Kaune

Kaune

Limuzinų nuoma Kaune

Vis populiarėjanti nuomos paslaugų svetainė jau gali pasiūlyti ir limuzinų nuoma pasirinkimą. Dabar jau kiekvienas Kaunietis galės surasti pageidaujamą limuziną šventei ar pramogai. O šventės ir progos gali būti pačios įvairios, kuriomis reikalinga išskirtinė transporto priemonė: limuzinai vestuvėms, limuzinai mergvakariui, limuzinai bernvakariui, limuzinas šimtadieniui arba limuzinų nuoma Kaune romantiškam vakarui su Jūsų mergina ar drauge. Limuzinai nuomojami Kaune, bet nuomos paslaugos teikiamos ir visoje Lietuvoje. Limuzinų nuomos kainos būna įvairios, todėl dėl kiekvieno limuzino skambinkite ir teiraukitės kainos, o nuomuotojai pasistengs pasiūlyti limuzinus palankiausiomis kainomis ir puikia kokybe. Limuzinų nuomos kaina Kaune priklauso ir nuo nuomos metų laiko, datos, nuomojamo laiko, maršruto ir kitų faktorių.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Limuzinų nuoma Kaune - 10-14 vietų limuzinas

NUOMOJAME  BALTĄ 10-14 VIETŲ LIMUZINĄ LINCOLN TOWN CAR. TAI POPULIARIAUSIAS TARP JAUNAVEDŽIŲ LIMUZINAS. UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. PATIKIMAS, IŠSKIRTINIS, PRABANGUS AUTOMOBILIS SU PATIKIMAIS VAIRUOTOJAIS! JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSP..

0.00€

Limo autubuso nuoma - 8-10 vietų limuzinas

Siūlome mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams ar kitoms šventėms keliones po miestą  10-viečiu, išskirtiniu Limo autobusu. Baras su taurėmis, puiki muzika, TV,  šviesos efektai - suteiks neišdildomų įspūdžių Jūsų šventei! UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. PATIKIMAS, IŠSKIRTINIS..

0.00€

PRABANGAUS CADILLAC ESCALADE NUOMA

NUOMOJAME JUODĄ PRABANGŲ CADILLAC ESCALADE AUTOMOBILĮ. ŠIS NUOSTABUS AUTOMOBILIS ŽAVI APLINKINIUS SAVO DYDŽIU IR PRABANGA. PAPUOŠKITE SAVO ŠVENTĘ ŠIUO NUOSTABIU CADILLAC'U!  UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSPŪDŽI..

0.00€

Limuzinų nuoma Kaune - 24 vietų limuzinas

NUOMOJAME PUIKŲ BALTĄ 20-24 VIETŲ LIMUZINĄ. TAI IŠSKIRTINIO DYDŽIO IR ILGIO, PUIKIAI ĮRENGTAS (DISCO GRINDYS, LAZERIŲ IR BLICŲ ŠOU, NEONINIS APŠVIETIMAS, TV, PLAZMINĖS LEMPOS, DIRBTINIO RŪKO SISTEMA IR T.T.) LIMUZINAS. UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. PATIKIMAS, IŠSKIRTINIS, PRABANGUS AUTOMOBILI..

0.00€

Senovinis retro limuzinas nuomai Kaune ir Kauno rajone

Senovinio limuzino Zimmer Golden Spirit nuoma. Limuzinas iš JAV, gamintas1930 m, benzinas, 8-9 sėdimos vietos. Dėmesio – šis automobilis - buvęs legendinio krepšininko Šakilo Onilo nuosavybė. 1 val.  50 Eur, bei kuro išlaidos.   KONTAKTAI: +37068567777; +370 61412000  marke..

1.00€

NUOMOJAME BALTĄ 1961 METŲ CADILLAC DEVILLE

NUOMOJAME BALTĄ 1961 METŲ CADILLAC DEVILLE. ŠIS NUOSTABUS AUTOMOBILIS ŽAVI APLINKINIUS SAVO IŠSKIRTINĖMIS FORMOMIS IR DIZAINU. PAPUOŠKITE SAVO ŠVENTĘ ŠIUO NUOSTABIU CADILLAC'U!  UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSP..

0.00€

Limuzinų nuoma Kaune - Lincoln town car 14 vietų Nr#2

Nuomojams Limuzinas Kaune - Lincoln town car 14 vietų Klasikinio stiliaus baltos spalvos, iki 14 sėdimų vietų, audio, dvd video sistemos, šviesus odinis salonas, “žvaigždėtas dangus” ir kiti vakarinių šviesų efektai, suteikiantys išskirtinio jaukumo, šampano ir viskio taurės, kondicionierius ir k..

0.00€

Limuzinų nuoma Kaune - Lincoln town car 14 vietų

Nuomojams Limuzinas Kaune - Lincoln town car 14 vietų Limuzino nuomos kaina - sutartinė Limuzinai nuomojami Kaune ir visoje Lietuvoje. Klasikinio stiliaus baltos spalvos, iki 14 sėdimų vietų, audio, dvd video sistemos, šviesus odinis salonas, “žvaigždėtas dangus” ir kiti vak..

0.00€

Limuzinų nuoma Kaune

Transporto paslaugomis - limuzinų nuoma Kaune gali pasinaudoti klientai iš Kauno ir kitų miestų. Ir visai nesvarbu kokia tai būtų šventė, nes  prabangūs limuzinai suteiks Jums elegancijos ir prabangos. Kaune, o ypač vasaros metu būna daug įvairių švenčių, koncertų. o jeigu Jūs norite pageidaujate atkreipti į save daugiau dėmesio tada Jums būtina limuzinų nuomą. Tiesiog išsinuomokite limuziną ir atvykite į šventės vietą, o prabangus juodas arba baltas limuzinas duos išskirtinumo. Galite išsinuomoti bet kokį norimą limuziną ir atvažiuoti vienas ar viena į klubą, restoraną ar kitą šventę ir tokiu atveju Jūs garantuotai išsiskirsite iš visos minios. Juk daugumai tikrai bus smalsu sužinoti kas ir kodėl atvyko su dideliu ir labai prabangiu limuzinu, o dar gali būti įdomiau jei atvyksite  vienas/viena, o ne su didžiule draugų kompanija.

O jei jums visiškai nesvarbu ir neaktualu suteikti sau daugiau dėmesio, gal Jums terūpi sužavėti tik vieną vienintelį žmogų tai yra savo mylimąją, kuri gyvena Klaipėdoje. Tiesiog pasinaudokite paslauga limuzinų nuoma Kaune ir nustebinkite savo išrinktąja pasiimdami ją iš namų prabangiu limuzinu. Ir Jums nereiks sukti galvos, kur praleisti vakarą, kur nueiti, kurią kavinę ar barą pasirinkti, nes Jūs visą vakarą galėsite praleisti limuzine važinėdami Kaune ir po Kauno apylinkes. Taip pat galėsite gurkšnoti putojančio šampano ar kitų gėrimų, o galbūt tai būtų puiki proga pasipiršti.

Limuzinų nuoma Kaune Kaina

Kokia kaina? Kiekvienam svarbus ir aktualus klausimas. Bet limuzinų nuomos Kaune kaina yra pakankamai įvairi ir priklauso nuo daugelio dalykų. Visų pirma limuzino nuomos kaina priklausys nuo pasirikto limuzino (kuo didesni ir prabangesnis limuzinas tuo ir kaina didesnė). Taip pat priklauso ir nuo maršruto, bei nuomojamo laiko. Pavyzdžiui valandos kaina net gali būti skirtinga, nes jeigu nuomosite limuziną tik vienai valandai tai kaina gali būti 200lt, o jeigu tą patį limuziną nuomositės visai dienai, tuomet  valandos kaina atitinkamai sumažės. Todėl visada reikia gerai pasvarstyti ir pagalvoti kiek laiko Jums bus reikalingas limuzinas, nes nuomojant ilgesniam laikotarpiui limuzino valandos nuomos kaina mažėja. Taip pat kaina priklausys ir nuo maršruto kiek kilometrų ketinate nuvažiuoti. ir prieš nuomą būtinai nurodykite kuo tikslesnį maršrutą, kad vėliau nebūtų nesusipratimų dėl nuomos kainos.

Limuzinų nuoma

Limuzinų nuoma Kaune gana populiari paslauga, o ypač populiaru vasaros metu. Nes paprastai vasarą vyksta daugiausiai įvairių švenčių. Be to vasara yra toks metų laikas, kai vyksta ir daug daugiau vestuvių nei kitu metų laiku. Todėl jeigu jums per vestuves bus reikalingas limuzinas Jums būtinai reikia pradėti domėtis ir teirautis limuzinų nuomos daug anksčiau nei prieš kelias savaites. Todėl kad gali atsitikti ir taip, kad norimo limuzino negausite, nes jis jau bus rezervuotas kitiems. Tad nesugadinkite sau šventės ir pasirūpinkite limuzinų nuoma kaip galima anksčiau.

Limuzino nuoma Kaune

Planuojate praleisti vakarą su savo drauge ir būsima žmona...? Ir dar nesugalvojote kaip nustebinti merginą. Limuzino nuoma Kaune Jums užtikrins, kad mergina liks sužavėta. Pasitikite draugę, merginą prie jos namų su dideliu prabangiu juodu limuzinu ir tikrai parodysite, kad Jūs dėl draugės galite padaryti viską. Juk tikrai nėra jau tokia didelė kaina išsinuomoti limuziną vakarui arba tik kelioms valandoms. Dėl kainos teiraukitės pas limuzinų nuoma Kaune paslaugų tiekėjus ir jie Jums tikrai pasiūlys vertą dėmesio limuziną.

Limuzinų nuoma Kaune

Kitas miestas, kuriame tokia paslauga kaip Limuzinų nuoma Kaune yra irgi labai populiari ir praktiškai niekuo neatsilieka nuo nuomos paslaugų Vilniuje. Ten lygiai ta pati situacija, kaip ir visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Druskininkuose, Alytuje ir t.t. yra keletas firmų teikiančias limuzino nuomos paslaugas geromis kainomis, nes kai konkurencija yra tuomet ir kainos mažėja. Bet to juk Kaunas irgi nemažas miestas ir su tokiu raktažodžiu kaip limuzinu nuoma Kaune optimizuoti svetainę gana sunku ir konkurencinga. Kiekvienas stengsis kuo labiau save išsireklamuoti ir taip daugiau sulaukti klientų. Limuzino kaina tiek Kaune tiek Vilniuje praktiškai vienoda, tik visada kainos pakyla vasaros metu, nes tada pats limuzinų pikas, daug vestuvių ir kitų švenčių, kuriose kartais net privalomas limuzinas. O Limuzinu nuoma Kaune paslaugas teikiančios įmonės pakonkuruodamos dar šiek tiek nuleidžia kainą, bet nedaug, nes reikia uždirbti tiek, kad užtektų ir limuzinus remontuoti ir sumokėti mokesčius, algas vairuotojams ir visus kitus mokesčius, o tai tikrai nepigu, kai kalba eina apie limuzinus, todėl jų ir kaina daug didesnę nei mikroautobusų.

Limuzinų nuoma Kaune

Limuzinų nuoma Kaune rekomenduoja nuomoti prabangų baltą Lincoln town car 14 vietų. Tokie limuzinai pakankamai paklausūs tarp jaunųjų, nes jis elegantiškas suteikia išskirtinumo, prabangos, bei yra nei pernelyg didelis, nei per mažas. Po bažnytinės ar civilinės santuokos daugelis jaunavedžių su pabroliais, pamergėmis ir gal net ir su giminėmis išvyksta kažkur į gamtą ar į kitą vaizdingą vietą su tikslu pasifotografuoti, bei pasidžiaugti. O jeigu susidarys šiek tiek daugiau žmonių, tuomet patariame išsinuomoti lygiai tokį patį limuziną, o jeigu turite pakankamai pinigėlių tuomet geriausiais variantas trijų baltų Lincoln limuzinų nuoma. Be abejo, kad ne visi gali sau leisti nuomotis tris limuzinus, todėl alternatyva yra mikroautobusas. Mikroautobuse paprastai važiuoja lydintis svečiai ir kiti draugai, o limuzine jaunieji, pabroliai ir pamergės. Bet būna ir taip kai jaunieji limuzine nori važiuoti tik vieni, todėl reikės pagalvoti ir apie kito transporto nuomą.

Limuzinų nuoma Kaune kaina

Limuzinų nuoma Kaune kaina priklausys nuo limuzino tipo, nuomojamo laiko, nuo maršruto ir t.t. Jeigu norėsite didesnio, prabangesnio limuzinu Jums reikės sumokėti šiek tiek daugiau pinigėlių. Bet čia būna teigiamas dalykas tame, kad jeigu išsinuomosite didesnį limuziną tuomet galbūt nereiks sukti galvos kur susodinti likusius draugus ir svečius. Todėl visada verta gerai pasiskaičiuoti kiek per vestuves bus svečių ir atitinkamai planuoti transportą keleiviams. Ir galbūt pasirinkti vieną didelį limuziną arba du tris mažesnius. Kaina dar priklausys ir nuo to kuriam laikui nuomosite transportą, jei tik valandai  tuomet ir valandos kaina bus šiek tiek didesnė. Ne dažniausiai limuzinai nuomojami atsižvelgiant į nuomos laiką. Bet bet kokiu atveju skaičiuojamas ir kilometražas, žiūrimas maršrutas. Svarbu parinkti tinkamą maršrutą, nes juk ne visur su tokiu dideliu limuzinu Jūs galėsite pravažiuoti. Na tarkim, kad ir senamiesčio gatvelėmis, arba jeigu jaunavedžius reikia nuvežti kažkur atokiau į sodybą prie kurios privažiavimas ir siauru miško keliuku. Juk ne visur limuzinas galės pravažiuoti, todėl ir svarbu atsižvelgti ne ik į nuvažiuotą atstumą, bet ir maršrutą. Nes jeigu Jūsų maršrutas būtinai turi driektis tam tikrais siaurais keliukais, tuomet Jums reikėtų pagalvoti apie mažesnių limuzinų  nuomą. O kai jau turėsite visas maršruto smulkmenas skambinkite ir mes Jums pasiūlysime geriausią limuzinų nuoma Kaune. O jeigu abejojate dėl maršruto ar nežinote kaip pasirinkti mes visada patarsime ir padėsime pasirinkti tinkamiausia kelionės maršrutą

Limuzinų nuoma Kaune

Jei pasiteirautumėte, kokia įmonė populiariausia užsiimanti limuzinais Kaune, tai galėtume pasakyti tik sekančiai: populiari būna tik ta kurie yra tikri nuomos profesionalai ir nuoma užsiima jau ne pirmus metus bei savo puikiu darbu ir klientų atsiliepimais gerai žinoma. Geriausia reklama, kai rekomenduoja buvę klientai kurie jau naudojosi šia paslauga. O kaip dar būti populiariu? Galima daug pinigų skirti reklamai. Bet ar peršama reklama gali būti maloni klientui? Geriausia reklama ta kuri natūraliai randama. Kai klientas ieško nuomos ir randą tą reklamą kokios jam reikia, o ne visą kitą nepageidaujamą brukalą. Todėl prieš renkantis limuziną reikėtų atsirinkti kur yr kišama reklama, o kur randama tuomet kai jos reikia.