Mikroautobusų Nuoma Be Vairuotojo, 9 (8+1) vietos

Mikroautobusų Nuoma Be Vairuotojo, 9 (8+1)  vietos

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Čia rasite naujų ir puikios techninės būklės nenaujų 9 vietų mikroautobusų nuomą be vairuotojo. Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – patogu ir finansiškai apsimoka vykti į individualias keliones, verslo keliones ar nedidelėms keleivių grupėms nuvykti į norimą vietą. Čia rasite mikroautobusus iki 9 vietų, kurie dažniausiai nuomojami be vairuotojo ir užtenka turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Tačiau rasite ir 9 vietų mikroautobusų nuomą su vairuotoju tiesiog pasirinkite filtre Jums aktualius privalumus ir pasaugas.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Keleivinio mikroautobuso nuoma

Nuomis.lt - turi platų automobilių asortimentą, todėl galime pasiūlyti geriausia kainą ir kokybę. Visi mūsų automobiliai ne tik gražus, bet ir puikios..

KAINOS:     Parai: 60.00€

Mikroautobusų nuoma

Nuomojame naujus 9-ių vietų mikroautobusus Renault Trafic (ne senesnius kaip 2 metų) su galiojančia garantija. Mūsų mikroautobusai yra geros techninės..

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA - 9 VIETŲ

Ford turneo custom - Metai: 2023 - Tamsinti langai gale - Kėbulas: komercinės klasės 4 durų, pailgintas - Variklis: 2,0 turbodyz..

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

Nuomojami tvarkingi 2018-2024 m. ("B" kategorijos vairuotojo pažymėjimas). 8+1 vietų Opel Vivaro, Renault Trafic, Ford Tourneo Custom mikroautobusai -..

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – patogus, taupus ir finansiškai optimaliausias nuomos pasirinkimas. Ypač aktualu tiems kas nori sutaupyti ir neatsisako patys vairuoti. Vairuotojais gali būti tiek kas turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Kokias dažniausiais atvejais pasirenkami mikroautobusų nuoma be vairuotojo?


Mikroautobuso nuoma be vairuotojo paslaugomis užsiimantys verslininkai dažniausiai pamini šiuos atvejus, kada pasirenkama būtent ši paslauga:

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo


  • Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – nedidelėms kelionėms po Lietuvą. Tai tiesiog labai patogu. Ypač patogu, nes mikriuką gali vairuoti pats jeigu turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad ne visi įmonių vadovai leidžia nuomotis šį transportą jeigu Jums dar nėra 21 metų, kadangi patirtis rodo, kad vairuotojai iki 21 metų dar neturi pakankamos vairavimo patirties. Taigi ne visi įmonių vadovai leidžia sau tokią riziką nuomoti vairuotojams, kurie visa neseniai gavo vairuotojo pažymėjimą.
  • Mikroautobusų nuoma be vairuotojo kelionei į užsieni. Stebint šios paslaugos tendencijas yra pastebima, kad ši mikriukų nuomos paslauga darosi vis populiaresnė, nes žmonės labai mėgsta keliauti tiek su draugais, tiek su šeima ar netgi keliomis šeimomis kartu. O kad patogiai keliauti renkasi patogų su prailginta bagažine, bei bagažine ant stogo mikroautobusą be vairuotojo ir važiuoja paslidinėti (ypač populiari nuomos kryptis) į Slovakiją, Italiją ar netgi į Šveicariją. O šiltuoju metų  laikotarpiu keliauja po pažintines ar kitas verslo keliones. Pasirinkę mikroautobusų nuoma be vairuotojo vidutiniškai keliaujama nuo 1000 km iki1800 km spinduliu nuo Lietuvos (dažniausiai vykstama į šias šalis: Lenkija, Vokietija, Ukraina, Slovakija, Čekija, Danija, šiek tiek rečiau Olandija, Kroatija, Belgija).
  • Mikroautobusu - pervežimo paslauga. Viena iš populiarių pervežimo paslaugų mikroautobusų yra transportavimas iš oro uosto į Viešbutį. Taip pat vykdomi pervežimai ir į kitus Lietuvos miestus arba net kaimynines šalis (Lenkiją, Latviją ar Estiją). Tačiau šiuo atveju jau reikalingas ir vairuotojas.
  • Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – slidinėjimui. Yra nemažai slidinėjimo entuziastų. Kaip žinome slidinėjimas nėra labai pigus malonumas, nes tiek slidinėjimo įranga, tiek specialūs drabužiai kainuoja. Kainuoja ir pati kelionė, tačiau praktiškai visi slidininkai jeigu neturi asmeninio transporto, tuomet nuomojasi 9 vietų mikroautobusą be vairuotojo. Tačiau jiems svarbu, kad būtų tiek stogo bagažinė, tiek prailginta mikroautobuso bazė, tiek pasirūpinta grandinėms ant ratų. Tad įvertinę visus šiuos poreikius renkasi tinkamiausią variantą.
  • Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – žvejybai. Labai patogus transportas vykti į populiarias žvejybos vietas Norvegijoje ir Švedijoje. Tai ne tik žvejyba bet ir puikus poilsis. Žvejybos vietoje dažniausiai siūlomos profesionalaus gido paslaugos stovykloje - visa informacija apie tuo metu kimbančias žuvis, jų susibūrimo vietas, gaudymo taktika, pasiruošimas. Stovykloje tai pat siūloma - profesionaliai sukomplektuotų žvejybos įrankių nuoma ir pačių geriausių neskęstančių kombinezonų Mullion nuoma. O žūklės įrankių parduotuvėje rasite visus masalus kurie reikalingi žvejybai.

O jeigu vyksite į žvejybą Švedijoje tuomet Jūsų lauks tikrai maloni žvejyba. O tai užtikrins  garantuotą laimikį, patogius krantus, pačius įvairiausius tikruosius švediškos žvejybos būdus. Organizatoriai pasirūpins, kad Švedijoje Jūsų lauktų viskas, ko gali prireikti žvejybai. Užtikrins ne tik patogų apgyvendinimą, bet ir visus reikalingus žvejybinius įrankius. O kelionė mikroautobusu į Švediją tikrai pradžiugins ne tik profesionalius žvejus, bet ir pradedančius bei mėgėjus, kuriems žvejyba yra dar tik naujas potyris. Profesionalūs gidai ir vietiniai žvejai supažindins Jus su ilgametėmis žvejybos tradicijomis ir pamokys tikros švediškos žvejybos. Čia itin populiari žvejyba iš valties bei spiningavimas. Be to, Švedijoje žvejojant skirtingose teritorijose, taikomi įvairūs kriterijai laimikiui, ne retai reikalingos žvejybos licencijos. Tad čia geriausia žvejoti su patyrusia kompanija.


Mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – tinkamiausias pasirinkimas kelionėms, šventėms, išvykoms ir netgi komandiruotėms, kai esate pasiryžę vairuoti patys.


Renault trafic nuoma

Rekomenduojame rinktis tuos keleivinius mikroautobusus (Renault trafic nuoma, Mercedes Vito nuoma, 9 vietų mikroautobusų nuoma) kurie yra ne senesni kaip 3-5 metų, nes faktas, kad su tokio tipo transporto priemone yra važiuojama pakankamai daug, todėl senesnis transportas gali sukelti tam tikrų nedidelių techninių nesklandumų. Tačiau jeigu mikriukas yra apdraustas, pasirūpinta techninės pagalbos galimybe arba pakaitiniu transportu, tuomet nereikt bijoti ir senesnių transporto priemonių, svarbiausia, kad mikroautobusas būtų techniškai tvarkingas ir paruoštas kelionei. Paruoštas tai – sutvarkytas, patikrinti tepalų lygiai, užpildyti reikalingi skysčiai (aušinimo, langų plovimo), patikrinta važiuoklė, parūpintos grandinės (vykstantiems slidinėti tai labai aktualu) ir t.t. GGal bene svarbiausias akcentas tai yra 24/7 techninės pagalbos galimybė. Todėl nuomojantis mikroautobusą reikia išsiaiškinti ar tikrai užtikrins techninę pagalbą kelyje visoje Europoje.


Mercedes Vito nuoma

9 vietų mikroautobusų nuoma

Opel Vivaro nuoma

Ir kitų modelių ir pasirinkimų mikroautobusai ...