Limuzinų nuoma

Limuzinų nuoma

Limuzinų nuoma


Skelbimų kategorija, kurioje rasite limuzinų nuomą. Šie autobusai nuomojami tik su vairuotoju. Portale esančio filtro pagalba pasirinkite tai kas Jums aktualiausia. Šis filtras padės atsirinkti nuomos miestą, limuzino privalumus, metus ir t.t.


Limuzinų nuoma

Limuzinų nuoma vis dar yra pakankamai populiari ir  daugumos jaunimo mėgstama paslauga, kai norima skirti sau šiek tiek daugiau pramogos, stiliaus ir komforto. Vilniuje Jūs galite rasti tikrai nemažai įmonių ir privačių asmenų, kurie siūlo limuzinų nuoma paslaugas. Tikriausiai jau atkreipėte dėmesį, kad limuzinų pasiūla yra pakankami gausi, taigi Jūs galėsite išsirinkti norimus limuzinus. Vilniuje galite rasti gana daug gražių vietų ir vietovaizdžių, kurias galėtumėte pasigrožėti važiuodami limuzinu.


Limuzinų nuoma

Limuzinų nuoma Klaipėdoje Jums gali pasiūlyti tokius limuzinus, kurių nerasite visoje Lietuvoje. Čia rasite tokius limuzinus kaip Hammer (su dviem ašimis gale) arba itin prabangų limuziną Chrysler 300C, bei kitus išskirtinius limuzinus. Kiekvieną limuziną galite išsirinkti pagal Jūsų šventės reikalavimus ir pagal Jūsų norus ir pagal kišenę. Nes kuo didesnis prabangesnis limuzinas tuo ir kaina didesnė, bet jei Jūs norite, kad šventė būtų įsimintina tiek Jums tiek Jūsų draugams ir visiem svečiams tai manau nevertėtų pagailėti kelių šimtų litų ir išsinuomoti didesnį ir prabangesnį limuziną.


Limuzinų nuoma

Limuzinu nuoma – puiki išeitis, kai nežinote kokiu būdu nustebinti savo draugus, pažįstamus ar kitus svečius. Jeigu švenčiate gimtadienį ar susitikote su draugų kompanija pabendrauti, pakalbėti kažkurioje miesto kavinėje ar restorane – parvežkite juos limuzinu. Tokiu sprendimu tikrai bus visi patenkinti, nes nereikės rūpintis kita transporto priemone arba ieškoti takso paslaugų. Draugai bus ne tik, kad patenkinti, bet ir nustebinti. Tik pagalvokite Jūs pasakote, kad visus draugus išvežios Jūsų užsakytas transportas ir jiems nereiks niekuo rūpintis, o svarbiausia nepasakote, kad tai bus prabangus limuzinas. Tokia limuzinu nuoma nebus labai brangi, nes jums tereiks kelių valandų, kad visus draugus išvežioti po namus. O sekančią dieną kiekvienas draugas Jus tikrai paminės geru žodžiu ir praleistas vakaras, gimtadienis ar tiesiog kolegų susiėjimas aptarti dienos darbus bus išskirtinis, įdomesnis ir įsimintinas. Todėl norint kažkuo nustebinti ir praskaidrinti nuotaiką ar tiesiog norint išsiskirti iš pilkos masės jums padės limuzinu nuoma.


Limuzinų nuoma vakarui

Galite užsisakyti limuzinų nuomos paslaugą ir praleiskite nuostabų vakarą su savo mergina ar drauge važinėdami po Vilniaus miestą su prabangiu limuzinu. Važinėdami ir mėgaudamasi šampanu jūs galėsite aplankyti gražias senamiesčio vietas, tokias kaip, Rotušės aikštė, Tauro kalnas, Katedros aikštė ir kitus gražius naktinio Vilniaus kampelius. Limuzinų nuoma tai pat gali būti ekstra išeitis, kai neturite kito varianto, bet norite suorganizuojant gerą laiko praleidimą Vilniuje. Limuzinu vienu kartu gali važiuoti gana nemažai keleivių net iki 20 ir kartais daugiau, o tai daugumai klientų pakankamai svarbu organizuojant ypatingą šventę ar tiesiog vakarą.


Limuzinu nuoma pasitikti oro uoste

Jei norite nustebinti atvykstančiu svečius jūs galite pasitikite Vilniaus oro uoste ar autobusų, traukinių stotyje  atvykusius garbingus  svečius, draugus ar gimines su prabangiu limuzinu. Toks siurprizas patiks ne tik draugams, bet ir jums, nes bus labai malonu ir patogu keliauti visiems kartu drauge, o svečiai jausis tikrai nustebinti. Bet dažnai atvykę svečiai, draugai ar giminės iš tolimos kelionės gali turėti nemažai bagažo, lagaminų ir kitų daiktų, todėl tokiu atveju Jums dar reikėtų pagalvoti ir apie kito transporto nuomą, kuri skirta būtų tik bagažo transportavimui, nes limuzinų nuoma tam nelabai patogi.