Automobilių nuoma

Automobilių nuoma

Automobilių nuoma

Šioje skelbimų kategorijoje rasite įvairių automobilių nuomą. Automobilių nuomos skelbimus galite filtruoti pagal pageidaujamą informaciją: automobilių nuomos miestą, automobilio pagaminimo metus, modelį ir kitus filtre esančius parametrus. Tad išsirinkite tai kas Jums reikalinga, o po nuomos palikite atsiliepimą tuomet padėsite tiek sau tiek kitiems ateityje išsirinkti tinkamiausią ir patikimiausią automobilį ar auto nuomos įmonę.


Automobilių nuoma be streso: 5 patarimai

Manot, kad išsinuomoti automobilį taip paprasta? Nieko panašaus. Vairuotojai patiria daug streso tai darydami, nes klausimų visada kyla daugiau, nei turima atsakymų. Norėtume sumažinti stresą nuomojantis automobilį ir parodyti, kad automobilių nuoma – ne galvos skausmas, o eilinė paslauga, kaip nueiti į banką ar susimokėti mokesčius.


Autonuoma

1 patarimas: neužsispirkite dėl automobilio markės ir modelio. Jei jums reikia išsinuomoti Volvo XC 90 džipą, tikrai susidursite su problema jį surasti, o tuo labiau rasti už konkurencingą kainą. Gal jums pakaks „miesto visureigio“ klasės automobilio, nesvarbu, ar tai bus Nissan Quashqai, ar KIA Sportage.


2 patarimas: nesirūpinkite draudimu. Jis jums nieko nekainuos, nes visi nuomojami automobiliai yra apdrausti ne tik privalomuoju, bet ir KASKO draudimu. Aišku, tie, kas užsiima automobilių nuoma turi patys patvirtinti dėl KASKO. Bet jei ketinate vykti į užsienį, pasitikslinkit ar turi atitinkamą draudimą – „žaliąją kortą“.


3 patarimas: kuo ilgesniam laikui nuomojatės, tuo aršiau derėkitės dėl kainos. Automobilių nuoma paprastai kainuoja 30-70 eurų už parą, tačiau nuomojantis ilgesniam lakui paros mokestis mažėja. Jei jums reikia automobilio tik savaitgaliui, tai nusiderėti kažką vargu, ar pavyks, nes nuomojatės trumpam laikotarpiui. Jei nuomotu automobiliu važinėsite savaitę ir daugiau – reikalaukite išskirtinės kainos pasiūlymo. Aišku, ne visi sutiks, tačiau atsiras, kas bus linkęs derėtis.


4 patarimas: Pasirinkite teisingus nuomotojus. Nuomotojai yra skirtingi. Vieni jų yra privatūs asmenys, turintys kelis laisvus automobilius, kiti – nedidelės įmonės su 5-20 automobilių parku, treti – rimtos kompanijos su dešimtis automobilių ir jau išdirbta nuomojimo sistema. Tai leidžia teikti efektyvias ir nebrangias paslaugas, nes konkurencija Lietuvoje gana didelė. Pasidomėkit apie įmonę, iš kurios nuomositės.


5 patarimas: atkreipkite dėmesį į papildomas paslaugas. Tiksliau į tokią, ar jiems reikia pristatyti automobilį, iš kur paėmėt, ar tai padaryti gali jų žmogus iš bet kurios miesto vietos. Teiraukitės ir kitų galimybių, pavyzdžiui vaikiškos kėdutės ar bagažinės ant stogo.


Automobilių nuoma

Mašinų nuoma nėra tokia paslauga, dėl kurios reikėtų labai bijoti ar stresuoti. Aišku, sveika jaudintis, kad nepapultumėt į avariją kelionės metu su nuomojamu automobiliu. Atsipalaiduoti neverta ir su savu, tad toks stresas yra visiškai normalus kiekvienam vairuotojui.


Automobilių nuoma

Norite sužinoti auto nuomos kainas? Tai galite padaryti kiekviename automobilius nuomojančios įmonės interneto puslapyje.


Auto nuoma kelionėms

Artėjant atostogoms pasirūpinkite auto nuoma visam atostogų laikotarpiui. Juk atostogos tai toks laikas, kai norisi pabėgti nuo visų darbų ir pasimėgauti absoliučia ramybe. Kiekvienam norisi netrukdomai ir be jokių rūpesčių išvykti ir pailsėti bei aplankyti pageidaujamas Europos šalis. Būkite nepriklausomi judėjimo laisvei ir laisvai apkeliaukite visas vietas, apie kurias jau labai seniai svajota, o gal atvirkščiai, netikėtai atrasti tas vietas, pro kurias jau keliauti šimtus kartų ir niekada nepastebėtas jų grožis. Tačiau populiariausias būdas laisvalaikio kelionėms yra skrydis lėktuvu, nes vos per keletą valandų galima pasiekti bet kurį Europos miestą, tačiau ar tai yra maloniausias kelionės būdas? Pasirinkus skrydį negalite kontroliuoti maršruto ar išvykimo tiek į vieną, tiek į kitą pusę ir jūsų judėjimo laisvė yra priklausoma nuo skrydžio laiko. Todėl daugiau laisvalaikio kelionėms gali suteikti pasirinkus auto nuoma. Ypač, jei susirengėte aplankyti kaimynines Europos ar ne taip nuo Lietuvos nutolusias šalis. Kelionė automobiliu – tai galimybė pasirinkti kryptį ir objektus, kuriuos norite aplankyti. Tai ne vien debesys pro lėktuvo langą, tai neapsakomo grožio gamtos vaizdai, kuriuos apžiūrėti gyvai galite tiesiog dabar ir čia – vos trumpam stabtelėję ir išlipę iš automobilio. O galbūt pakeliui nuspręsite pakeisti maršrutą? Galbūt pamatysite kerinčią vietą, kurioje norėsite pasisvečiuoti ir kiek ilgiau? Kokį kitą kelionės būdą pasirinkus Jums būtų suteikta ši galimybę? Auto nuoma laisvalaikio kelionėms – tai patogumas ir komfortas kad ir kur vyktumėte.Autonoma  ar saugu?

Ar saugu vykti nuomotu automobiliu į užsienį? Toks klausimas kyla daugumai svarstančių apie auto nuomos paslaugas. Iš tiesų, nuomojantis automobilį galite būti tikri dėl jo saugumo, nes auto nuomos paslaugas teikiančios įmonės atsakingai prižiūri automobilių būklę, rūpinasi jų saugumu, ekonomiškumu, pasitelkia pažangiausias technologijas ir naudojasi moderniausiais sprendimais, kad Jūsų kelionė būtų saugi. Juk toks būdas keliauti yra populiariausias sprendimas vykstant su šeima, mažamečiais vaikais, todėl saugumas yra pats svarbiausias rodiklis. Auto nuoma kelionei į užsienio šalis – tai puiki galimybė mėgautis vaizdais, pasisemti dar daugiau įspūdžių ir patiems tapti savo kelionės šeimininkais. Jūs visada būsite nepriklausomi nuo auto tvarkaraščių ir laiką leisite taip kaip norėsite Jūs.


Auto nuoma kelionėms

Nors didžiausi auto nuomos  privalumai atsiskleidžia vykstant aplankyti gretimas Europos šalis, tačiau tai yra ne mažiau praktiškas pasirinkimas keliaujant ir po Lietuvą. Žinoma, pagrindiniai privalumai išlieka tie patys – Jums nereikia rūpintis nei automobiliu, nei jo technine būkle – visa tai padaryta už jus, tad lieka tik susikrauti daiktus ir mėgautis savo kelione. Ypač patogus pasirinkimas kelionei su šeima, kai Jūsų šeimos automobilis yra kompaktiškas ir ilgai kelionei nėra labai patogus. Todėl renkantis automobilio nuomą Jūs galėsite pasirinkti patogų, didelį ir erdvų automobilių, kuriame tilps visa šeima ir visi reikiami daiktai Jūsų nuostabiai kelionei.


Mašinų nuoma

Mašinos nuoma tai vienas iš svarbiausių darbų prieš kelionę. Kodėl mašinų nuoma tampa vis populiaresne nuomos paslauga? Viena iš populiarumo priežasčių yra ta, kad kai norime keliauti į tolimą kelionę automobiliu, tuomet būtina pasirikti pasitikimą, kuo naujesnį, techniškai tvarkingą, erdvų ir patogų keliauti automobilį. Ne visuomet visi ypač geros būklės automobilius, kad galėtų keliauti dideliais nuotoliais. Ne paslaptis, kad eilinis pilietis ne visuomet 100 procentų prižiūri savo automobilį ir nepasikliauja savo asmeniniu automobiliu. Tačiau, kad ir turi apynaujus automobilius žmonės vis tiek nuomojasi mašinas kelionėms į užsienį, nes kelionės metu nori didesnio ir patogesnio automobilio. Taigi žmonės naudojasi mašinų nuomos paslaugomis todėl, kad nori patikimo automobilio arba nori patogumo. Aktualu kai norima vykti su gausia šeima į kelionę po Europos šalis ir turima nuosavas automobilis nėra toks didelis ir erdvus, o vykstant į kelionę reikia papildomai pasiimti ir daugiau daiktų ir ilgiau važiuojant norisi ir daugiau patogumo, todėl pasirenkamas didesnis ir erdvesnis automobilis.


Mašinų nuoma taip pat itin populiari paslauga tampa tarp emigravusių lietuvių, kurie grįžta į Lietuvą poilsiui, atostogoms ar susitikti su artimais žmonėmis. Paprastai jei jau nebeturi savų automobilių Lietuvoje, todėl jiems tenka nuomotis. Tačiau renkasi paprastas, nebrangias ir ekonominės klasės mašinas, kad pigiai ir be jokių rūpesčių nuvyktų ten kur jiems reikia. Ne paslaptis, kad dažnas trumpam grįžęs emigrantas skolinasi automobilius pas draugus pažįstamus ir pan. Viskas gerai kai automobilis nesugenda ir neatsitinka autoįvykių, bet kažkam nutikus būna įvairių sunkumų. Bet jeigu mašina nuomota tuomet paprasčiau, nes apie viską galima numatyti ir apsidrausti nuo visų galimų atvejų.


Mašinų nuoma

Mašinų nuoma ir draudimas. Kad ir kur ketintumėte išsinuomoti automobilį primygtinai siūlome išsiaiškinti visas nuomos sąlygas, o ypač draudimo sąlygas. Dažnas skubantis pilietis prisimena apie šiuos niuansus tik tuomet kai nutinka įvykis ir tuomet paaiškėja, kad galėjo pridėti vos keliolika eurų prie nuomos kainos ir tuomet neturėtų jokių problemų įvykus auto įvykiui. Taigi visuomet esant galimybei pasidomėkite kokios yra draudimo sąlygos ir pasvarstykite apie galimybę išsinuomoti automobilį su nuline frančize.  


Mašinos nuoma ar taksi. Vykdami į kitą šalį dažnai nesusimąstome, kad mašinos nuoma gali atsieti pigiau nei kasdien važinėti su taksi. Ypač kai vykstama į komandiruote daugiau žmonių, tuomet reiktų paskaičiuoti ar verta su taksi ar mašina. Mašina visuomet yra patogiau, greičiau ir visą komandiruotės laiką būsite nepriklausomi. Tačiau pasirinkus automobilį nepamirškite, kad atsiranda daugiau rizikų, kaip pavyzdžiui specifinis eismas kitoje šalyje ir t.t. Jeigu turite mažesnę vairavimo patirtį ir nesate buvę šalyje kurioje vairuosite automobilį, tuomet vertėtų pagalvoti apie taksi arba kitą viešąjį transportą (autobusai, traukiniai, tramvajai ir pan.). Bet jeigu turėsite 100 procentų draudimą kai frančizė lygi nuliui tuomet gal ir nevertėtų pergyventi. Bet nepamirškite kai įvyksta įvykis, kad ir turite nulinę frančizę be jos dar raikomas administracinis mokestis, kuris svyruoja nuo 30 iki 100 eurų. Todėl įvertinkite visus niuansus ir tik tuomet nuspręskite kas Jums patogiau ir ką geriau rinktis.