Raskite per Google+
en lt

Sodybos-Pirtys Alytaus apskr.

Pirties nuoma Alytuje

Įvairių sodybų-pirčių nuoma Alytuje ir Alytaus apskrityje. Nuomojamos pirtys, sodybos trumpam laikui Alytuje ir Alytaus rajone. Pirties nuomos kainos įvairios ir priklauso nuo sodybos vietos, aplinkos, papildomų paslaugų, interjero, nakvynės galimybių ir kitų aspektų.

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:

Sodybos-Pirtys Alytaus apskr.

Sodybos nuoma (Jonų sodyba)

Sodybos nuoma (Jonų sodyba)

KONTAKTAI: 8-612-35245, namastra@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Sodyba randasi Lazdijų rajone, Krosnos seniūnijoje, Ramanavo kaime. Sodyboje yra tinklinio aikštelė, kroketas, stalo tenisas, bilijardas. Taip pat yra kubilas, pirtis ir banketų salė, kurioje galima sutalpinti iki 50 žmonių, miegamų vietų – 30. Yra du įžuvinti vandens telkiniai, kur klientams leidžiama pažuvauti… Už 3 km yra Zaltyčio ežeras, netoli Buktos miškas. Nuo Marijampolės sodyba randasi 18km. Krosnos link. Sodyboje yra baidarių, kuriomis galima plaukti Šešupės upe (randasi už 5km, šeimininkai nuveža ir parsiveža). Kainos: Pirties ..
Kaina: Sutartinė
Sodyba „Tėviškė“ šventėm, stovyklom, konferencijom Alytaus apskrityje
UŽSAKYKITE SODYBĄ DABAR IR GAUSITE PAPILDOMĄ NUOLAIDĄ!  http://poilsiskaime.lt/uzsakymas/ http://poilsiskaime.lt/files/ http://poilsiskaime.lt/ Mes pasirūpinsime pilnu Jūsų įmonės ar kitokio pobūdžio šventės, stovyklos, konferencijos, renginio organizavimu: Vieta+renginio organizavimas+maitinimas+diskoteka+kitos reikiamos pramogos ir paslaugos. Taip pat priimame pavienius asmenis ramiam poilsiui, sudarome sąlygas išsinuomuoti visą sodybą arba jos dalį ir nedidelėms asmenų grupė..
Kaina: Sutartinė
Sodyba trikojis

Sodyba trikojis

KONTAKTAI: +370 686 70706, sodybatrikojis@gmail.com
Paremta 1 įvertinimais.
Sodyba įsikūrusi vienkiemyje ant pačio Trikojo ežero kranto, Veisiejų regioniniame parke, Ilgininkų hidrografiniame draustinyje. Erdviame sodybos kieme poilsiautojų paslaugoms yra pastatyti trys atskiri rąstiniai nameliai su atskiromis virtuvėlėmis, visa reikiama įranga,kiemeliais.Prie kiekvieno namelio yra lieptelis,valtis, šašlikinė. Žvejams - du atskiri liepteliai. Pirčių mėgėjams- pirtis ant pačio ežero kranto. Ištisus metus laukiamos šeimos, mėgstančios tiek ramų, tiek aktyvų poilsį. Sodyboje yra salė.     ..
Kaina: Sutartinė
Sodyba ant ežero kranto

Sodyba ant ežero kranto

KONTAKTAI: +37062022826, janulevicienedanute@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Čia galite atšvęsti šeimos šventes, vestuves, jubiliejus, krikštynas, draugų susitikimus. Taip pat įmonių rengiamas: konferencijas ar seminarus. Jūs galite apsistoti patogiai įrengtuose šešiuose numeriuose (trijuose yra privatūs dušai ir WC). Yra dvi banketinės salės su nuostabiu vaizdu į ežerą. Viena salė 50 vietų,vkita 25 vietų. Name yra pirtis kur galima atgauti jėgas smagiame draugų  rate. Name yra virtuvė. Pasiilgus miesto pramogų galima greitai pasiekti Grūto parką ,Druskininkų gydyklas,Vandens pramogų parką bei Snow Areną. &nb..
Kaina: Sutartinė
Pirties nuoma Druskininkuose

Pirties nuoma Druskininkuose

KONTAKTAI: +37068614069, info@nerijaussodyba.lt
Paremta 0 įvertinimais.
Nerijaus sodyba maloniai kviečia Jus (šeimas, kolektyvus), apsilankyti ramiame Lietuvos kampelyje, esančiame 25 km nuo Druskininkų miesto, Valančiūnų kaime, šalia Vidugašlio ežero. Šioje sodyboje yra du namai su terasomis, kuriuose įrengti jaukūs kambariai. Taip pat siūlome: banketinę salę, talpinančią iki 50 žmonių; lauko kubilą; pirtį; valtį. Čia galite švęsti vestuves, pokylius, jubiliejus arba tiesiog ramiai pailsėti su šeima. Pirties name galime apgyvendinti apie 10 žmonių. Pokylių name apie 40 ..
Kaina: Sutartinė
Mobilaus kubilo / Japoniškos pirties nuoma

Mobilaus kubilo / Japoniškos pirties nuoma

KONTAKTAI: +37065055556 , mobiluskubilas.lt@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
www.mobiluskubilas.lt - tai puiki pramoga šaltais rudens ir žiemos vakarais. Įsivaizduokit jausmą, kai lauke -20 C, o Jūs +40 C vandenyje, krentant snaigėms, mėgaujatės kubilo malonumais . Kubilas leis atsipalaiduoti po sunkios darbo savaitės, gimtadienio ar švenčių metu pradžiugins Jūsų svečius, ar tiesiog suteiks progą smagiai papramogauti draugų kompanijoje. Kubilą pristatysime Jums į namus(ar kitą pasirinktą vietą), reikės pasirūpinti tik vandeniu ir malkomis. Mūsų kubiluose įmontuota "burbuliukų" sistema, bei LED apšvietimas. Tai suteikia ..
Kaina: Sutartinė
Kaimo turizmo sodyba JŪRATĖ (Druskininkai)

Kaimo turizmo sodyba JŪRATĖ (Druskininkai)

KONTAKTAI: +37060144525, jurate.ivanauskait@gmail.com
Paremta 0 įvertinimais.
Sodyba įsikūrusi vienkiemyje, šalia Grūto kaimo, ant Ilgio ežero kranto. Iki Druskininkų miesto centro vos 9 km. Šviesūs ir ošiantys Dzūkijos pušynai, pilni grybų ir uogų, gaivus ir tyras oras suteiks Jums visišką ramybę ir poilsį. Ilgio ežeras įtrauktas į Druskininkų kurorto apžvalgos zoną, ežeras gausiai įžuvintas karpiais, lydekomis ir kitomis žuvimis, tad viešintiems šioje sodyboje ir mėgstantiems pasigauti riebią žuvį tikrai garantuojame didelę sėkmę. Sodyba įkurta 2007 metais. Siekiant patenkinti kiekvieno kliento poreikius sodyba ..
Kaina: Sutartinė