Vieta reklamai

www.gamalangai.lt

Mediniai langai yra geriausias ir patikimiausiais pasirinkimas vertinantiems individualumą, natūralumą ir ilgaamžiškumą.

Limuzinų nuoma Vilniuje

Limuzinų nuoma Vilniuje

Limuzinų nuoma Vilniuje yra pakankamai populiairi ir jau daugumos jaunimo pamėgta paslauga, kai norima skirti šau šiek tiek daugiau pramogos, stiliaus ir komforto. Vilniuje Jūs galite rasti tikrai nemažai įmonių ir privačių asmenų, kurie siūlo limuzinų nuoma paslaugas. Tikriausiai jau atkreipėte dėmesį, kad limuzinų pasiūla yra pakankmai gausi, taigi Jūs galėsite išsirinkti norimus limuzinus. Vilniuje galite rasti gana daug gražių vietų ir vietovaizdžių, kurias galėtumėte pasigrožėti važiuodami limuzinu.

Limuzinų nuoma vakarui

Galite užsisakyti limuzinų nuoma Vilniuje paslaugą ir praleiskite nuostabų vakarą su savo mergina ar drauge važinėdami po Vilniaus miestą su prabangiu limuzinu. Važinėdami ir mėgaudamasi šampanu jūs galėsite aplankyti gražias senamiesčio vietas, tokias kaip, Rotušės aikštė, Tauro kalnas, Katedros aikštė ir kitus gražius naktinio Vilniaus kampelius. Limuzinų nuoma tai pat gali būti ekstra išeitis, kai neturite kito varianto, bet norite suorganizuojant gerą laiko praleidimą Vilniuje. Limuzinu vienu kartu gali važiuoti gana nemažai keleivių net iki 20 ir kartais daugiau, o tai daugumai klientų pakankamai svarbu organizuojant ypatingą šventę ar tiesiog vakarą.

Limuzinu nuoma pasitikti oro uoste

Jei norite nustebinti atvykstančiu svečius jūs galite pasitikite Vilniaus oro uoste ar autobusų, traukinių stotyje  atvykusius garbingus  svečius, draugus ar gimines su prabangiu limuzinu. Toks siurprizas patiks ne tik draugams, bet ir jums, nes bus labai malonu ir patogu keliauti visiems kartu drauge, o svečiai jausis tikrai nustebinti. Bet dažnai atvykę svečiai, draugai ar giminės iš tolimos kelionės gali turėti nemažai bagažo, lagaminų ir kitų daiktų, todėl tokiu atveju Jums dar reikėtų pagalvoti ir apie kito transporto nuomą, kuri skirta būtų tik bagažo transportavimui, nes limuzinų nuoma tam nelabai patogi.

Limuzinų nuoma Klaipėdoje

Limuzinų nuoma klaipėdoje Jums gali pasiūlyti tokius limuzinus, kurių nerasite visoje Lietuvoje. Čia rasite tkius limuzinus kaip Hammer (su dien ašimis gale) arba itin prabangų limuziną Chrysler 300C, bei kitus išskirtinius limuzinus. Kiekvieną limuziną galite išsisrinkti pagal Jūsų šventės reikalavimus ir pagal Jūsų norus ir pagal kišenę. Nes kuo didesnis prabangesnis limuzinas tuo ir kaina didesnė, bet jei Jūs norite, kad šventė būsų įsimintina tiek Jums tiek Jūsų draugams ir visiem svečiams tai manau nevertėtų pagaiėti kelių šimtų litų ir išsinuomoti didesnį ir prabangesnį limuziną.

Limuzinų nuoma Kaune

Limuzinu nuoma

Limuzinu nuoma – puiki išeitis, kai nežinote kokiu būdu nustebinti savo draugus, pažystamus ar kitus svečius. Jeigu švenčiate gimtadienį ar susitikote su draugų kompanija pabendrauti, pakalbėti kažkurioje miesto kavinėje ar restorane – parvežkite juos limuzinu. Tokiu sprendimu tikrai bus visi patenkinti, nes nereikės rūpintis kita transporto priemone arba ieškoti takso paslaugų. Draugai bus ne tik, kad patenkinti, bet ir nustebinti. Tik pagalvokite Jūs pasakote, kad visus draugus išvežios Jūsų užsakytas transportas ir jiems nereiks niekuo rūpintis, o svarbiausia nepasakote, kad tai bus prabangus limuzinas. Tokia limuzinu nuoma nebus labai brangi, nes jums tereiks kelių valandų, kad visus draugus išvežioti po namus. O sekančią dieną kiekvienas draugas Jus tikrai paminės geru žodžiu ir praleistas vakaras, gimtadienis ar tiesiog kolegų susiėjimas aptarti dienos darbus bus išskirtinis, įdomesnis ir įsimintinas. Todėl norint kažkuo nustebinti ir praskaidrinti nuotaiką ar tiesiog norint išsiskirti iš pilkos masės jums padės limuzinu nuoma.

Limuzinu nuoma

Prisijunk prie Limuzinu nuomapigiau Google+

LIMUZINŲ NUOMA

Nuomapigiau.lt lankytojai gali rinktis jiems labiausiai tinkamą limuziną, atsižvelgiant į limuzino nuomos kainą ir kitus kriterijus

Taip pat galite pasirinkti ir mikroautobusų nuomą.

Patikslinkite paiešką

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:

LIMUZINŲ NUOMA

Prababgus Bentley Arnage. Tai prestižas ir elegancija Jums
SKELBIMO ID:361 / Taškai: 40
Paremta 0 įvertinimais.
    Ačiū, kad apsilankėte – čia Jūs rasite aristokratišką automobilį savo vestuvėms arba iškilmingam jubiliejui. Pasirinkę savo šventei rankų darbo, išpuoselėtos išvaizdos Bentley automobilį, kuriuo naudojasi Anglijos karališkoji šeima, Jūs išsiskirsite ne tik savo puošniais drabužiais, bet ir aristokratiška kelione. Nustebinkite svečius iškilmingai atvykdami į Santuokos rūmus, Rotušę, bažnyčią ar Operos rūmus karališkuoju Bentley, o mūsų vairuotojas pasirūpins, kad kelionė Jums būtų kuo spalvingesnė.   Mūsų tik..
Kaina: Sutartinė
Limuzinų nuoma visoje Lietuvoje
SKELBIMO ID:378 / Taškai: 40

Limuzinų nuoma visoje Lietuvoje

KONTAKTAI: 867766538, autolimuzinai@gmail.com
Paremta 1 įvertinimais.
  Nuomojame: *12-14 vietu baltus limuzinus LINCOLN TOWN CAR; *16-18 vietu baltus limuzinus LINCOLN NAVIGATOR ir CADILAC ESCALADE.   Šviesūs ar tamsūs odiniai salonai pagal Jūsų pageidavimą; neoninis baras, visų salonų, žvaigždėtas lubų apšvietimas; elektriniai, tamsinti langai; tamsintas stiklas, atskiriantis vairuotoją nuo salono; baruose - taurės; stiklinės alkoholiniams ir gaiviesiems gėrimams; telefonas, susisiekimui su vairuotoju; oro kondicionieriai, plazminis TV; DVD; CD; MP3. Važinėjame po visą Lietuvą.&n..
Kaina: Sutartinė
Limuzinų nuoma Kaune - 10-14 vietų limuzinas
SKELBIMO ID:369 / Taškai: 35

Limuzinų nuoma Kaune - 10-14 vietų limuzinas

KONTAKTAI: +37067930032, amerikietiskilimuzinai@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
NUOMOJAME  BALTĄ 10-14 VIETŲ LIMUZINĄ LINCOLN TOWN CAR. TAI POPULIARIAUSIAS TARP JAUNAVEDŽIŲ LIMUZINAS. UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. PATIKIMAS, IŠSKIRTINIS, PRABANGUS AUTOMOBILIS SU PATIKIMAIS VAIRUOTOJAIS! JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSPŪDŽIŲ, SKAMBINKITE - DĖL KAINOS TIKRAI SUSITARSIME! Limuzinų nuoma Kaune - Visomis progomis ar šventėmis!!! Šio limuzino nuoma yra ypač pamėgta jaunavedžių, todėl kad šis limuzinas didelis, erdvus, patogus ir prabangus. O vestuvėms būtent to ir re..
Kaina: Sutartinė
Limo autubuso nuoma  - 8-10 vietų limuzinas
SKELBIMO ID:370 / Taškai: 35

Limo autubuso nuoma - 8-10 vietų limuzinas

KONTAKTAI: +37067930032, amerikietiskilimuzinai@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Siūlome mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams ar kitoms šventėms keliones po miestą  10-viečiu, išskirtiniu Limo autobusu. Baras su taurėmis, puiki muzika, TV,  šviesos efektai - suteiks neišdildomų įspūdžių Jūsų šventei! UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. PATIKIMAS, IŠSKIRTINIS, PRABANGUS AUTOMOBILIS SU PATIKIMAIS VAIRUOTOJAIS! JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSPŪDŽIŲ, SKAMBINKITE - DĖL KAINOS TIKRAI SUSITARSIME!   Limuzinų nuoma Kaune kontaktai: TEL.:+3706793003..
Kaina: Sutartinė
 PRABANGAUS CADILLAC ESCALADE NUOMA
SKELBIMO ID:354 / Taškai: 35

PRABANGAUS CADILLAC ESCALADE NUOMA

KONTAKTAI: +370 637 81041, amerikietiskilimuzinai@gmail.com
Paremta 1 įvertinimais.
NUOMOJAME JUODĄ PRABANGŲ CADILLAC ESCALADE AUTOMOBILĮ. ŠIS NUOSTABUS AUTOMOBILIS ŽAVI APLINKINIUS SAVO DYDŽIU IR PRABANGA. PAPUOŠKITE SAVO ŠVENTĘ ŠIUO NUOSTABIU CADILLAC'U!  UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSPŪDŽIŲ, SKAMBINKITE - DĖL KAINOS TIKRAI SUSITARSIME! PAPILDOMAI JŪSŲ ŠVENTĖMS SIŪLOME: * BALTĄ, PRABANGŲ, PUIKIAI ĮRENGTĄ (TV, LAZERIAI, BLICAI, DIRBTINIS RŪKAS, NEONINĖS ŠVIESOS, DISCO GRINDYS ir T.T.) , 20-24 VIETŲ LIMUZINĄ. * JUODĄ, IŠSKIRTI..
Kaina: Sutartinė
 Limuzinų nuoma Kaune - 24 vietų limuzinas
SKELBIMO ID:105 / Taškai: 35

Limuzinų nuoma Kaune - 24 vietų limuzinas

KONTAKTAI: +37067930032, amerikietiskilimuzinai@gmail.com
Paremta 1 įvertinimais.
NUOMOJAME PUIKŲ BALTĄ 20-24 VIETŲ LIMUZINĄ. TAI IŠSKIRTINIO DYDŽIO IR ILGIO, PUIKIAI ĮRENGTAS (DISCO GRINDYS, LAZERIŲ IR BLICŲ ŠOU, NEONINIS APŠVIETIMAS, TV, PLAZMINĖS LEMPOS, DIRBTINIO RŪKO SISTEMA IR T.T.) LIMUZINAS. UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. PATIKIMAS, IŠSKIRTINIS, PRABANGUS AUTOMOBILIS SU PATIKIMAIS VAIRUOTOJAIS! JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSPŪDŽIŲ, SKAMBINKITE - DĖL KAINOS TIKRAI SUSITARSIME! Limuzinų nuoma Kaune - Visomis progomis ar šventėmis!!! Šio limuzino nuoma yra ypač p..
Kaina: Sutartinė
Prabangių automobilių Mercedes-benz S klasės nuoma
SKELBIMO ID:394 / Taškai: 32

Prabangių automobilių Mercedes-benz S klasės nuoma

KONTAKTAI: +37068699222, info@damtransa.lt
Paremta 0 įvertinimais.
  Prabangių automobilių Mercedes-benz S klasės nuoma vestuvėms krikštynoms ir pan. Automobilis nuomojamas su vairuotoju. Taip pat pasitinkame svečius oro uostose, dirbame visoje Lietuvoje. Išrašome sąskaitas-faktūras.   Dėl rezervacijos prašome kreiptis tel:+37068699222 ar el. paštu info@damtransa.lt ..
Kaina: Sutartinė
Senovinis retro limuzinas nuomai Kaune ir Kauno rajone
SKELBIMO ID:338 / Taškai: 31

Senovinis retro limuzinas nuomai Kaune ir Kauno rajone

KONTAKTAI: +37068567777, marketing@via-baltica.lt
Paremta 0 įvertinimais.
Senovinio limuzino Zimmer Golden Spirit nuoma. Limuzinas iš JAV, gamintas1930 m, benzinas, 8-9 sėdimos vietos. Dėmesio – šis automobilis - buvęs legendinio krepšininko Šakilo Onilo nuosavybė. 1 val.  50 Eur, bei kuro išlaidos.   KONTAKTAI: +37068567777; +370 61412000  marketing@via-baltica.lt; www.via-baltica.lt     ..
Kaina: Sutartinė
Prabangus baltas Limuzinas  "Lincoln Town car" Vilniuje
SKELBIMO ID:159 / Taškai: 30

Prabangus baltas Limuzinas "Lincoln Town car" Vilniuje

KONTAKTAI: +37061859146, info@vilniauslimuzinai.lt
Paremta 0 įvertinimais.
MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Mūsų limuzino nuoma yra puikios komplektacijos. Viduje išskirtinis sniego baltumo, odinis salonas.Tai prabangus baltas limuzinas kuris tiks šventėms, romantiškoms kelionėms ar pasilinksminimams. Čia galės sutilpti nuo 6 iki 10 žmonių - tai visa kompanija! Limuzino Vilniuje kaina tik nuo 120 litų. Kokybiškai ir solidžiai įrengtas salonas, komforto įranga ir viskas, ko reikia neužmirštamiems įspūdžiams patirti. Limuzinai nuomai Vilniuje Jūsų paslaugoms bet kuriuo metų, mes dirbame visą parą ..
Kaina: Sutartinė
Party busas  Mercedes Sprinter 12 vietų
SKELBIMO ID:381 / Taškai: 30

Party busas Mercedes Sprinter 12 vietų

KONTAKTAI: +37061859146, info@vilniauslimuzinai.lt
Paremta 0 įvertinimais.
  12 vietų Mercedes Sprinter 2010 metų VIP klases vienintelis Lietuvoje ..
Kaina: Sutartinė
NUOMOJAME BALTĄ 1961 METŲ CADILLAC DEVILLE
SKELBIMO ID:293 / Taškai: 30

NUOMOJAME BALTĄ 1961 METŲ CADILLAC DEVILLE

KONTAKTAI: +37067930032, amerikietiskilimuzinai@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
NUOMOJAME BALTĄ 1961 METŲ CADILLAC DEVILLE. ŠIS NUOSTABUS AUTOMOBILIS ŽAVI APLINKINIUS SAVO IŠSKIRTINĖMIS FORMOMIS IR DIZAINU. PAPUOŠKITE SAVO ŠVENTĘ ŠIUO NUOSTABIU CADILLAC'U!  UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSPŪDŽIŲ, SKAMBINKITE - DĖL KAINOS TIKRAI SUSITARSIME! PAPILDOMAI JŪSŲ ŠVENTĖMS SIŪLOME: * BALTĄ, PRABANGŲ, PUIKIAI ĮRENGTĄ (TV, LAZERIAI, BLICAI, DIRBTINIS RŪKAS, NEONINĖS ŠVIESOS, DISCO GRINDYS ir T.T.) , 20-24 VIETŲ LIMUZINĄ. * JUODĄ, IŠSKIR..
Kaina: Sutartinė
Mercedes Benz S klasės naujas modelis
SKELBIMO ID:309 / Taškai: 30

Mercedes Benz S klasės naujas modelis

KONTAKTAI: 860925003, vipnuoma@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Tiems kas vertina prabanga ir prestiža skirtas šios klasės automobilis Nuomojame tik naujesnių modelių automobilius Prabangiausios klasės komfortiškas automobilis Odinis salonas Vestuvėms, užsienio delegacijų pasitikimams ir kitoms progoms Galimas kortežas iš trijų ir daugiau automobilių juodos arba baltos spalvos Automobilis nuomojamas su vairuotoju   Limuzinų nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje!!! ..
Kaina: Sutartinė
Limuzinų nuoma Kaune - CADILLAC FLEETWOOD
SKELBIMO ID:106 / Taškai: 30

Limuzinų nuoma Kaune - CADILLAC FLEETWOOD

KONTAKTAI: +37067930032, amerikietiskilimuzinai@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
NUOMOJAME JUODĄ, VIENINTELĮ LIETUVOJE, IŠSKIRTINAI AMERIKIETIŠKO STILIAUS CADILLAC. ŠIS AMERIKIETIŠKAS AUTOMOBILIS ŽAVI APLINKINIUS SAVO IŠSKIRTINĖMIS FORMOMIS IR DIZAINU. JEIGU NORITE PADARYTI SIURPRIZĄ SAVO DRAUGAMS AR PAŽĮSTAMIEMS, SUTIKDAMI JUOS AEROUOSTUOSE, NUVEŽDAMI  Į ĮVAIRIUS RENGINIUS AR ŠVENTES - MES JŪSŲ PASLAUGOMIS! PAPUOŠKITE SAVO ŠVENTĘ ŠIUO NUOSTABIU CADILLAC'U!  UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSPŪDŽIŲ, SKAMBINKITE - DĖL KAINOS TIKRAI SU..
Kaina: Sutartinė
Limuzino nuoma Vilniuje - MB S 500
SKELBIMO ID:100 / Taškai: 30

Limuzino nuoma Vilniuje - MB S 500

KONTAKTAI: +37061859126, vipnuoma@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Nuomojams prabangus limuzinas MB S 500 Baltas 11 vietų Vietų skaičius: 11 vietų limuzinas Limuzino spalva: balta Limuzino nuoma - Mercedes Benz 500 S klasės. Naujena Lietuvoje - Vilniuje super prailgintas limuzinas jau nuomojamas Jums. Kažkas unikalaus ir kitokio nei kiti limuzinai,taip galime apibūdinti šį puikų limuziną, kurį praeiviai palydės pavydžiais žvilgsniais. Viduje puiki salono įranga su nuostabiu lubų dizainu. Taip pat žavus grindų ir baro papuošimas (disco grindys). Vos tiktai įsėsite į šį gražuolį, iškarto..
Kaina: Sutartinė
Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Town Car Juodas - 10 vietų
SKELBIMO ID:110 / Taškai: 30

Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Town Car Juodas - 10 vietų

KONTAKTAI: +37061859146, info@vilniauslimuzinai.lt
Paremta 0 įvertinimais.
MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Nuomojamas Limuzinas Lincoln Town Car Juodas iki 10 vietų Šis limuzinas išsiskiria juoda spalva ir tokio tipo limuzinai dažniausiai yra nuomojami ne po vieną o po kelis tam, kad Jūsų vestuvės arba bet kokia kita šventė būtų įsimintina tiek Jums tiek Jūsų svečiams ir aplinkiniams. Limuzino juoda spalva ypač pabrėš jaunosios baltą suknelę, todėl jaunoji išlipdama iš šio juodo limuzino tikrai atrodys įspūdingai ir nepriekaištingai, nes juk visiem yra gerai žinoma, kad juoda ir balta spalvos turi ypatingą kontr..
Kaina: Sutartinė
Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Town Car Baltas 14 vietų
SKELBIMO ID:111 / Taškai: 30

Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Town Car Baltas 14 vietų

KONTAKTAI: +37061859146, info@vilniauslimuzinai.lt
Paremta 0 įvertinimais.
MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Nuomojamas Limuzinas Lincoln Town Car Baltas 2002 m. 14 vietų Limuzino nuomos kaina - sutartinė Limuzinų nuoma Vilniuje Jeigu ketinate susisiekiti elektroniniu paštu tuomet pateikite sekančią informaciją: Kelionės data Planuojamas limuzino nuomos laikas (valandomis) Maršrutas Limuzino nuomos tikslas (vestuvės, gimtadienis, šimtadienis ar kita šventė) Keleivių skaičius Kiti pageidavimai ir pasiūlymai Limuzinų nuoma - stilius, prabanga ir įvaizdis! ..
Kaina: Sutartinė
Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Navigator  19-20 vietų
SKELBIMO ID:143 / Taškai: 30

Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Navigator 19-20 vietų

KONTAKTAI: +37061859146, info@vilniauslimuzinai.lt
Paremta 0 įvertinimais.
MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Limuzinų nuoma Vilniuje - Limuzinas Lincoln Navigator  19-20 vietų Vietų skaičius: 19 vietų, bet tilps ir 20 keleivių Limuzino pagaminimo metai: 2002 Limuzino spalva: Balta Jeigu ketinate susisiekiti elektroniniu paštu tuomet pateikite sekančią informaciją: Kelionės data Planuojamas limuzino nuomos laikas (valandomis) Maršrutas Limuzino nuomos tikslas (vestuvės, gimtadienis, šimtadienis ar kita šventė) Keleivių skaičius Kiti pageidavimai ir pasiūlymai Limuzinų nuoma - ne ti..
Kaina: Sutartinė
Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Juodas 5 vietų
SKELBIMO ID:71 / Taškai: 30

Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Juodas 5 vietų

KONTAKTAI: +37068647798, vilniauslimuzinai@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
  Nuomojamas Limuzinas Lincoln Juodas 5 vietų Limuzino viduje yra kondicionierius, garso aparatūra ir daug kitų privalumų ir atributų. Ieškote nedidelio limuzino, bet išsiskiriančio savo prabanga ir komfortu tuomet limuzinas Lincol pats geriausias variantas. Šiam limuzine patogiai ir komfortiškai gali važiuoti iki 5 keleivių. Šis limuzinas tinks ir vestuvėms ir visomis kitomis progomis. Tačiau limuzino nuoma Vilniuje siūlo nuomotis ne vieną, o iškart tris tokius limuzinus. Limuzine yra garso sistema, gražus apšvietimas ir jaukus s..
Kaina: Sutartinė
Limuzino nuoma Vilniuje - Chrysler 300C Juodas 2008 m  12 vietų
SKELBIMO ID:109 / Taškai: 30

Limuzino nuoma Vilniuje - Chrysler 300C Juodas 2008 m 12 vietų

KONTAKTAI: +37061859146, elitlimuzinai@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
  Nuomojams Limuzinas Chrysler 300C Juodas 2008 m 12 vietų Graziausias juodos spalvos 12 vietu Chrysler 300C limuzinas Vilniuje. Mūsų teikiamos limuzinų nuomos paslaugos išsiskiria aukšta kokybe ir paslaugumu. Prabangiuosius limuzinus vairuoja patyrę vairuotojai, kurie pasirūpins kad kelionė būtų patogi ir be rūpesčių. Mūsų profesionalūs ir mandagūs vairuotojai atsižvelgs į visus Jūsų pageidavimus ir Jūs galėsite mėgautis nuostabia kelione. Limuzino nuomos kaina - sutartinė Jeigu ketinate susisiekiti elektroniniu paštu ..
Kaina: Sutartinė
Limuzino nuoma Vilniuje - Chrysler 300C Baltas
SKELBIMO ID:276 / Taškai: 30

Limuzino nuoma Vilniuje - Chrysler 300C Baltas

KONTAKTAI: 868647798, vestuviutransportas@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Nuomojams Limuzinas Chrysler 300C Baltas 2008 m 12 vietų Baltos spalvos 12 vietu Chrysler 300C limuzinas. Mūsų teikiamos limuzinų nuomos paslaugos išsiskiria aukšta kokybe ir paslaugumu. Prabangų baltą limuziną vairuoja patyrę vairuotojai, kurie pasirūpins kad kelionė būtų patogi. - DVD-CD-MP3 grotuvas su USB jungtimi - Du TV monitoriai - Panoraminiai ilgi tamsinti langai - Veidrodinės lubos, žvaigzdėtas dangus - Marmurinės grindys - Sensorine apšvetimo ir klimato valdymo kontrolė - Stroboskopų ir lazer..
Kaina: Sutartinė
UAZ nuoma pramogoms Klaipėdoje
SKELBIMO ID:161 / Taškai: 10

UAZ nuoma pramogoms Klaipėdoje

KONTAKTAI: +370 61131932, nuoma.uaz@gmail.com
Paremta 1 įvertinimais.
Išskirtinio automobilio UAZ nuoma Linksmai 6 žmonių kompanijai siūlome išsinuomoti mergvakariui, bernvakariui, gimtadienio ar šiaip kitai progai UAZ 469 (pag. 1979 m.). Tikrai orginaliai praleisite laiką ir būsite pastebėti. Tai tikrai orginalus sumanymas jeigu nusprendėte gerai praleisti bernvakarį ar mergvakarį. Nustebinsite ne tik savo draugus, kuriuos pasikviesite kartu pasivažinėti su išskirtiniu automobiliu, bet ir visus praeivius. grantuojame, kad kiekvienas praeivis į Jus atkreips dėmesį ir su gera nuotaika bei žvilgsiu palydės akimi..
Kaina: Sutartinė
Senovinio automobilio nuoma (1958 m. Oldsmobile Super88 amerikietiškas)
SKELBIMO ID:266 / Taškai: 10

Senovinio automobilio nuoma (1958 m. Oldsmobile Super88 amerikietiškas)

KONTAKTAI: +370 618 02414, olds.super@hotmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Patirkite naujų įspūdžių važiuodami senoviniu automobiliu arba dar vadinamu retro automobiliu! Jums ypatingą dieną siūlome nuomotis senovinį amerikietišką 1958-ųjų m. Oldsmobile. Autmobilis 4 durų, 6-ietis, nuomojamas tik su vairuotoju. Šis senovinis automobilis ypatingai pamėgtas jaunavedžių, nes išskirtinumas ir nepakartojami įspūdžiai bus garantuoti. Senovinio automobilio nuoma per vestuves geriausiais sprendimas, kai Jūs norite kažko naujo ir tuo pačiu įspūdingo. Retro stilius suavės ne tik Jus, Jūsų išrinktąją, visus svečius ir gimines,..
Kaina: Sutartinė
Prabangaus BMW 7 klasės nuoma vestuvėms
SKELBIMO ID:313 / Taškai: 10

Prabangaus BMW 7 klasės nuoma vestuvėms

KONTAKTAI: 864488883, fera555@mail.ru
Paremta 0 įvertinimais.
  Nuomojamas juodas BMW 7 klasės vestuvėms su vairuotoju. Garantojamas geras aptarnavimas ir nepriekaištingas automobilis. Vairuotojas turi ilgametę patirtį. Valandos kaina nuo 60lt, priklausomai nuo kilometražo. Tiksliau dėl kainos teirautis telefonu.   Telefonas: 864488883, Vilnius     Limuzinu nuoma - vestuvems ir ne tik! ..
Kaina: Sutartinė
Limuzinų nuoma Vilniuje - Hummer H2
SKELBIMO ID:330 / Taškai: 1

Limuzinų nuoma Vilniuje - Hummer H2

KONTAKTAI: 868603919, nuomalimuzino@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Nuomojamas prabangus limuzinas Hummer H2 20 vietų. Limuzine yra sampano taures, stiklines, TV, audio. Vestuvems galesime pasiulyti PAPUOŠIMUS limuzinui. Jei norite sužinoti tikslią kainą, prašome pasakyti datą, kiek laiko nuomosite ir maršrutas (pradinę ir gakutinę vieta) Limuzinas yra Vilniuje, bet vazinėjame visoje Lietuvoje   KONTAKTAI: 868603919, nuomalimuzino@gmail.com ..
Kaina: Sutartinė
Limuzinų nuoma Vilniuje - Hummer H2
SKELBIMO ID:331 / Taškai: 1

Limuzinų nuoma Vilniuje - Hummer H2

KONTAKTAI: 868603919, nuomalimuzino@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Nuomojamas prabangus limuzinas Hummer H2 20 vietų. Limuzine yra sampano taures, stiklines, TV, audio. Vestuvems galesime pasiulyti PAPUOŠIMUS limuzinui. Jei norite sužinoti tikslią kainą, prašome pasakyti datą, kiek laiko nuomosite ir maršrutas (pradinę ir gakutinę vieta) Limuzinas yra Vilniuje, bet vazinėjame visoje Lietuvoje   KONTAKTAI: 868603919, nuomalimuzino@gmail.com ..
Kaina: Sutartinė
Limuzinų nuoma 25 vietų - Ford Excursion
SKELBIMO ID:334 / Taškai: 1

Limuzinų nuoma 25 vietų - Ford Excursion

KONTAKTAI: 868603919, nuomalimuzino@gmail.com
Paremta 1 įvertinimais.
Nuomojame limuziną Ford Excursion 25 vietų. Yra baras, šampano taurės, stiklinės. Limuzinas yra Vilniuje, bet važinėjame visoje Lietuvoje. Kaina priklauso nuo datos, nuomuojamų valandų skaičiaus, pradinės ir galutinės stotelės. Visada susitarsime.   KONTAKTAI: 868603919, nuomalimuzino@gmail.com ..
Kaina: Sutartinė
Limuzinų nuoma - Lincoln Town Car 14 vietų
SKELBIMO ID:333 / Taškai: 1

Limuzinų nuoma - Lincoln Town Car 14 vietų

KONTAKTAI: 868603919, nuomalimuzino@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Nuomojame limuziną Lincoln Town Car 14 vietų. Yra baras, šampano taurės, stiklinės. Limuzinas yra Vilniuje, bet vazinėjame visoje Lietuvoje. Kaina priklauso nuo datos, nuomuojamų valandų skaičiaus, pradinės ir galutinės stotelės. Visada susitarsime.   KONTAKTAI: 868603919, nuomalimuzino@gmail.com ..
Kaina: Sutartinė
Limuzinas - Mikroautobusas
SKELBIMO ID:335 / Taškai: 1

Limuzinas - Mikroautobusas

KONTAKTAI: +37061859126, vipnuoma@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
  Nuomojams prabangus limuzinas- mikroautobusas -  13 vietų. Vietų skaičius: 13 vietų limuzinas-mikroautobusas Limuzino spalva: balta   Limuzino nuoma - VIP-LIMO-BUS Mercedes Sprinter erdvus patogus. Sveciu sutikimas is oro uosto ,ekskursijos ,VIP klientu pasitikimas. ..
Kaina: Sutartinė
Gražiausias Hummer H2 Vilniuje
SKELBIMO ID:298 / Taškai: 1

Gražiausias Hummer H2 Vilniuje

KONTAKTAI: +370 659 12078, vilniauslimuzinai@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Juodas Hummer H2 Vilniuje neabejotinai išsiskiria iš daugelio limuzinų. Tai didelis, ilgas ir tikrai ypatingas limuzinas. Juodas Hummer H2 limuzinas išsiskiria savo įspūdinga išvaizda. Tai yra naujo modelio 17 vietų limuzinas. Viduje stilingas dizainas kuris suteikia limuzinui išskirtinio žavesio. Nepriekaištingas dizainas ir išskirtinė prabanga puikiai derinasi vestuvių proga. Limuzinus vairuoja tik patyrę ir mandagūs vairuotojai. Įpatingas ir nepakartojamas triju ašiu juodos spalvos Hummer H2.   Limuzinų nuoma Vilniuje - gali Jum..
Kaina: Sutartinė
Volgų nuoma (iki 15 mašinų kortežas)
SKELBIMO ID:149 / Taškai: ---

Volgų nuoma (iki 15 mašinų kortežas)

KONTAKTAI: +370 68364151, vestuviutransportas@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Volgos nuoma Klasikinis ir išsiskiriantis automobilis Jūsų šventei – Volga. Šis automobiis puikiai tiks Jūsų vestuvėms, mergavakriui, bernvakariui. Taip pat tokio tipo automobilis – limuzinas itin gera staigmena gimtadienio ar kita proga. Tai daug įspudingiau nei paprastų, klasikinių limuzinų nuoma. Daugumai limuzinai tapo įprastu vestuvių elementu, o tokie automobiliai, kaip Volga yra daug retesni ir patrauks kiekvieno praeivio žvilgsnį. Norite nepamirštamų vestuvių, kurios liktų Jūsų ir Jūsų draugų, svečių..
Kaina: Sutartinė
Raudono Partybus - limuzino klasės autobuso nuoma
SKELBIMO ID:128 / Taškai: ---

Raudono Partybus - limuzino klasės autobuso nuoma

KONTAKTAI: +370869881200, info@partybusklaipeda.lt
Paremta 0 įvertinimais.
ATGAL Į LIMUZINŲ NUOMĄ KLAIPĖDOJE MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Partybusas yra specialiai įrengtas autobusas-limuzinas. Jame tamsinti langai taip, kad iš lauko nieko nematyti, o iš vidaus galima mėgautis miesto ir gamtos besikeičiančiais vaizdais. Party Bus'e gali patogiai švęsti iki 30 žmonių. Jame yra įrengta šokių aikštelė su stulpu, staliukai, sofos, jaukus apšvietimas, baras, kondicionierius, lazeriai, šviesos ir led efektai, galinga aparatūra - tai, ko reikia Jūsų šauniausiai  šventei! Party busas tai galimybė netradiciškai at..
Kaina: Sutartinė
Partybus - limuzino klasės autobuso nuoma
SKELBIMO ID:127 / Taškai: ---

Partybus - limuzino klasės autobuso nuoma

KONTAKTAI: +370869881200, info@partybusklaipeda.lt
Paremta 0 įvertinimais.
ATGAL Į LIMUZINŲ NUOMĄ KLAIPĖDOJE               SEKANTIS LIMUZINAS        MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Partybusas yra specialiai įrengtas autobusas-limuzinas. Jame tamsinti langai taip, kad iš lauko nieko nematyti, o iš vidaus galima mėgautis miesto ir gamtos besikeičiančiais vaizdais. Party Bus'e gali patogiai švęsti iki 30 žmonių. Jame yra įrengta šokių aikštelė su stulpu, staliukai, sofos, jaukus apšvietimas, baras, kondicionierius, lazeriai, šviesos ir led efekt..
Kaina: Sutartinė
Limuzinų nuomos paslaugos
SKELBIMO ID:195 / Taškai: ---

Limuzinų nuomos paslaugos

KONTAKTAI: +37068655995, vygintas@autorental.lt
Paremta 0 įvertinimais.
Ypatinga proga - ypatingas automobilis Išnaudotos progos: limuzinus galite išsinuomuoti ne tik vestuvėms, bet ir mergvakariams, gimtadieniams bei kitomis svarbiomis progomis. Dėmesingumas: AutoRental limuzinas gali pasitikti svečius oro uoste, viešbutyje ar kitoje Vilniaus vietoje. Maksimalus komfortas: pilna komforto sistema, TV, DVD. Profesionalus vairuotojas: limuziną vairuoja reprezentatyvus bei patyręs vairuotojas, kalbantis lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Sąžininga kainodara: nėra papildomų paslėptų mokesčių (į galutinę l..
Kaina: Sutartinė
Limuzinu nuoma Vilniuje - Cadilac Escalade 20+4 vietų
SKELBIMO ID:108 / Taškai: ---

Limuzinu nuoma Vilniuje - Cadilac Escalade 20+4 vietų

KONTAKTAI: +37067032032, info@vilniauslimuzinai.lt
Paremta 3 įvertinimais.
MARŠRUTO PATEIKIMO PAVYZDYS Nuomojams Limuzinas Cadilac Escalade 20 vietų + 4 vietos po atviru stogu Siūlome ypatingą, išskirtinį, elegantišką didžiulį limuziną. Šis limuzinas ypatingas tuo, kad yra papildos 4 vietos po atviru stogu. Šis limuzinas yra ypač pamėgtas ne tik jaunavedžių, bet ir visų kitų klientų, kurie pasinaudojo limuzinų nuoma Vilniuje paslaugomis ir išsirinko būtent šį išskirtinį limuziną. Garantuojame, kad išsinuomavę šį limuziną liksite tikrai sužavėti ir patenkinti. Limuzine jūsų lauks jauki aplinka, graži muzika, šiuo..
Kaina: Sutartinė
Limuzinų nuoma Kaune - Lincoln town car 14 vietų Nr#2
SKELBIMO ID:137 / Taškai: ---

Limuzinų nuoma Kaune - Lincoln town car 14 vietų Nr#2

KONTAKTAI: +370 65077770, limuzinuimperija@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Nuomojams Limuzinas Kaune - Lincoln town car 14 vietų Klasikinio stiliaus baltos spalvos, iki 14 sėdimų vietų, audio, dvd video sistemos, šviesus odinis salonas, “žvaigždėtas dangus” ir kiti vakarinių šviesų efektai, suteikiantys išskirtinio jaukumo, šampano ir viskio taurės, kondicionierius ir kita limuzinui būdinga įranga. Limuzinai nuomojami Kaune ir visoje Lietuvoje. Limuzinų nuomos kaina Sutartinė KONTAKTAI: Rimvydas Tel.: +370 65077770 El.p.: limuzinuinperija@gmail.com www.Limuzinuimperija.lt Limuzinų nuoma ..
Kaina: Sutartinė
Limuzinų nuoma Kaune - Lincoln town car 14 vietų
SKELBIMO ID:136 / Taškai: ---

Limuzinų nuoma Kaune - Lincoln town car 14 vietų

KONTAKTAI: +370 65077770, limuzinuimperija@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Nuomojams Limuzinas Kaune - Lincoln town car 14 vietų Limuzino nuomos kaina - sutartinė Limuzinai nuomojami Kaune ir visoje Lietuvoje. Klasikinio stiliaus baltos spalvos, iki 14 sėdimų vietų, audio, dvd video sistemos, šviesus odinis salonas, “žvaigždėtas dangus” ir kiti vakarinių šviesų efektai, suteikiantys išskirtinio jaukumo, šampano ir viskio taurės, kondicionierius ir kita limuzinui būdinga įranga Šie prabangūs balti limuzinai LINCOLN TOWN CAR Kaune yra rekomenduojami būtent vestuvių proga. Limuzinas išsiskiria..
Kaina: Sutartinė

Limuzinų nuoma geriausiomis kainomis

KONTAKTAI: +37062912964,
Paremta 0 įvertinimais.
Prestižinių 10-14 vietų limuzinų nuoma visoms progoms patrauklia kaina Naujausių modelių limuzinų nuoma: DVD grotuvas, CD grotuvas, USB, MP3 Patogus sėdynių išdėstymas Gražus salono apšvietimas Jaukus ir prabangus interjeras Puikus aptarnavimas   KONTAKTAI: 862912964   ..
Kaina: Sutartinė
Limo autobusas
SKELBIMO ID:196 / Taškai: ---

Limo autobusas

KONTAKTAI: +37068655995, vygintas@autorental.lt
Paremta 0 įvertinimais.
Limo Buss nuomos paslaugos Prabangus Limo busas Jūsų šventei, vestuvėms, vakarėliui.  Baras, karaoke, šviesos muzika, 3D, DVD, garso sistema, paliks įsimintinus gerus įspūdžius ne tik Jums bet ir Jūsų draugams, svečiams. Limo busas yra patogesnis nei įprastinis limuzinas. Šeme Limo autobuse ne tik galima dainuoti, vaikščioti bet galima ir šokti ! KONTAKTAI: Vygintas +37068655995 vygintas@autorental.lt Šioje svetainėje rasite ir prabangių limuzinų nuoma !   ..
Kaina: Sutartinė
24 vietų Limuzino nuoma
SKELBIMO ID:236 / Taškai: ---

24 vietų Limuzino nuoma

KONTAKTAI: +37067032032, info@vilniauslimuzinai.lt
Paremta 0 įvertinimais.
Nuomojams Limuzinas Cadilac Escalade 24 vietų Siūlome ypatingą ir išskirtinį imuziną visureigį. Šis limuzinas ypatingas tuo, nes yra 4 vietos po atviru stogu. Šis limuzinas labai pamėgtas ne tik jaunųjų, bet ir visų kitų žmonių, kurie pasinaudojo limuzinų nuoma Vilniuje paslaugomis ir išsirinko būtent tokį limuziną. Užtikrinamee, kad išsinuomavę šį limuziną lbūsite tikrai patenkinti. Limuzino vidus sukuria malonią aplinka, groja graži muzika, šiuolaikiškai ir prabangiai įrengtas salonas. Limuzinų nuoma - Visomis Jūsų progomis ir šventėmis..
Kaina: Sutartinė
Limuzinų nuoma Vilniuje, Grigiškėse ir t.t.
SKELBIMO ID:213 / Taškai: ---

Limuzinų nuoma Vilniuje, Grigiškėse ir t.t.

KONTAKTAI: +37061446332, info@limuzinvoyage.lt
Paremta 0 įvertinimais.
Jūsų paslaugoms 10-ties ir 14-os  vietų limuzinų nuoma. Siūlome juodą ir baltą Limuzinus LINCOLN vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, gimtadieniams, romantiškiems pasivažinėjimams. Mini baras, šampano, viskio taurės, lazerio efektai „žvaigždėtas dangus“, Stereo sistema, kondicionierius. Juodo limuzino 10-ties vietų kaina nuo 110 lt iki 130 lt. Balto 14-os vietų kaina nuo 130 lt iki 150 lt. Taikomos nuolaidos.   Kontaktai: Pavadinimas: Grigorijus Darbo laikas: 00-24 val. Mob. tel.: 8-614-46332 El. pa..
Kaina: Sutartinė
== Limuzinų nuoma - www.nuomapigiau.lt==

Limuzinai

Limuzinas yra prabangus automobilis turintis prailgintą ratų bazę ir dažniausiai vairuojamas specialiai tam paskirto žmogaus, kuris vadinamas limuzino vairuotoju.

Limuzinu nuoma Jums suteikia galimybe linksmai ir įdomiai praleisti laika, prabangioje aplinkoje.

Limuzinų nuoma

Anksčiau tokiomis paslaugomis kaip limuzinų nuoma naudodavosi dažniausiai tik pasiturintys klientai. Kodėl? O todėl, kad tokios paslaugos buvo itin prabangus malonumas ir ne visi galėdavo sau leisti tokio malonumo. Todėl anksčiau limuzino nuoma paslaugomis naudodavosi tik VIP asmenys, politikai ir turtingi verslininkai. Tačiau dabartinė situacija visiškai pasikeitė. Daugiau įmonių ir verslininkų pradėjo užsiimti limuzinų nuoma, o tai leido sumažinti nuomos kainas. Šiomis dienomis Jūs tikrai turite iš ko rinktis. Pilnas internetas, skelbimai ir net per socialinius tinklus yra siūlomi limuzinai nuomotis visomis progomis.

Limuzinų nuomos kaina

Limuzinų nuomos kaina įvairi. Ji priklauso nuo daugelio dalykų. Nuo limuzino tipo, laiko, aptarnavimo kokybės, papildomų paslaugų ir kitų faktorių. Šiuo metu limuzinai tapo gana populiarus, nes Juos galima nuomotis pakankamai trumpam laikui. Gal Jūs norite tik nuvykti į vakarėlį, o gal tik nustebinti draugą paimdami jį su limuzinu iš oro uosto ar pan. O įvairios limuzinų nuomos pasirinkimo kainos Jums suteiks galimybę nuomoti tik kelioms ar net tik vienai valandai, todėl gana populiaru nuomoti limuzinus tik pasivažinėjimui po Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar kitą miestą arba tiesiog atvykimui į kavinę ar pasitikti svečius. Limuzinų nuomą teikiančios įmonės stengiasi užtikrinti kad Jūs ir Jūsų draugai keliaus konfortiškai. Be to, svarbu  kad limuzinų nuomos paslaugas teikiančios įmonės jums pasiūlytų profesionalius vairuotojus, kad kelionė limuzinu būtų saugi ir labai maloni.

Limuzinų nuoma Vestuvėms

Vestuvės ir limuzinai neatsiejamas dalykas. Vestuvinio transporto pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių vestuvių planavimo elementų. Planuojant vestuves yra svarbu žinoti kiek transporto bus reikalinga, bei kokio tipo transporto priemonės. Gali kilti nemažai klausimų prieš užsakant limuziną, todėl aprašysime pagrindinius aspektus.

Prieš planuojant transportą t.y. šiuo atveju limuziną vestuvių progai visų pirma Jums reikia žinoti kiek žmonių važiuos limuzinu. Jei nedaug gal Jums tiks ie mažesnio tipo limuzinas. O jeigu Jūsų biudžetas ribotas tai limuzinas paprastai nuomojamas tik jaunavedžiams, o kiti visi važiuoja kitu transportu.

Kitas svarbus dalykas – limuzino užsakymas. Jeigu jau nusprendėte, kad Jūsų šventei reiks limuzino, tai paskubėkite jį rezervuoti, nes limuzinai pastaruoju metu ypač populiarūs. O jeigu Jūsų vestuvės vasarą, tai planuokite bent jau prieš keletą mėnesių.

Prieš užsisakant limuziną yra naudinga sužinoti atsakymus į šiuos klausimus:

Kada pagamintas limuzinas?

Atkreipkite dėmesį į limuzino pagaminimo metus, tam kad nenusiviltumėte jeigu jis bus senokas ir neatitiks Jūsų pageidavimų.

Ar limuzino nuotraukos interneto svetainėje atitinka tikrovę?

Būtinai pasiklauskite ar apie tą limuziną užsakote, kuris pavaizduotas nuotraukoje, kad nekiltų netikėtų nesusipratimų. Būna taip, kad nuotraukos paimamos iš interneto ir neatitinka tikrovės.

Kokia vairuotojo apranga?

Būtinai prieš nuomojantis limuziną pasiteiraukite, kaip bus apsirengęs vairuotojas, nes jei tai bus vestuvės tai juk nesinori, kad vairuotojas būtų su džinsais ar panašiai. Turėtų būti kostiumas, baltos pirštinės, vairuotojo kepurė ir kaklaraištis.

Kokia visos dienos limuzino nuomos kaina?

Gal Jums vertėtų nuomotis visai dienai, o ne tarkim 7 valandomis, nes kainos skirtumas tarp 7 ar 12 valandų gali būti visai nežymus.

Kas papildomai į kainą įskaičiuota (šampanas, limuzino papuošimas, ledukai gėrimams)?

Be to nepamirškite paklausti, kas dar papildomai įskaitoma į Jūsų norimo limuzino nuomos kainą t.y. gal papildoma gausite šampano, ledukai gėrimams ar pauošimas ir t.t.

Limuzinų nuoma

Prabangių limuzinų nuoma tai tokia paslauga, kuri puikiai tinks šventėms. Tokioms šventėms kaip vestuvės, bernvakaris, mergvakaris, gimtadienis ir pan. Limuzinų nuoma tai gera išeitis, kai nežinote kaip nustebinti savo draugus per gimtadienį ar per kitą progą. Be to tai itin geras sprendimas kai nerandate kur praleisti romantiško vakaro su mergina, drauge ar vaikinu. Limuzinų nuoma vis dažnesnė ir populiaresnė pramoga ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Palangoje, bet net ir mažuose miesteliuose.

Limuzino nuoma

Kokios spalvos pasirinkti limuziną? Juodų limuzinų nuoma tiks visomis progomis, o ypač kai norite praleisti įspūdingą vakarą su mergina. Baltų limuzinų nuoma yra paklausesnė vestuvėms.
Sugalvojote  išnuomoti limuziną vestuvėms ar kitai progai, atminkite, kad limuzinus reikia užsisakyti iš anksto, nes likus savaitei iki progos gali nelikti laisvų Be to,  pagalvokite kokį limuziną norite išsinuomoti, na kad ir pvz.: įspūdingą šiuolaikišką ar stilingą prabangų klasikinį modelį. Limuzino nuoma siūlo daug įvairių limuzinų modelių tinkančių įvairioms progoms.

Limuzinų nuoma Vilniuje

Paslauga – Limuzinų nuoma Vilniuje. Limuzinai Vilniuje Jums padės norint puikiai praleisti dieną su draugais, surengti romantišką vakarą, įspūdingai atšvęsti gimtadienį ar kitas šventes. važiuojant limuzinu Jūs galite pasigrožėti puikiais naktinio Vilniaus vaizdais, aplankyti gražias vietas. Paprastai Limuzino viduje Jūs rasite šampano. Limuzinų nuoma Vilniuje tai nedidelė  šventė kasdieniniame gyvenime, bet suteiks daug įspūdžių ir praskaidrins kasdienybę.

Limuzinų nuoma Klaipėdoje

Pramoga, paslauga - Limuzinų nuoma Klaipėdoje. Limuzinai nuomojami Klaipėdome, bet paslauga gali būti teikiama ir visoje Lietuvoje. Čia rasite įspudingus, elegantiškus, stilingus ir labai prabangius limuzinus, kurių nerasite niekur kitur. Pavyzdžiui prabangaus limuzino Chrysler 300C arba galingo limuzino Hammer su dviem ašimis rasite tik pas mus Klaipėdoje. Isinuoti limuziną Jūs galite visomis Jums pageidaujamomis progomis, o progos gali būti įvairios: Vestuvės, bernvakaris, mergvakaris, gimtadienis, šimtadienis arba tiesiog romantiškas vakaras limuzine su drauge. Limuzine rasite putojančio šampano, kuriuo galėsite pasimėgauti važiuodami limuzinu po Klaipėdą ir Klaipėdos apylinkes.

Kokie gali būti limuzinų tipai

dauguma limuzinų perdaromi taip, kad atskirti vairuotojo skyrių nuo gale esančių keleivių skyriaus. Šis slankiojanti pertvara naudojama dažniausiai garsui slopinti arba tiesiog su tikslu suteikti keleiviams daugiau privatumo. Pertvara būna įvairi, dažnai stiklinio lango pavidalo, kuri esant poreikiui gali būti nuleidžiama tam, kad pasikalbėti su vairuotoju. Bet papildomai būna speciali įrengta skirta pokalbiams su vairuotoju -  tai tiesiog vidinis telefonas (intercom system).

Limuzinų nuoma

Limuzinų nuoma Vilniuje paslauga teikiama visoje Lietuvoje. Kiekviename didesniame Lietuvos mieste yra daugiau kaip keletas įmonių užsiimančių šia veikla. Kiekviena įmonė reklamuojasi kaip tik gali ir kiek tai leidžia biudžetas. Didesnės įmonės, kurios turi daugiau kaip penkis limuzinus ar daugiau žinoma sau gali leisti ir daugiau skirti pinigų reklamai, nes ir uždarbis didesnis. Beveik kiekviena įmonė turi savo internetinį puslapį, bet jeigu puslapis nėra randamas pirmame google paieškos sistemos puslapyje tai galima teigti, kad iš to puslapio jokios vertės nėra. Tik pasvarstykite, kaip klientai ieško limuzinų ar bet kokios kitos paslaugos. Šiuo metu internetas ir google praktiškai galima sakyti yra visagalis ir tikrai gali daug. Labai ir labai daug klientų paslaugų, prekių ir vis kito ieškosi per internetą su kompiuteriais ir nes išmaniaisiais telefonais. O kaip ieško? Tiesiog įveda į paiešką norimą paslaugą, kad ir pavyzdžiui limuzinu nuoma ir žinoma rinksis iš tų kurie yra pirmame google puslapyje. Be to dauguma  šios paslaugos limuzinu nuoma klientų būna vis nauji. Ką reiškia nauji? O reiškia tai kad limuzinai dažniausiai nuomojami per vestuves ir kitas didesnes šventes. Tad pasvarstykite kiek tas pats klientas nuomosis limuziną savo vestuvėms... išvada tokia, kad šioje srityje tikrai gana mažai pastovių klientų, dauguma vis nauji. O kaip ir minėjau ankščiau nauji klientai dažniausia pasinaudoja internetu ir google.

Limuzinų nuoma

O kaip gi su mažesnėm įmonėm ir individualiomis veiklomis, kurios turi vos po vieną ar po du limuzinus. Kaip jiems padaryti taip, kad su parašius google limuzinu nuoma jie atsirastų pirmame puslapyje. Žinoma kiekvienas tikriausiai atsakytų susikurti puslapį ir investuoti į paieškos sistemų optimizavimą. Bet ar tai gali leisti tokius pinigus turėdami tik po vieną ar po du limuzinus? Tikriausiai ne. Jie paprastai reklamuojasi ir skelbia apie save per skelbimų portalus, nes taip pigiau, bet žinoma ne taip efektyvu, kaip turėti savo puslapį, kuris būtų pirmas google. O kokios tos kainos už tą stebuklingą optimizavimą? Kainos nemažos. Kaina didesnė nei puslapio sukūrimo. O kas blogiausia, kad nepakanka vienkartinės optimizacijos su tam tikrais raktažodžiais, kaip limuzino nuoma, limuzinu nuomos kaina, limuzinu nuoma Vilniuje, limuzinai Vilniuje ir t.t. Temo vienos firmos pamatyti kainoraštį už vieno raktažodžio optimizavimą pirmoje google vietoje prašo 1000lt. Daugoka ar ne. Be to juk sakiau, kad nepakaks vienos optimizacijos, nes po kelių mėnesių jūsų pozicijos gali nukristi, nes konkurentai padirbės ir jus gali aplenkti. Taigi optimizacija nuolatinis darbas.

Limuzinų nuoma teikiamų paslaugų limuzinai, jų tipai ir aprašymai

Ypatingai išskirtinis Rožinis limuzinas Hummer

Šis Limuzino išskirtinumas yra jo spalvoje. Tai labia patrauklus limuzinas merginoms, moterims, panelėms, nes jis didelis, galingas, bei ružavas. Šis limuzinas nuomojamas Klaipėdoje, kurio paslaugos yra Limuzinų nuoma Klaipėdoje.

Limuzinų nuomos kaina Klaipėdoje

  • Sutartinė

Limuzinų nuoma Kaune - Cadillac Escalade

Didelis, baltas 20 vietų limuzinas Cadillac Escalade. Šis limuzinas ypatingai tinkamas vestuvėms, bet nuomojamas ir visom kitom progom. Tokius limuzinus gali pasiūlyti limuzinų nuoma Kaune.

Limuzinų nuomos kaina Kaune:

  • Sutartinė.

Limuzino nuoma Kaune - Cadillac Escalade

Rasite ne vieną limuzinų nuoma Kaune teikiančią įmonę, kurios turi panašius limuzinus. Dažnai cadillac Escalade limuziną rezervuojasi pireš 3-4 mėnesius, todėl jums reiks gerai paieškoti, kad rasti laisvą limuziną, bei už patrauklią kainą.

Limuzino nuomos kaina Kaune:

  • Sutartinė.

Limuzinų nuoma Kaune – Cadillac Fleetwood

Amerikietiškų limuzinų nuoma Kaune Jums siūlo pasirinkti vieną iš retesnių limuzinų. Jeigu Jūs jaučiatia nuostalgija tokiom transporto priemonėm, tuomet šis pasirinkimas kiap tik Jums. Toka transporto premonė nuomojama ne tik vestuvių progą, bet ir tiesiog pasivažinėjimui po Kauną arba po visą Lietuvą. Kiekvienas žmogus turi savo pomėgių ir vieni iš tokių pomėgių yra automobiliai ir dar amerikietiški. Tokie klientai paprastai nuomojasi limuziną be jokios progos, o tiesiog su nori pasivažinėti ir pasidžiauti važiuojant tokiu išskirtiniu limuzinu, kurį galite išsinuomoti Kaune.

Limuzinu nuomos kaina Kaune – sutartinė.

Vakarėlio limuzino nuoma Kaune – PartyLimo

Tai šiskirtinė limuzino nuomos Kaune pasiūla tiems, kurie nori ir pageidauja pradėti ir baigti vakarėli limuzine-autobuse. Tokio tipo limuzinuose jausitė ypatingai išskirtinai, o svarbiausia ir patogiai. Nes kituose limuzinuose Jūs turėsite vaikščioti labai pasilenkę ir ne taip patogiai kai šiame limuzine-autobuse. Išsinuomvavus tokią vakarėlio praleidimo transporto priemonę Jums nereikės sukti galvos kur praleisti vakarą ar į kokią kavinę ar barą nuvykti, nes visas vakarėlis labai patogiai gali vykti ir pačiame limuzine-autobuse. Beto tokio limuzino nuoma pasidarė intin popuiari mergvakariams ir bernvakariams. Dažnai į tokias šventes yra pakiviečiamos striptizo šokėjos. O šiame limuzine yra striptizu stulpas, kuris yra svarbus norint gauti gero striptizo šokį. O jeigu tai būna mergvakaris, tokiu atveju kviečiami striptizo šokėjai – vyrukai, kuriems striptizo stulpas irgi gana svarbus elementas. Taigo tokiame įspudingame limuzine galite surengti bet kokią šventę ar vakarėlį ir smagiai pašėlti. Limuzine yra įrengta gera garso aparatūra, šviesos, lazerių efektai. Visa tai kaip tikrame privačiame klube. Papildomai yra karaoke galimybė tigi galite surengti ir karaoke pasidainavimą arba bet kokią kitą pramogą.

Limuzino nuomos kaina Kaune

  • Sutartinė. Kaina priklauso nuo nuomos valandų ir maršruto.

Limuzino nuoma Vilniuje - Lincoln Town Car Baltas 14 vietų

Dauguma jaunavedžių ginčijasi svarsto kokiu limuzinu važiuoti per vestuves. Visdėlto balto limuzino nuoma Vilniue yra pakankamai populiari ir dauguma jaunavedžių renkasi baltą spalvą. Arba jeigu vesuvių šventės svečiai netelpa visi į limuziną, tuomet nuomojamas ir mikroautobusas ar kitas transportas. Todėl limuzinu nuoma pasirenkama dar ir atsižvelgiant į kitų transport priemonių spalvas. Jeigu kitas transportas jau būna užsakytas ir suderintas tuomet pasirenkama viena spalva ir nuomojamas kad ir baltas limuzinas.

Limuzinu nuoma kaina Vilniuje

  • Sutartinė.

Limuzinu nuoma Vilniuje - Lincoln Town Car Juodas 14 vietų

Tokio limuzino spalva juoda suteiks daugiau prabangos ir išskirtinumo. Efektas garantuotas, ka tokie trys juodi limuzinai nuomojami, tai tikrai daug efektyviau ir suteikia prabangos. Apskritai limuzinu Juoda spalva labai tinka Vestuvėms, nes Jaunoji paprastai būna su balta suknele. O išlipus jaunajai su balta suknele iš juodo limuzino tuomet tikrai jaunoji būna išskirta ir atrodo labai puikiai ir pritrenkiančiai. Juk labai gražus kontrastas juoda-balta. Dažniausiai limuzinu nuoma Vilniuje dar pasiūlys papauoši limuzinus baltomis gėlėmis, kurios suteiks didesnį grožį visai vestuvių transporto kolonai.

Limuzinu nuomos kaina Vilniuje:

Sutartinė.

Šiuolaikinis limuzino dizainas

Šiuolaikinai naujausi limuzinai, pavyzdžiui, tokie kaip Maybach 62, Rolls Royce Phantom, Audi A8L, Volswagen Phaeton, Mercedes-Benz S klasės, Jaguar XJ, BMW 760Lt, Rover 75, Lincoln Town Car Edition, ir Cadillac DTS. JAV limuzinų gamintojai dauguma limuzinų sėdynes vis dėlto apsuko veidu į priekį. Kiti limuzinai tokie kaip Cadillac'as jų sėdynės buvo nukreiptos į priekį iki 1987 (su Fleetwood serijos 75 automobiliais), o paskutiniame Packard iki 1954, ir galutiniame Lincoln iki 1939, nors Lincoln limuzinus buvo siūloma pardavinėti pagal specialius užsakymus. Buvo pagaminta ir keletas Lincoln Premier automobilių ir vienas iš tokių savininkų Elvis Presley. Šiose limuzinuose yra įrengiami brangūs ir profesionalūs garso grotuvai, televizoriai, vaizdo grotuvai, barai dažnai net ir šaldytuvai. Tačiau limuzinų gamintojai paskutiniu metu išleido daug naujų platformos modelių visureigiams su nepriklausoma nešančia važiuokle, pavyzdžiui kaip Hummer H2, arba H3.

Kiti limuzinai

Kartais gamintojai ar automobilių dizaineriai sukuria "galingus" ilgus ilmuzinus, pridėdami daug komforto, bet tai yra nepraktiška, ir limuzino dizainas būna subjaurotas. Iš tokių pavyzdžių yra dvigubą galinę ašį turintys limuzinai.
Šie išskirtiniai pakeitimai limuzinuose būna ant keleto prabangių automobilių markių, tokių kaip: Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Chrysler, Ford, Holden, Hummer, Infiniti, Jaguar, Lexus, Lincoln, Mercedes-Benz, Rolls-Royce ir Volkswagen. JAV populiariausios transporto priemonės ilgiem limuzinam gaminti: Lincoln Towncar, Cadillac DTS, Cadillac Escalade, Chrysler 300C, Hummer H2, Ford Excursion ir Lincoln Navigator. Taip pat pasitaikė atvejų: Corvettes, Mini Cooper ir VW Beetles kurie talpina iki 10 keleivių.

Prisijunk prie Limuzinu nuomapigiau Google+