Automobilių nuoma Vilniuje

Automobilių nuoma Vilniuje

Automobilių nuoma Vilniuje


Šioje skelbimų kategorijoje pateikiama automobilių nuoma Vilniuje. Automobilių nuomos skelbimus galite filtruoti pagal pageidaujamą informaciją: automobilio metus, modelį, spalvą, vietų skaičių, degalų tipą, kėbulo tipą ir pagal kitus esančius parametrus. Tad išsirinkite tai kas Jums aktualu. Nepamirškite palikti atsiliepimą tuomet padėsite kitiems lengviau išsirinkti tinkamiausią ir patikimiausią automobilį ar auto nuomos įmonę Vilniuje.


Šioje kategorijoje skelbimų nėra.

Automobilių nuoma Vilniuje


Galvojate, kad išsinuomoti automobilį Vilniuje yra taip paprasta? Nieko panašaus. Vairuotojai patiria daug streso tai darydami, nes klausimų visada yra daugiau, nei turima atsakymų. Norėtume sumažinti stresą nuomojantis automobilį ir parodyti, kad automobilių nuoma Vilniuje – ne galvos skausmas, o eilinė paslauga.

Neužsispirkite dėl automobilio markės ir modelio. Jei jums reikia išsinuomoti Volvo XC 90 džipą, tikrai susidursite su problema jį surasti, o tuo labiau rasti už konkurencingą ir Jums prieinamą kainą. Pagalvokite gal jums užteks ir paprasto „miesto visureigio“ ir nesvarbu kad tai bus Nissan Quashqai, ar KIA Sportage. Svarbiausia juk yra tikslas iš taško A nuvykti į tašką B. Tačiau jeigu turite specifinį poreikį dėl modelio tuomet gali tekti susimokėti ir šiek tiek daugiau.

Draudimas. Jis jums papildomai nekainuos, nes visi nuomojami automobiliai Vilniuje yra jau apdrausti ne tik privalomuoju, bet ir KASKO draudimu. Aišku, tie, kas užsiima automobilių nuoma Vilniuje turi patys patvirtinti dėl KASKO. Bet jei ketinate vykti į užsienį, pasitikslinkit ar turi atitinkamą draudimą – „žaliąją kortą“. O ypač svarbu išsiaiškinti kokia yra frančizė, kad įvykus autoįvykiui žinotumėte ar jums reiks susimokėti papildomai ir pan.


Automobilių nuoma Vilniuje ir kaina

 Automobilių nuoma Vilniuje paprastai kainuoja 30-70 eurų už parą, tačiau nuomojantis ilgesniam lakui paros mokestis paprastai mažėja. Jei jums reikia automobilio tik kelioms dienoms, tai nusiderėti kažką vargu, ar pavyks, nes nuomojatės trumpam laikotarpiui. Jei nuomotu automobiliu važinėsite savaitę ir daugiau – prašykite išskirtinės kainos pasiūlymo. Aišku, ne visi sutiks, tačiau tikrai atsiras, kas bus linkęs ir derėtis ar suteikti geresnes nuomos sąlygas.

Pasirinkite tinkamas nuomos įmones. Nuomotojai yra skirtingi. Vieni jų yra privatūs asmenys, turintys kelis laisvus automobilius, kiti – nedidelės įmonės su 5-20 automobilių parku, treti – rimtos ir didelės kompanijos su dešimtis automobilių ir jau išdirbta nuomojimo sistema. Tai leidžia teikti efektyvias ir nebrangias paslaugas, nes konkurencija Lietuvoje gana didelė. Pasidomėkit apie įmonę, iš kurios nuomositės.


Automobilių nuoma Vilniuje – papildomos paslaugos

Visuomet išsiaiškinkite visas galimas papildomas paslaugas ir sąlygas. Ar reikės pristatyti automobilį, iš kur paimti ar tai padaryti gali jų žmogus iš bet kurios miesto vietos. Teiraukitės ir kitų galimybių, pavyzdžiui vaikiškos kėdutės ar bagažinės ant stogo.

Automobilių nuoma Vilniuje nėra tokia paslauga, dėl kurios reikėtų labai bijoti ar stresuoti. Aišku, sveika jaudintis, kad nepapultumėt į avariją kelionės metu su nuomojamu automobiliu. Atsipalaiduoti neverta ir su savu, tad toks stresas yra visiškai normalus kiekvienam vairuotojui.


Mašinų nuoma - Vilnius

Mašinos nuoma Vilniuje tai vienas iš svarbiausių darbų prieš kelionę. Kodėl mašinų nuoma Vilniuje tampa vis populiaresne nuomos paslauga? Viena iš populiarumo priežasčių yra ta, kad kai norime keliauti į tolimą kelionę automobiliu, tuomet būtina pasirinkti pasitikimą, kuo naujesnį, techniškai tvarkingą, erdvų ir patogų keliauti automobilį. Ne visuomet visi ypač geros būklės automobilius, kad galėtų keliauti dideliais nuotoliais. Ne paslaptis, kad eilinis pilietis ne visuomet 100 procentų prižiūri savo automobilį ir nepasikliauna savo asmeniniu automobiliu. Tačiau, kad ir turi apynaujus automobilius žmonės vis tiek nuomojasi mašinas kelionėms į užsienį, nes kelionės metu nori didesnio ir patogesnio automobilio. Taigi žmonės naudojasi mašinų nuomos paslaugomis todėl, kad nori patikimo automobilio arba nori patogumo. Aktualu kai norima vykti su gausia šeima į kelionę po Europos šalis ir turima nuosavas automobilis nėra toks didelis ir erdvus, o vykstant į kelionę reikia papildomai pasiimti ir daugiau daiktų ir ilgiau važiuojant norisi ir daugiau patogumo, todėl pasirenkamas didesnis ir erdvesnis automobilis.


Mašinų nuoma Vilniuje taip pat itin populiari paslauga tampa tarp emigravusių lietuvių, kurie grįžta į Lietuvą  poilsiui, atostogoms ar susitikti su artimais žmonėmis. Paprastai jei jau nebeturi savų automobilių Lietuvoje, todėl jiems tenka nuomotis. Tačiau renkasi paprastas, nebrangias ir ekonominės klasės mašinas, kad pigiai ir be jokių rūpesčių nuvyktų ten kur jiems reikia. Ne paslaptis, kad dažnas trumpam grįžęs emigrantas skolinasi automobilius pas draugus pažįstamus ir pan. Viskas gerai kai automobilis nesugenda ir neatsitinka auto įvykių, bet kažkam nutikus būna įvairių sunkumų. Bet jeigu mašina nuomota tuomet paprasčiau, nes apie viską galima numatyti ir apsidrausti nuo visų galimų atvejų.


Mašinų nuoma Vilniuje

Mašinų nuoma Vilniuje ir mašinos draudimas. Prieš išsinuomoti automobilį siūlome išsiaiškinti nuomos sąlygas, o ypatingai atkreipti dėmesį į draudimo sąlygas. Dažnas skubantis žmogus prisimena apie tai tik tuomet kai nutinka auto įvykis ir tuomet paaiškėja, kad galėjo primokėti truputi papildomai eurų prie visos nuomos kainos ir tuomet neturėtų jokių problemų įvykus auto įvykiui. Tad visada kai yra galimybė pasidomėkite iš anksto kokios yra draudimo sąlygos ir pasvarstykite apie galimybę išsinuomoti automobilį netgi su nuline frančize.  


Mašinos nuoma Vilniuje ar taksi. Mašinos nuoma Vilniuje gali atsieti pigiau nei kasdien važinėti su taksi. Ypač kai vykstama į komandiruotę (šiuo atveju Vilniuje) daugiau kolegų, tuomet reiktų paskaičiuoti ar verta su taksi ar mašina. Mašina visuomet yra patogiau, greičiau ir visą komandiruotės laiką būsite nepriklausomi. Tačiau pasirinkus automobilį nepamirškite, kad atsiranda daugiau rizikų ir atsakomybės. Jeigu turite mažesnę vairavimo patirtį ir dar nevažinėjote Vilniuje, tuomet vertėtų pagalvoti apie taksi arba kitą viešąjį transportą (autobusai, traukiniai, ir pan.). Bet jeigu turėsite 100 procentų draudimą kai frančizė lygi nuliui tuomet gal ir nevertėtų pergyventi. Bet nepamirškite kai įvyksta auto įvykis, kad ir turite nulinę frančizę be jos dar raikomas administracinis mokestis, kuris svyruoja nuo 30 iki 100 eurų. Todėl įvertinkite visus niuansus ir tik tuomet nuspręskite kas Jums patogiau ir ką geriau rinktis.