Autobusų nuoma Vilniuje

Autobusų nuoma Vilniuje

Autobusų nuoma Vilniuje

Naujų ir nenaujų, bet patogių autobusų nuoma Vilniuje jūsų kelionei po Lietuvą ir užsienį. Autobusai nuomojami Vilniuje, bet keleiviai vežami visoje Lietuvoje bei į užsienį, kartu su profesionaliais ir mandagiais vairuotojais. Čia rasite platų patogių ir naujų autobusų pasirinkimą.


Šioje kategorijoje skelbimų nėra.

Autobusų nuoma Vilniuje

Autobusų nuoma Vilniuje - kelionėms ir  išskirtinoms ekskursijoms. Dažniausiai į ekskursijas vykstama su gausia žmonių grupe (dažniausiai būna daugiau nei 20 žmonių). O išvykos metu visi nori būti kartu ir vienoje vietoje, kad kelionė neprailgtų. Tad ekskursijoms iš Vilniaus paprastai pasirenkama autobusų nuoma Vilniuje, kurią vairuoja išskirtinai tik profesionalus autobuso vairuotojai. Autobusų nuoma ypač populiari Vilniuje, nes daugiausiai turistų atvyksta į Lietuvos sostinę Vilnių. Dauguma kelionių organizatorių organizuoja išskirtines ekskursijas ne tik po Vilnių ir po visą Lietuvą, bet ir į užsienį. Turistai paprastai visada nori būti kartu su grupe, todėl  rekomenduoja įvairias išvykas ir ekskursijas ar išvykas su dideliu ir komfortišku autobusu.


Autobusų nuoma Vilniuje

Tai patogi pervežimo paslauga. Populiari paslauga yra keleivių vežimas  iš Vilniaus oro uosto į Viešbutį Viliuje ar viešbutį esantį kitame Lietuvos mieste. Taip pat vežami žmonės autobusais ir į kitus Lietuvos miestus ir kaimynines šalis (Lenkiją, Latviją ar Estiją ir t.t.). Tačiau aktualu tik tuomet kai atvyksta didelė grupė žmonių ir reikalingas toks didelis autobusas.

Autobusų nuoma Vilniuje - Vaikų ekskursijoms po Vilnių ir ne tik. Vis dažniau mokytojai rengia išvykas ir ekskursijas po Vilnių ir visą Lietuvą. Ir kai vyksta daug mokinių (paprastai kelios mokinių klasės) tuomet  patogiau nuomotis didelį autobusą, nes bus ir pigiau, ir patogiau ir tuo pačiu saugiau. O ypač daug Vilniaus mokyklų vyksta į įvairiausius renginius ir muziejus esančius Vilniuje ir Vilniaus apskrityje ir tam visada reikia pakankamai didelio autobuso, kurie užtikrina patogų ir greitą mokinių pervežimą į reikiamą vietą.

Autobusų nuoma Vilniuje - svečių išvežiojimui po didesnės šventės. Organizuojant  didesnės apimties šventę restorane, kavinėje ar sodyboje svečių išvežiojimui pasirenka autobusų nuomą, kai reikia pervežti didelę grupę žmonių. Tuomet jokia šventė nebus sugadinta, nei vienam svečiui nereikės rūpinti kaip grįžti namo ir šventė būna įsimintina.

Autobusų nuoma Vilniuje - nuvežti svečius į sodybą autobusu iš Vilniaus. Organizuojate seminarą didžiulei grupei žmonių sodyboje tad vykite vienu ir patogiu transportu, nes šalia sodybos ne visada užteks vietos automobiliams, nereikės rūpintis maršrutu ir kokiu keliu privažiuoti. O ypač patogu renginio organizatoriams, nes tuo pat metu atvyks svečiai ir tuomet  paprasčiau informuoti apie administracinę veiklą vienu kartu, nei kaskart kiekvienai grupei atskirai ir tiesiog lengviau suvaldoma renginio situacija.


Autobusų nuomos kainos Vilniuje

Autobusų nuomos kaina Vilniuje yra patraukli kai keliauja didelė grupė žmonių, nes kuo daugiau žmonių keliaus tuo pigiau kainuos autobuso nuoma. Kad ir autobusų nuomos kainos Vilniuje yra didesnės nei mažesnių mikroautobusų ar automobilių, tačiau sėdimų vietų skaičius daro pagrindinę įtaką – kelias dešimtis keleivių talpinantys autobusai skaičiuojant vienos vietos kainą yra praktiškai pigiausias būdas keliauti tolesnius atstumus. Taigi, jeigu planuojate kelionę, išvyką, ekskursiją ar reikės transporto vestuvėms, tuomet labiausiai Jums tiks autobusų nuoma.

Renkantis autobusą tikrai neturėtų būti pagrindinis kriterijus kaina, nes autobusu vyks didelė grupė žmonių. O kai kaina tolygiai padalinsime per visą kiekį žmonių tuomet nelabai ir jausis didelis kainos padidėjimas. Kai vykstate į ilgesnę kelionę geriau atsižvelgti į siūlomos patogumus ir transporte esančius privalumus. Kaip faktas praktiškai visi keleiviai vyks su mobiliais įrenginiais ir planšetėmis, o juk nepaslaptis, kad jiems reikia energijos, todėl rinkitės tą autobusą, kuris kiekvienam keleiviui atskirai bus suteikta prieiga prie energijos šaltinio. Taip pat rinkitės kaip papildomą paslaugą nemokamas internetas visos kelionės metu. Ypač aktualu, kai ilga kelionė, tad kad keleiviams nebūtų taip nuobodu reiktų pasirūpinti ir interneto prieiga. Taip pat pagalvokite ir apie kitus komforto elementus: kondicionierius, mini virtuvėlė, kava, arbata, šaldytuvas, tualetas.  Kiekvienas autobuso keleivis pasakytų jeigu visi šie patogumo ir komforto elementai sukurs patogią ir komfortišką kelionę.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į vietą skirtą bagažui sudėti. Jeigu vykstama į tolią kelionę (kaip pavyzdžiui iš Vilniaus į užsienį) tuomet keleiviai visuomet turės žymiai daugiau bagažo nei paprastai kelionei po Lietuvą. Kai žinoma, kad keleiviai turės daug bagažo tuomet autobusai autobuso gale prikabina papildomą išorinę bagažinę, kurioje sutalpinama nemažai papildomo bagažo.

Autobusu kelionėms po Lietuvą vaikų ekskursijoms svarbiausias akcentas saugumas, todėl būtina įsitikinti apie saugos diržus ir įsitikinti kad autobusas yra pakankamai naujas ir techniškai tvarkingas. Taigi prieš renkantis įmonę būtinai reikia atkreipti tiek vairuotojo tiek įmonės vadovo, kad nuoma skirta vaikų pervežimui tuomet ir ekskursijos metu bus ant autobuso prikabinti papildomi ženklai kurie nurodo, kad transporto priemone vežami vaikai.