Jūsų šventė - mūsų rūpestis!!! Organizuojame nuo dekoro iki nakvynės, nuo staltiesės iki karštų patiekalų!

+37068... rodyti
Naujas
Kavinė- sodyba ,,Viliošiai‘‘ įsikūrusi Akmenės rajone, Viliošių kaime. Kaimiško stiliaus pastatas, apsuptas įstabaus grožio gamtos, padės Jums atsiriboti nuo kasdienio skubėjimo, bei rutinos. Jaukios medinės pavėsinės, kriokliai, tvenkinys su beždžionių tiltu, bei apžvalgos bokštas sudomins vyresniuosius, o vaikų žaidimų aikštelės, su tarzano lynu lauke ir jaukia erdve viduje, bei įspūdingo dydžio batutas, tikrai patrauks mažųjų mūsų lankytojų dėmesį.
Platus ir nuolat atsinaujinantis Dienos pietų ir Pagrindinis meniu, Jums pasiūlys visko nuo užkandžių iki desertų, bei rasite ką užsisakyti, net jei esate vegetaras ar veganas.
,,Viliošiai‘‘ – ideali vieta ne tik trumpam apsilankymui, bet ir švęsti įsimintiniausias Jūsų gyvenimo šventes. Įvairaus dydžio ir stiliaus salės, bei jaukūs nakvynės kambariai ir nameliai, o ką jau kalbėti apie atgaivą, lauke įrengtame kubile – burbulinėje vonioje, kuria vienu metu gali mėgautis net 12 žmonių.
Iš toliau atvykusiems, siūlome pas mus apsistoti per naktį, jaukiai įrengtuose nameliuose, arba kambariuose. Apgyvendiname ir darbuotojų grupes, taikome nuolaidas gyvenantiems daugiau nei vieną parą.
Su malonumu Jūsų laukiame kasdiena, o savaitgaliais ir su gyvos muzikos vakarais. Jūsų pageidavimu, mes atvykstame ir maistą, bei visą būtiną inventorių, patiekiame ir Jūsų pasirinktoje vietoje.SALĖS:
Sutikite įsimintiniausias savo gyvenimo šventes kavinėje – sodyboje ,,Viliošiai‘‘! Ruošiame įvairaus tipo šventes, bei minėjimus – vestuves, gimtadienius, jubiliejus, krikštynas, gedulingus pietus, metines, konferencijas ir t.t.
NEMOKAMAI Jums siūlome ne tik jaukiai įrengtas sales, bet ir lauko pavėsines:
1) Moderni ,,Pokylių‘‘ salė, su atskiru įvažiavimu, įėjimu ir vidiniu kiemu, bei balkonu – talpinanti iki 150 žmonių (sėdimų vietų – 120 žmonių, ruošiant furšetus – 150 žmonių);
2) Senovinių rąstų namelį primenanti „Troba“ –, talpinanti iki 30 žmonių;
3) I aukšto pagrindinė salė – iki 60 žmonių;
4) II aukšto pagrindinė salė su lauko terasa – talpinanti iki 55 žmonių;
5) Lauko pavėsinės talpinančios iki 150 žmonių.
Kiekviena šventė ruošiama invidualiai, pagal klientų poreikį - Jūsų pasirinkimui apvalūs arba įprasti stalai, kėdžių užvalkalai ir jų puošybai skirti kaspinai, įvairių spalvų stalo dekoracijos, invidualios alaus pilstymo – šaldymo įrangos, multimedijos ir ekranai, gausus ir nuolat besikeičiantis patiekalų, bei gėrimų asortimentas.

APGYVENDINIMAS:
Savo svečius siūlome apgyvendinti jaukiuose kambariuose ir nameliuose, kuriuose vienu metu galime apgyvendinti iki 60 žmonių. Visuose kambariuose ir nameliuose yra karštas vanduo, dušai, tualetai, patalynė, rankšluosčiai, televizoriai, internetas, mini virtuvėlės, oro kondicionavimo sistemos. Jaukūs nameliai turi privačias terasas iš kurių atsiveria vaizdas į nuostabią gamtą. Esant poreikiui pristatome šašlykinę.
Šalia nuolat dirbanti kavinė, kurioje galite užsisakyti maisto vietoje, ir išsinešimui. Įrengta saugi nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

IŠVEŽAMIEJI UŽSAKYMAI:
Jei nusprendėte šventę švęsti savo pasirinktoje vietoje, su malonumu pasiūlysime Jums maisto pristatymo paslaugą. Pristatydami maistą suruošime stalą su visa savo įranga NEMOKAMAI. Paklojame staltieses, jūsų pasirinktos spalvos dekorą, suserviruojame visus indus ir suteikiame reikiamą inventorių.
Taip pat siūlome ir įrangos nuomos paslaugą (šventinės palapinės, elektros generatoriaus, stalų, kėdžių, indų, stalo įrankių, alaus šaldymo-pilstymo įrangos, maisto laikymo marmitų).
KUBILAS - PIRTIS
Įstaigos teritorijoje, apsuptas įstabios gamtos, įsikūręs didžiulis dvylikos vietų kubilas – džiakuzi, kuriame laisvai susėsite su savo artimaisiais ir mėgausitės karšto vandens pramogomis. Taip pat siūlome saunos tipo pirtį. Šalia stovi pavėsinė kurioje galėsite apsistoti, užsikurti šašlykinę ar laužą patogioje laužavietėje. Įrengtas WC ir vieta persirengimui.

PRAMOGOS;
Kavinėje apstu pramogų suaugusiems ir vaikams. Didelė teritorija pasivaikščiojimams, ant pylimo pastatytas apžvalgos bokštas iš kurio matosi visa kavinė, įžuvintas vandens telkinys su salele į kurį pateksite per beždžionių tiltą ir tinklinio aikštelė.
Mažiesiems savo lankytojams, lauke siūlome žaidimų aikštelę su įvairiomis sūpynėmis, čiuožyklomis ir tarzano nusileidimo lynu. Šiltuoju metu laiku, pripučiamas milžiniškas batutas, kuriame vienu metu telpa iki 30 vaikų! O viduje filmukus rodantis tv, mini žaidimų aikštelė su čiuožykla, mašinėlėmis, staliuku ir vyresniųjų vaikų džiaugsmas – stalo futbolas.
Suaugusiems atsipalaiduoti siūlome kiekvieną penktadienį ir šeštadienį vykstančiuose gyvos muzikos vakaruose!

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Nenaudokite HTML ir kitų kodo elementų, nes jie nebus pritaikyti. Tik paprastas tekstas.
    Blogas           Geras

Patikros kodas
KONTAKTAI
Tel. numeris: +37068... rodyti
Tel. numeris: +37068317339
El. paštas: info@v... rodyti
El. paštas: info@viliosiai.eu
ID:3080

Jūsų šventė - mūsų rūpestis!!! Organizuojame nuo dekoro iki nakvynės, nuo staltiesės iki karštų patiekalų!

  • Skebimo kodas: Advertisement
  • Prieinamumas:
  • KAINOS:     Paros: 35.00€

Skelbimo informacija