Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusai nuo 16 vietų

Čia rasite naujų ir nenaujų iki 20 vietų mikroautobusų nuomą su vairuotoju. Mikroautobuso nuoma su vairuotoju renkasi - poilsinėms kelionėms, laisvalaikiui, organizuojant renginius, verslo kelionėms arba tiesiog keleivių transportavimui (iš/į viešbučio, oro uosto, kaimo turizmo sodybos ir t.t.). Čia rasite

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Mikroautobusų nuoma Panevėžyje ( 9-21-24 vietų ) www.mersbusnuoma.lt

Nuomojame komfortiškus keleivinius mikroautobusus MERCEDES-BENZ 9-21-24 vietų kelionėms Lietuvoje ir užsienyje. Nuomojame mikroautobusus įvairioms ..

KAINOS: Valandai: 20.00€

Balto, naujo, 19+1+1 vietų, Mercedes Benz Sprinter nuoma

Jūsų patogumui siūlome naują, baltą, patogų 19+1+1 vietų Mercedes Benz Sprinter mikroautobusą, atitinkantį EURO5 standartą, su: oro kondicionierium..

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju –  ypač patogus, patrauklus ir finansiškai optimaliausias pasirinkimas, tokiais atvejais  kai reikia transportuoti keleivius ir būtina sąlyga, kad transporto priemonę vairuotų profesionalus vairuotojas. Kada vertėtų rinktis 20 vietų mikroautobusų nuomą ir kada rinktis 16 vietų mikroautobusų nuomą su vairuotoju?

16-20 vietų mikroautobusų nuoma

  • Mikroautobusu su profesionaliu vairuotoju – įvairiausioms kelionėms po Lietuvą. Kodėl su vairuotoju? Todėl, kad tai labai patogu. Ypač patogu transportuoti didesnę grupę žmonių, kai važiuoja 16 – 20 keleivių ir mažesnis transportas netinkamas, nes netelpa keleiviai ir jų bagažas. Kai transporto priemonę vairuoja vairuotojas nereikės rūpintis maršrutu, navigacija, transporto priemonės būkle, draudimais ir t.t. , o svarbiausia yra tai, kad nebus problemų ir su alkoholiu, jeigu bus dalyvaujama šventiniuose renginiuose. Tai ypač palengvina visą planavimą, kai nereikia rūpintis vairuotojais, automobiliais, parkavimu ir t.t., todėl kas jau turi patirties visuomet pasirinks transportą su vairuotoju. Ypač kelionių organizatoriai kelionėms po Lietuvą visada rekomenduoja transporto nuomą tik su vairuotoju. Taip su vairuotoju gali būti šiek tiek brangiau, tačiau saugiau ir jokių rūpesčių.
  • Mikroautobusu su vairuotoju išvykoms į užsieni. Kelionės į užsienį dažnai planuojamos su mažesniais mikroautobusais, nes paprastai būna pigiau ir paprasčiau dėl įvairių kelių mokesčių ir pan. Tačiau kas ieško patogumo, komforto ir tie kas nenori rūpintis pačios kelionės organizavimo tuomet visada patogiau vykti su didesniu mikroautobusu, kurį vairuotų profesionalus vairuotojas. Profesionalūs vairuotoja turi ilgametę patirtį kelionėse į užsienį, todėl žino kiekvienos šalies niuansus ir tai sutaupo kelionės laiką. Keliaujant su vairuotoju nereikės galvoti dėl kelių mokesčių, draudimų ar parkingo. O stovėjimo aikštelės užsienyje turi savo niuansų todėl geriausia vykti su tuo, kuris viską žino geriausiai ir gali rekomenduoti patraukliausius sustojimo taškus, viešbučius, motelius ir t.t.
  • Mikroautobusai su vairuotoju ekskursijoms. Į ekskursijas dažniausiai vyksta mokiniai, įmonės darbuotojai, turistai iš užsienio, kiti keleiviai, todėl ši paslauga visuomet aktuali tik su vairuotoju. Todėl šiuo atveju praktiškai visada pasirenkama mikroautobusų nuoma su. Su šiuo mikroautobusu visuomet galima privažiuoti į visas pageidaujamas ekskursijos vietas, nes ši transporto priemonė pakankamai manevringa palyginus su didžiaisiais autobusais. Netgi renginių organizatoriai rekomenduoja geriau rinktis kelis tokio tipo mikroautobusus, nei didžiuosius autobusus dėl patogumo, manevringumo ir parkingo galimybių. Mikroautobusai yra vairuojami profesionalių vairuotojų, kurie turi reikiamus leidimus, licencijas ir draudimus (tiek transporto tiek keleivių draudimus). Mikroautobusai su vairuotoju gana populiari Vilniaus mieste, nes čia atvyksta daug turistų. Turistai Lietuvoje praktiškai visuomet vyksta su visa grupe, todėl kelionių organizatoriai rekomenduoja ekskursijas su šiuo transportu, kad būtų visiems patogu.
  • Mikroautobusu su vairuotoju vaikų ekskursijoms. Pastebėjome, kad mokyklos organizuoja vis daugiau įvairių išvykų ir renginių, kuriems reikalingas transportas. Ypač daug kelionių vyksta  prieššventiniu laikotarpiu, nes mokiniai pageidaują kažką nuveikti. Praktiškai visuomet į ekskursiją vyksta visa klasė todėl renkasi šį mikroautobusą su vairuotoju, nes ir pigiau, ir patogiau.  Ekskursijos gali būti: muziejai, istorinio paveldo vietovės, istorinės vietovės, pramogos ir kita.
  • Mikroautobusu su vairuotoju pervežimui iš/į oro uosto iš/į viešbutį. Labai populiaru transportuoti keleivius iš oro uosto į Viešbutį arba atvirkščiai. Tačiau atkreiptinas dėmesys į keleivių bagažą, nes būna taip, kad užsakomas 20 vietų keleivinis mikroautobusas su vairuotoju, bet nepagalvojama, kad bus nemažas kiekis bagažo, todėl būtina įsitikinti kad visas keleivių bagažas tils į pasirinktą transportą. Mikroautobusai su vairuotoju Vestuvėms. Kai susidaro didelė kompanija, kuri lydi jaunuosius visuomet smagiau keliauti transportu, kur patogiai telpa 20 žmonių, todėl renkasi būtent šiuos mikroautobusus su vairuotoju. Mikroautobusu į sodybą. Labai daug ir dažnai organizuojama seminarų ar konferencijų sodybose pritaikytose seminarams.

16-20 vietų mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusai – bernvakariams ir mergvakariams. Mergvakariai ir bernvakariai yra dažnai švenčiami -  „ant ratų“. Mikroautobusų nuoma su vairuotojais įmonių vadovai atkreipia dėmesį, kad tai nėra labai mėgstama nuomos aplinkybė, nes būna įvairių netikėtų nuotykių. Ypač nemėgsta bernvakarių, nes jie švenčiami itin audringai, todėl vairuotojai kartais atsisako tokių švenčių „ant ratų“ kaip bernvakaris.