių salę, talpinančią iki 120 svečių. Salėje taip pat yra baras, atskiras kambarys skirtas vakaro atlikėjams ar vedėjui. Patogus išėjimas į lauko terasą, bei kiemą su fontanu.

Didžiulėje sodybos teritorijoje atvykusieji pamatys aukštaičių regionui būdingą sodybą, klėtis, pirtis, įvairiausius senovinius buities rakandus bei žemės ūkio techniką. Visai šalia – net 28 hektarų laukas, kuriame ganosi danieliai, elniai, alpakos bei vienas asiliukas, o šalia elnyno – senovinės technikos muziejus.

Svečiams siūlomi jaukiai ir šiuolaikiškai įrengti kambariai, pritaikyti atvykstantiems dviese, šeimoms su vaikais ar žmonėms su negalia. Įvairius klientų poreikius atitiks komfortiški dviviečiai, patogūs mini liukso klasės bei šeimyniniai kambariai.

Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, automobilius galima palikti viešbučio aikštelėje.

Sodyba tiekia išskirtinius pusryčius su elnienos patiekalais. Trokštantys atsipalaiduoti bei pasilepinti kviečiami į SPA zoną su 15 metrų baseinu, sūkurine vonia. Pirčių komplekse yra rusiška, suomiška bei turkiška pirtis su Himalajų druskų lietumi, šviesų ir kvapų terapija.

Sporto mėgėjams siūloma lauko daugiafunkcė sporto aikštelė, lauko treniruokliai. Vaikams – lauko žaidimų aikštelė, žaidimų kambarys, naminių gyvūnėlių lankymas, šėrimas.

Šalia yra senovinės technikos muziejus, o sodyboje svečiai galės lankytis autentiškai atkurtoje aukštaitiškoje sodyboje.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Nenaudokite HTML ir kitų kodo elementų, nes jie nebus pritaikyti. Tik paprastas tekstas.
    Blogas           Geras

Patikros kodas
KONTAKTAI
Tel. numeris: +37061... rodyti
Tel. numeris: +37061402160
El. paštas: sodeli... rodyti
El. paštas: sodeliskiai.info@gmail.com
ID:3120

Sodeliškių dvaro sodyba

  • Skebimo kodas: Advertisement
  • Prieinamumas:

Skelbimo informacija