Limuzinų nuoma Vilniuje

Limuzinų nuoma Vilniuje

Limuzinų nuoma Vilniuje

Kategorijoje Limuzinų nuoma Vilniuje rasite įvairių limuzinų, kurie Jūsų šventę pavers pačia įspūdingiausia Jūsų gyvenime. Ir visai nesvarbu ar ketinate švęsti vestuves ar mergvakarį ar bernvakarį ar betkokią kitą šventę limuzinai šventei suteiks prabangos ir nepriekaištingo stiliaus įvaizdžio.

Šioje kategorijoje skelbimų nėra.

Limuzinu nuoma Vilniuje

Limuzinas – tai prabangi transporto priemonė skirta ypatingų žmonių vežiojimui. Limuzinais nuolat važinėja tik turtingi asmenys. Tokie asmenys gali būti tik didelių įmonių vadovai,  kurie gali sau leisti tokią prabangą. Juos dažniausiai vežioja su juodais limuzinais. Taip pat tokie asmenys yra nelinkę naudotis limuzinų nuoma paslaugomis, o nusiperka norimą limuziną pagal specialų užsakymą ir dar tokiuose limuzinuose įrengiama visa reikalinga įranga: komunikacijos, prabangos, pramogų įrangos.


Limuzinų nuomos kaina Vilniuje

Limuzinų nuoma Vilniuje kaina kaip ir visur kitur priklauso nuo limuzino, jo tipo, nuomos laikotarpio, nuo kelionės maršruto ir kitų specialių pageidavimų. Jeigu nuomosite ne vieną limuziną, o tarkim tris tuomet limuzinu nuomos kaina atitinkamai šiek tiek mažesnė. Prabangesnėse vestuvėse dažniausiai būna ne vienas limuzinas, o bent jau trys. Būna ir tokių vestuvių, kai nuomojasi visus tris limuzinus, nors visa vestuvių palyda sutelpa į vieną, nes taip linksmiau. O trys limuzinai reikalingi dėl įvaizdžio ir pageidaujamo didesnio aplinkinių dėmesio. Nes ne visada pamatysite trijų didelių limuzinų vilkstinę. Nes dauguma nuomojasi tik vieną limuziną.

Limuzinų nuomos kaina pagrinde skaičiuojama pagal nuomos valandų skaičių ir atsižvelgiant į limuzino tipą. Toliau kaina dar koreguojama atsižvelgiant į kelionės maršrutą. Jeigu kad ir nuomosite tik kelioms valandom, bet važiuosite ilgą maršrutą tuomet kaina atitinkamai irgi padidės. Nes valandomis skaičiuojama važiuojant ne itin dideliais atstumais Vilniaus mieste. Bet kiekvienu atveju kaina yra derinama atskirai su konkrečiu klientu su konkrečiais pageidavimais, laikais, maršrutais.


Limuzinų nuomos tipai

Limuzinų gali būti pačių įvairiausių tipų ir modelių. Yra klasikiniai limuzinai, prabangūs limuzinai, limuzinai – džipai ir specialūs, kurie pagaminti pagal specialų užsakymą. Limuzinas yra pakankamai brangus, todėl ne visi gali sau leisti nusipirkti limuziną. Be to juk su dideliu ar prabangiu limuzinu nevažinėjama kiekvieną dieną. Todėl dauguma norinčių keliauti limuzinu renkasi limuzinų nuomą.

Limuzinais naudojasi ir politikai. Politikoje yra gana svarbu išlaikyti įvaizdį ir protokolą todėl vykstant į valstybių vadovų ar panašius susitikimus visada naudoja limuzinų nuomos paslaugomis. O kai kurių valstybių ypač didžiausiųjų ir galingiausiųjų naudoja itin prabangius ir specialius limuzinus. Pavyzdžiui JAV prezidento limuzinas yra labai ypatingas. Jis dar vadinamas limuzinas-tankas ar panašiai. Tikėtina, kad šio limuzino neperšautų ir granatsvaidis, nes jis turi labai galingą apsaugą nuo šūvių, sprogimų ir panašiai.

Limuzinų nuoma pasinaudoja ir VIP asmenys atvykę vizito į kitą šalį. Bet tokia asmenys dažnai turi nemažai bagažo, o ir dar papildomai su jais važiuoja ir protokolo komanda, todėl be limuzino jie dar pasinaudoja 19 arba 16 vietų mikroautobusų nuoma paslaugomis. Mikroautobuse sutelpa ir bagažas ir VIP asmenų lydinti komanda.


Limuzinų nuoma Vilniuje

Limuzinų nuoma dažnai pasinaudoja ir įvairaus plauko žvaigždės ir žvaigždutės. Tokios kaip muzikos, kino ir kitokio žanro muzikos „dievaitės“. Kai kurioms muzikos žvaigždėms jau būtų net neprestižas važiuoti su paprastu automobiliu, todėl jos visada važiuoja limuzinu. Kitos nedidelės muzikos žvaigždės pasinaudoja limuzinų nuoma Vilniuje tik su tikslu, kad labiau į save atkreipti dėmesį.


Limuzino nuoma Vilniuje

Vienas iš pagrindinių Lietuvos miestų tai sostinė Vilnius ir jame daug įmonių siūlančių Limuzinų nuoma Vilniuje paslaugas. O tokia transporto paslauga yra labai populiari, o ypač populairi vasaros metu, kai daug vestuvių. Panaši situacija ir kituose visuose didesniuose Lietuvos miestuose: Panevėžy, Klaipėdoj, Šiauliuose, Druskininkuose, Alytuje, Druskininkuose ir kituose. Bet galima teigti, kad Vilniuje limuzino nuomos paslaugomis užsiimančių įmonių yra daugiausiai, tad čia ir didžiausia konkurencija. O daugiausia todėl, kad Vilnius Lietuvos sostinė, kurioje be nuolatinių Vilniaus gyventojų labai daug atvažiuojančių iš kitų miestų. Atvažiavusieji dauguma būna dėl darbo arba dėl mokslo ir pan. Taigi Vilniuje daugiausia žmonių, todėl čia ir reikia daugiau limuzinų nuomos ir kitų paslaugų.


Limuzinų nuoma Vilniuje pataria rinktis 20 vietų Cadillac Escalade prabangų baltą ir didelį limuziną, kuriame tilps visa Jūsų grupė žmonių. Cadillac Escalade limuzinai labai populiarūs per, kadangi jie dideli, elegantiški, suteikia išskirtinumo ir prabangos. Po ceremonijos bažnyčioje dauguma vestuvininkų kartu su jaunaisiais važiuoja į fotosesijas gamtoje, studijose ar į kitas vaizdingas vietoves. Keletas  iš populiaresnių vietovių tai būtų „Belmontas“ arba kelionė į Trakus pasifotografuoti prie Trakų pilies. Jaunavedžiai juk vieni nevažiuoja. Su jais važiuoja dažniausiai iki 20 žmonių grupė: tai pamergės, pabroliai, giminaičiai ir artimesni draugai. Ir visai šiai žmonių grupei reikalingas gražus ir prabangus transportas. O geriausias transportas tas, kuriame tilps visa vestuvininkų palyda, nes juk taip smagiau, ar ne? Bet būna ir tokių atveju, kai tokiu dideliu limuzinu pageidauja važiuoti tik jaunavedžiai ir daugiau niekas. O visi kiti svečiai važiuoja mikroautobusu arba kitais limuzinais.


Limuzinų nuoma Vilniuje

O jeigu jus domina kuri įmonė yra  populiariausia užsiimanti limuzinų nuoma Vilniuje paslaugomis tuomet tik galėtume pakomentuoti tik taip: populiarios įmonės būna tos, kurios paslaugos yra kokybiškos ir patikimos. Nes būna atveju kai klientas tik žodžiu sutaria dėl nuomos ir nepalieka užstato tuomet nuomininkui bet kuris kitas klientas pasiūlęs geresnę nuomos kainą gali perleisti sutartą limuziną. Bet jau čia nieko nepadarysi, nes būna daug klientų, kurie 100% garantuoja, kad nuomos (nors ir nepalieka užstato), o po to tik dienai likus iki nuomos datos pasako, kad nereiks. Žinoma visokių ir daug pateisinamų gali būti situacijų, bet jeigu Jūs tikrai norite, kad Jūsų limuzino neperleistų kitam klientui – sutarkite dėl avanso ir tuomet jau nuomininkas neperleis nuomos kitiems.